Mehmet Nas

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 05 Ekim 2008, 13:21:31

« önceki - sonraki »

celebi

bence hocam sırf bunun içinbile siteden silinebilir topiçi

Turuncu

Hepiniz bir cenk işler etmezsiniz.

Ollivanders

Sevinci , maç sonrası KÜÇÜMSEDİK demesi , seni var eden takıma başarı dilememesi ! lanet olsun dedirtti. Hiç biriniz gol attıktan sonra sevinemeyen CENK etmezsiniz. Şimdi Cenk'e de laf edenler olacaktır ama sevinmedigini gördü bu gözler.

LisandroLopez

Sevimsiz herif Bance e kafa tutuyor ne yaptıysa Bance ona o pozisyonda.. Sanki düşmanına karşı oynar gibiydi.Şeytan görsün yüzünü

GökhanÇağlar

Samsunspor da adam oldun,şimdi ne değişti..karaktersiz herif.

5trawberry

Ben Samsunlu olacam, o gol sevincini yapacam, tükürsünler suratıma da Samsunluluğuma da..
Bir kere 55'i takacaksın sırtına..

Maçtan sonra da çekinmeden diyeceksin, Ben Samsunsporluyum, profesyonellik gereği X takımının formasını giyiyorum, Samsunsporuma bundan sonrası için başarılar diliyorum diye..

LisandroLopez

Samsunlu falan değil gümüşhaneli yaaaa

mehmet yılmaz

Tümer bile o kadar küfür yemesine rağmen İstanbul'da bizi 2-0 yendikleri ve gol attığı bir maçtan sonra çıkıp "Samsunspor'un bu durumda olması çok üzücü, en kısa sürede yükselişe geçeceklerine inanıyorum. Çünkü iyi yerleri hak eden bir camia; başarılar diliyorum" demişti.

Yarın tatil için Samsun'a gelir Mehmet Nas!
Çok büyük ayıp etti, nasıl bu kadar duyarsız insanlar yetişiyor bu alt yapıdan, anlamak mümkün değil...

LisandroLopez

Buraya gelince 90 dk yuhlayacaksın ki hıncımız dinsin

ali ihsan

Gol sevinci ve maç sonu röportajı sebebiyle kendisine beslediğim bütün sempatiyi yerle bir eden topçu ...

17 hafta sonra inşallah size basarız...

Kaya

Benim için bitti Mehmet Nas..Onun biz altyapıdan çıktığı günleri biliriz..Sıla restoranın oralarda takımda oynamayı beklediği günlerde desteklediğimiz günleri biliriz..Yazıklar olsun..Facebook sayfasında da ağzıma geleni söyledim..Gol sevinci,maç sonu ''Samsunspor'u küçümsedik'' terimini kullanabilir çapta olduğunu hissetmesi Mehmet Nas isminin bir hiç olduğunun kanıtıdır benim için.. Yazın bu yazdıklarımı Samsun'a tatile geldiğinde de sıralayacağım Mehmet efendi...

CurvaSs

senin düğününe gelmiştim lan, yazık bana!

samsunmania

Ben bu camiada ilk tanju'yu sonra tümeri şimdi de nas'ı gördüm. Diğer ikisinden beklenir bizi yarı yolda bırakmışlardı zaten ama Mehmette şoke oldum.

SametYılmaz55

sende vefasız çıktın :-X :-X futbol hayatın bitince muhtemelen gene Samsun'da yaşamaya başlayacaksın o zaman hiç mi utanmayacaksın yaptığın bu vefasızlık karşısında!!!!

Lusage

Adam sanmıştık seni..