İbrahim İke Shorunmu

Başlatan Sadece Samsunspor, 17 Mayıs 2008, 20:46:44

« önceki - sonraki »

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 24 Temmuz 2009, 01:04:20
allum bukerin ilk yıllarına gençliğine asla değişmem :)
çocuklugumun en önemli simalarından biri..

bu arada en büyük özelliğini unutmuşsunuz
ASLA DEGAJ YAPAMAZDI
1 kere bile orta sahayı geçtigini görmedim attıgı topun :D

o bizler için shorunmu değil çorumluydu :D
gerçekten tuhaf bir adamdı.aşırı güneşli havalarda maç yaptığımızda korkardım çok gol yiyeceğiz diye.bir de güneş tam alluma doğru ise yandı allum.gayet basit goller yiyebiliyordu.top gözünü alıyordu elleham ;D ama yine de kızsak ta sempatik bir adamdı ;D

veis

hiç kısa şortla çıkmadı maça hep pijama misali eşortmanlarla  :P

Kodalak

gol yediğinde gülen tek kalecidir herhalde.

Hayal etsenize tüm stad dumura uğramış,herkesin yüzü asık bir bizim Çorumlu gülüyor(gol yemesine rağmen)

ergin1965

Alıntı yapılan: 35ama55 - 24 Temmuz 2009, 00:53:57
O maçta kapalıdaydım , Gençlerbirliği taraftarı kendilerine göre sağlam deplasman yapmıştı .. Hava felaket yağmurluydu , Gençler'in hızlı adamlarının ayağını keseriz diye düşündük ama 7 atmışlardı ..

babamı kandırıp  zorla bu maça beraber gitmiştim 7 yedik babam eve kadar Shorunmu ve bana sövmüştü artık maçlarada gitmiyor babam son maçıydı:D

lucarelli

Gol yedikçe gülen kaleci... Deli ederdi beni. Beşiktaş'tan Fevzi ile birlikte kovulup Samsunspor'a gelmişti..

Burak

Anelka'nın Türkiye'de ilk defa sahaya çıktığı maçta Alex frikikten gol atmıştı sonra peşine hemen sanırım Adnan gol atmıştı . maç 1-1 bitmişti. Barajın arkasında uçan bir Shorunmu gördüm ama top kaledeydi  :(

Jnr.Serkan

Ben Göksel,Kerem,Allum jenerasyonunu görmüştüm shorunmu aklımda çok iyi bir kaleci diye kalmış.

Musti

Kaleye büyü yaptığı söylenirdi.  :D

samuray

shorunmu çorumlu allum kadar klas değildi pek güven vermiyordu kalede pek verimli olduğu söylenemez samsunsporda olduğu yıllarda

ngonge

Dünya kupası yaklaşınca avatar'ımı kendisine adadım.  2002'de Kamerun'un kalecisi olan Allum da o sene bizden ayrılmış, yerine aynı kupada oynayan Shorunmu gelmişti. Gayet iyi bir performans sergilemişti bizde.