Hakem Bülent Demirlek'ten Samsunspor taraftarına hareket!

Başlatan hasselbaink, 10 Eylül 2006, 22:52:05

« önceki - sonraki »

hasselbaink

Kasımpaşa maçın sonlarıydı bir taç pozisyonunda bizim maratondaki seyirciler hakeme tepki gösterdi sonra Bülent Demirlek denen ve terbiye yoksunu adam eliyle cinsel organını avuçlayıp seyirciye hareket çekti. Ama sinsi sinsi ve anlık yaptı bunu bir tafraftan da sırıtıyordu. Tribünler öfkeden köpürdü tabii aynı hareketi birkaç kez daha yaptı!

şimdi böyle ahlaksız bir adama mı kızmak lazım yoksa koskoca Samsun şehrine ve Samsunspor tribünlerine hareket çekecek cesareti verdiren sorumlulara mı bilemiyorum!

Biz de süper lig hakemi verdiler diye sevinmiştik adam iyi maç yönetti aslında ama böyle bir terbiyesizliği beklemezdim.

AllydeenleaR

oğuzhan55

Eğer görüntü kayıtları varsa Telegol programı ilgilenir.Hakemlerle ilgili araştırmaları olan bir program.

s_uzunkaya

hakem neresini ne amaçla tuttu bilemem ama bir gerçek var biz bir derbiyi daha kaybettik (!)...
ne zaman yenenbilceğiz bu KAZIMPAŞA yı yaa..(kasımpaşa mıydı yoksa??)

s_uzunkaya

aklımabişi geldiii... hakem acaba samsunsporlu futbolcuların oyunundan uyus kapıp, uyuz olmuş olmasın(!)ondan kaşınıyodur belki dallamaa...

s_uzunkaya

bana samsunspor forması ve shortunu nası temin edebilceğimi söyleyebilirmisiniz arkadaşlar.. zeytinburnundaki olivium a gittim, samsunspor küme düştüğü için satılmıyor dedi. mailim muratutku55@hotmail.com

kerem55

Alıntı yapılan: "slazenger"bana samsunspor forması ve shortunu nası temin edebilceğimi söyleyebilirmisiniz arkadaşlar.. zeytinburnundaki olivium a gittim, samsunspor küme düştüğü için satılmıyor dedi. mailim muratutku55@hotmail.com

http://samsunspor.biz/viewtopic.php?t=1911

http://samsunspor.biz/viewtopic.php?t=2106

şu linklere bakabilirsin birader

ayrıca bülent demirlek denen terbiyesizin yaptığını ben de gördüm ahlaksız adam birisi bunu şikayet etsin TFF ye diyeceğim ama kimi kime şikayet edeceğiz ki küfürbaz federasyon başkanının hakemi işte!

mehmet yılmaz

Bülent Demirlek'in Samsunspor taraftarına yaptığı terbiyesiz hareketler sonunda medyada yer buldu. Zaman Gazetesinin haftalık spor ekinde bu hadiseden bahsediliyor. Ayrıca yine Zaman'ın internet sayfasında da "Hakem Bülent Demirlek'ten tribünlere çirkin hareket" başlığıyla haber geçilmiş.

AlıntıHakem Demirlek'ten çok kusurlu bir hareket!

MEHMET YILMAZ-SAMSUN
.............................................

Gözlerimize inanamadık!

Ve gelelim yazımızın başlığına ve Samsunspor-Kasımpaşa maçına... Kasımpaşa karşısına önceki haftanın moraliyle çıkan Kırmızı-Beyazlılar, Serkan Aykut'un penaltı kaçırdığı müsabakadan 1-0 mağlup ayrıldı. Kasımpaşa ise ligin başından beri süregelen iyi ve mücadeleci oyununu 19 Mayıs Stadı'nda da devam ettirerek maç sonunda Samsunspor taraftarının da alkışını aldı. Samsunspor hoca ve oyuncu değişikliklerinden ötürü lige adeta iki ay geriden başladı ve ciddi bir uyum sorunu yaşıyor.

Yalnız müsabakanın en ilginç notu, hakem Bülent Demirlek imzalıydı. Hani, derler ya 'Futbol sahalarında ender görülen hareket!' diye... Maçın son dakikalarıydı ve bir pozisyonda maratondaki seyirciler hakeme bireysel olarak tepki gösterdi. Klasik bağırmalar, küfürler vs... Bunun üzerine Bülent Demirlek, eliyle malum yerlerini tutup seyirciye çok galiz bir hareket yapmış. Tribünler öfkeden köpürdü tabii... Aynı hareketi birkaç kez daha yapmış. 'Yapmış' diyorum, zira biz bulunduğumuz yerden göremedik bu hareketi ve ne olduğunu da anlamadık. Zaten ters açıda olduğu için kameralar ve foto muhabirleri de kaçırmıştır pozisyonları! Ama çok ciddi bir hareketlilik oldu maraton tribününde. Sonra sorduk yandakilere 'Ne oldu, niye kızıyorsunuz hakeme?' diye. Onlar da Demirlek'in yaptığı hareketi anlattılar. Açıkçası inanmadım ve ihtimal vermedim böyle bir şeye, tesadüf olmuştur diye düşündüm. Ama sonra seyirci tepki göstermeye devam edince birkaç kez daha yaptı aynı şeyi ve biz de gözlerimizle gördük. Gerçekten de o iğrenç hareketi yapıyordu! Ne diyelim, tarih unutur ama taraftar asla... Hakemlerin de insan olduğunun elbette farkındayız; ama bu kadarına da pes doğrusu. Bir hakem bunu yaparsa, seyirci ve oyuncular neler yapmaz ki? Üstelik iyi yönettiği ve Samsun seyircisinin bile şikayet etmeyeceği bir maçın sonunda...  
Sayı: 150
Bölüm: Lig A

http://sporvizyon.zaman.com.tr/?bl=54&hn=12160

http://www.zaman.com.tr/?bl=sondakika&alt=&trh=20060913&hn=348465

hasselbaink

Alıntı#9889935    !?  

az once biten samsunspor kasımpasa macını yonetmiş hakemdir.macta genel olarak basarılı bir yonetim gostermiştir.ancak macın ikinci yarısı gercekten cok enteresan bir gorunutuye sahne olmustur.bir tac kararına itiraz eden samsunspor taraftarlarına once gulumseyerek bir bakıs atmıstır ardındanda s.kini tutarak gulumsemiştir.ilk once tesaduftur diye dusunurken cıldıran samsun taraftarı kendisine kufur edince olusan bir tac sonrası yeniden taraftara donup aynı gulumsemeyi takınıp tekrar s.ikini tutmustur.ve bu ikinci yapılan bariz bir sekilde tum maraton tribunu tarafından gorulmustur.bu yapılan hareket turk hakemliğinin hangi noktada oldugunu cok acıkca gostermektedir.umarım bir kamera kaydı vardır da tum turkiye bu rezilliğe sahit olur.
(mihmandar, 10.09.2006 22:28)

bu da ekşi sözlüğün bülent demirlek başlığının 2. sayfasında. Kasımpaşa maçında kombineli maratonda olan arkaşdalar var mıydı?

yönetici

Bu terbiyesizliği Ulusal medyaya taşıyan Sayın Mahmet Yılmaz'a gerçekten teşekkür ederiz.

Orada taraftarlarımızı ciddiye almayarak edep sınırlarını aşan Demirlek, böylece yaptığı her hareketin yanına kar kalmadığını görmüş olacaktır. Şanslıyız ki Samsunspor'un uğradığı haksızlıkları dile getiren Samsunlu kalemler var. Demirlek için umarım bunun hesabını verme yolu açılır.

bengülü

AlıntıHakem Demirlek'ten çok kusurlu bir hareket!

MEHMET YILMAZ-SAMSUN
.............................................

Gözlerimize inanamadık!

Ve gelelim yazımızın başlığına ve Samsunspor-Kasımpaşa maçına... Kasımpaşa karşısına önceki haftanın moraliyle çıkan Kırmızı-Beyazlılar, Serkan Aykut'un penaltı kaçırdığı müsabakadan 1-0 mağlup ayrıldı. Kasımpaşa ise ligin başından beri süregelen iyi ve mücadeleci oyununu 19 Mayıs Stadı'nda da devam ettirerek maç sonunda Samsunspor taraftarının da alkışını aldı. Samsunspor hoca ve oyuncu değişikliklerinden ötürü lige adeta iki ay geriden başladı ve ciddi bir uyum sorunu yaşıyor.

Yalnız müsabakanın en ilginç notu, hakem Bülent Demirlek imzalıydı. Hani, derler ya 'Futbol sahalarında ender görülen hareket!' diye... Maçın son dakikalarıydı ve bir pozisyonda maratondaki seyirciler hakeme bireysel olarak tepki gösterdi. Klasik bağırmalar, küfürler vs... Bunun üzerine Bülent Demirlek, eliyle malum yerlerini tutup seyirciye çok galiz bir hareket yapmış. Tribünler öfkeden köpürdü tabii... Aynı hareketi birkaç kez daha yapmış. 'Yapmış' diyorum, zira biz bulunduğumuz yerden göremedik bu hareketi ve ne olduğunu da anlamadık. Zaten ters açıda olduğu için kameralar ve foto muhabirleri de kaçırmıştır pozisyonları! Ama çok ciddi bir hareketlilik oldu maraton tribününde. Sonra sorduk yandakilere 'Ne oldu, niye kızıyorsunuz hakeme?' diye. Onlar da Demirlek'in yaptığı hareketi anlattılar. Açıkçası inanmadım ve ihtimal vermedim böyle bir şeye, tesadüf olmuştur diye düşündüm. Ama sonra seyirci tepki göstermeye devam edince birkaç kez daha yaptı aynı şeyi ve biz de gözlerimizle gördük. Gerçekten de o iğrenç hareketi yapıyordu! Ne diyelim, tarih unutur ama taraftar asla... Hakemlerin de insan olduğunun elbette farkındayız; ama bu kadarına da pes doğrusu. Bir hakem bunu yaparsa, seyirci ve oyuncular neler yapmaz ki? Üstelik iyi yönettiği ve Samsun seyircisinin bile şikayet etmeyeceği bir maçın sonunda...  
Sayı: 150
Bölüm: Lig A

http://sporvizyon.zaman.com.tr/?bl=54&hn=12160

http://www.zaman.com.tr/?bl=sondakika&alt=&trh=20060913&hn=348465

tşk ederim mehmet yılmaz ellerine sağlık bir samsunsporlu olarak bizi tanıtan ve bizi desteklediğin için tekrar tşk ederim işte samsunsporluluk budur

bengülü

bülent demirlek artık tepkisiz kalmıyacaktır

hasselbaink

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=185012

bu olay haber7 de de yer almış ama bazı yorumlara sinir olmamak elde değil yok hakeme küfredilirse o da böyle bir teepki vermkte haklıymış falan...
eğer bu hakem o kadar onurluysa ASY'de, İnönü'de, Kadıköy'de ve hatta Trabzon'da, bursada,sakaryada yapsın bakalım kendisine edilen küfürkerden sonra bu hareketi. küfürü savunmuyoruz elbette ama sahanın en aklı başında adamı oması gereken kişi seyirci değil herhalde!

veis

umarım bidaha samsunda maç yönetmez yoksa seyirci tepkili olur ve sonumuz hüsran olur.adam zaten hakemden başka bişeye benzemiyor.