Bank Asya 1.Lig 5.Hafta | Samsunspor'umuz - Güngören Belediyespor: 3-0

Başlatan bluegreen55, 21 Eylül 2008, 23:29:45

« önceki - sonraki »

kuzey55

ERCÜ  bizden biri olmuştu bolu taraftarı küfür edince nasıl da hırslanmış bunları bugün burda bu çimlere gömcez demişti tribüne gelerek.ruh vardı inanaç vardı kişilik vardı.gecen sezon o kadar kötünün içinde bence çok iyiydi..erayla kıyaslanamayacak kadar hemde...

sunbeam

Ercüment aslinda özellikle yeni geldiginde bir cok maclarimizi canli seyretmistim cok iyi maclar cikarmisti. Hatta son yillarda aldigimiz en iyi kaleci diyebilirdik. Ama galiba o 7:5 lik Ordu macindan itibaren fazla hatalar yapmaya basladi yinede dediginiz gibi Eray'dan cok daha kaliteliydi. Neyse atik kalemiz Hasan'a emanet. Iyikide almisiz. Yoksa sezon boyunca büyük sorun yasardik kalemizde.

edmontdante

seckin55

turgut' un çok çalışması lazım çooookkkk...yoksa sene sonuna kadar saç kalmıcak kafamızda..

sunbeam

Resimler icin sagol. Sahada dizilis olarak nasil oynadik acaba?

Tufan

Alıntı yapılan: edmontdante - 29 Eylül 2008, 00:59:21
ERCÜ'yü en azından seviyorduk.Herkes kişiliği hakkında güzel şeyler söylüyordu.Çok iyi değildi hep yüreğimizi ağzımıza getiriyordu ama tribünler tam manasıyla aleyhine dönmemişti.

ercüyü bende seviyordum kalmasınıda istiyordum ama yollamadı cavcav sonuç olarak hasanın ercüden iyi oldugu ortada  :)

edmontdante

Alıntı yapılan: sunbeam - 29 Eylül 2008, 01:09:16
Resimler icin sagol. Sahada dizilis olarak nasil oynadik acaba?

Hasan
Turgay-Kenan-Kolomoç-Can
    Hakan Koçarslan
Turgut-Murat-Sercan-Oktay
         Burhan

supernatural_55

29 Eylül 2008, 01:12:56 #412 Son düzenlenme: 29 Eylül 2008, 01:17:08 supernatural_55
yaa walla hepsinde turgut var kondisyonu hızı gayet iyi ama son pozisyonlara ve alan açma boş koşu vs hakkaten çalışması lazım.yaa abi atılcak yerde pas atmadı atılmıcak yerde pas atmaya çalıştı daha farklı olabilirdi skor ama neyse kazandık sonuçta ama bunları halletse tam süper olur bu arada resimler hakkaten harika.süper yakalamışsın ya eline sağlık abi:))

edmontdante

Alıntı yapılan: sunbeam - 29 Eylül 2008, 01:06:12
Neyse atik kalemiz Hasan'a emanet. Iyikide almisiz. Yoksa sezon boyunca büyük sorun yasardik kalemizde.

Bir kaleci bizi lige çıkartabilirdi geçtiğimiz sezonlarda hatta geçen sezon bile ilk 6 yapıp play off falan derken

seckin55

3-0 kazandık ama bu 6 da olurdu 7 de...tam serkan aykut' un maçıydı..oyuna çok geç girdi.60 da felan girse bir samsun-ordu maçı daha yaşayabilirdik.gungoren' in pozisyonu olmadı dogru durust.bi  pozisyon hatırlıyorum.turgay' ın hatası ve kaleci çeldi topu hemen....yolumuz açık..bekle bizi super lig.biz geliyorzzzzzzzz

supernatural_55

serkan olsa ilk resimdeki 3e 2pozisyon bence kaçmazdı bence bu skor meşru diil ben 5-0bitti diyorum bu maç için:)galiba uykum geldi herkese iyi geceler:)))

Kaya

tamam biz çok beceriksiz dik bazı pozisyonlarda ama güngören in kalecisi de bugün şanslı günüdeydi vucudunun her yeriyle top çıkardı mübarek :)

bafralı erhan

cgr

gozgoz yýlmaz

Bu Murat'ta iş var derken yanılmamışız. Helal olsun gerçekten de, eminim zamanla daha da iyi olacaktır.

Takım bugün son yılların en iyi futbolunu oynadı. Ancak Kral'a Hayrettin Gümüşdağ tarafından yapılan terbiyesizliği ve Kral'ın yazdığı golü yıllarca unutmayacağım. Taraftarın da bir tercih söz konusu olduğunda kimin yanında olduğu çok açık ortada.