Bank Asya 1.Lig 5.Hafta | Samsunspor'umuz - Güngören Belediyespor: 3-0

Başlatan bluegreen55, 21 Eylül 2008, 23:29:45

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 26 Eylül 2008, 17:48:07
Ad Soyad : ABDULLAH YILMAZ 
Meslek : Eğitimci 
Lisans Bilgileri 
Lisans No : 15379 
Klasman : Üst Klasman Hakemi 
Bölge : TRABZON 

gecen sezon 1-2 kazandığımız g.b.b ve giresunda 2-0 kaybettiğimiz maçı yönetmiş...

geçen seneki g.b.b maçını antepte izlemiştim hakeme çok küfür etmişlerdi karadenizli değilmisiniz hepiniz aynısınız diyolardı:):):)

CeLL-O

Valla umutla gittiğimiz maçlardan hüsranla dönüyoruz. Umutsuz olduğum karşılaşmalarda yenilsekde güzel bir futbol ortaya koyuyoruz. Bu maçtan herkez çok umutlu umarım beklediğimiz gibi olur. Güzel bi patlama yapmamızın vakti geldi..

maço

valla bu hakem antep macında resmen bızı kayırmıs :D bu mactada bole olur ınsallah ne kadar kızsakta karadenız bolgesı hakemlerı karadenız takımının maclarında yanlı davranıyor .

ama tabı kı samsunun samsundan baska dostu yok :D

Ömrüm Tribünlerde Geçti

2 hafta önce futbolcunun birisi ile görüştüm (bu sene daha hiç oynamadı)
Neden oynamadığını sorduğumda hoca problemli gönderilecek demişti ve arkasından 4-0 lık mağlubiyet geldi.Acaba dedim hocayı istemedikleri için mi böyle oldu oynanan futbol ortada idi.Serkan'ın da hoca ile arasının limoni olduğunu varsayarsak futbolcunun dediği doğru olabilir.İyide kardeşim bu takımın yönetim kurulu var,Başkanı var,kaptanı var neden çıkmadınız yönetim kuruluna.İstemez iseniz adam problemli ise çalışamaz iseniz yollarsınız.Eğer sebeb bu ise buna hiç hakkınız yok ramazan günü orucumuzu stadda simit ile açtık onca yoldan geldik.Hoca ilede probleminiz olabilir ama takım içindeki sorunlarıda ortalık yerde anlatmayın,oyun oynamıyoruz burada.

H.Gümüşdağ Allah rızası için Mesut topa vurmasını öğrenene kadar da kadroya alma.

Kais

Sioux

Ben de uzun bir aradan sonra statta olacağım. Galibiyet görürüz inşalalh. Kral oynamalı, yoksa zor gol atarız.

ali ihsan

Hücum organizoasyonumuz sıfır.Organize atak diye bir şey yok.Hoca buna bir çare bulmalı bence.Ayrıca Serkansız oynarsak işimiz hiçte kolay olmaz bence.Bu takımın ortası yok.Ben iyi oynayıp kaybetmektense kötü oynayıp kazanmak istiyorum ama onuda pek beceremiyoruz.

jean

nomak55

takımda tek pas diye bir durum sz konusu deil dan dun futboldu ksk macında izlediim kadarıyla orta sahaya pas yapacak adam lazım sunuda soyliim sefa orta sahanın dinamosu hakkaten bu adam süper olacak ilerde inş şimdideen gereken onlemler alınr birde su volkan 67 nolu mükemmel bayıldım adama ya bu macı alırız bencede

Sercan

Alıntı yapılan: nomak55 - 27 Eylül 2008, 13:41:46
takımda tek pas diye bir durum sz konusu deil dan dun futboldu ksk macında izlediim kadarıyla orta sahaya pas yapacak adam lazım sunuda soyliim sefa orta sahanın dinamosu hakkaten bu adam süper olacak ilerde inş şimdideen gereken onlemler alınr birde su volkan 67 nolu mükemmel bayıldım adama ya bu macı alırız bencede

aynen katılıyorum ama hoca inşallah sefanın cezası bitti diye canla başla oynayan murat yıldırımı kenara çekmez...

seckin55

volkan' ın sakatlıgı duzelmiş  buyuk ıhtımal oynucakmış ama veysel kesin yok yerine yine turgay' la başlıcak...tabe sercan ve sefa' da hazır..

seckin55

mutlak kazanmalıyız.eze eze hemde...yoksa tehlike çanları çalabilr....haftaya manisa sonra ordu..zorlu haftalar bizi bekliyor...mutlak 3 puan..

HEP DESTEK TAM DESTEK

Tufan

güngöreni mutlaka yenmemiz lazım yarın iftardan sonra yine stattayız...

kuzey55

Alıntı yapılan: SPectre - 27 Eylül 2008, 18:58:20
güngöreni mutlaka yenmemiz lazım yarın iftardan sonra yine stattayız...

o-nay-lıyorummm... aynı zamanda Ka-za-nacağız....