Arıca :"Taraftar tepkisinde haklı"

Başlatan yönetici, 01 Mart 2006, 20:08:16

« önceki - sonraki »

yönetici

Alıntı yapılan: "Erdoğan Arıca"
TARAFTARIN DA BİR SABRI VAR

Samsunspor teknik direktörü Erdoğan Arıca taraftarın tepkisinin haklı olduğunu belirterek, "Taraftar kötü sonuç alan bir takımı tabi ki alkışlamayacak. Bütün yaptıklarında haklılar." dedi.

Ankaraspor maçının ardından taraftarın istifaya çağıRdığı Arıca "Diyarbakır'daki olayları kınıyoruz. Bu tür görüntüler spora yakışmıyor. Taraftarımızdan da bir kez daha özür diliyoruz. Onlara istedikleri galibiyetleri vereceğiz" dedi.

BİR ANLIK ÖFKEYLE..

Arıca, "Karşılaşma sonrası tesislerde o anki sinirle, yeter kardeşim ben bırakıyorum bu kadar mağlup olunmaz dedim. Ama o bir anlık kızgınlığın neticesinde kullanılan bir söz. Bunlar her insanın başına gelir. Bizde etten kemikten yaratıldık. Ama söylediklerimin yanlış olduğunu anladım. Beni bu kulüpten göndermedikleri sürece ben hiçbir yere gitmem. Açık ve söylüyorum gitmem. Ben Samsunspor'da kalacağım"  

LÜKSÜMÜZ KALMADI

Artık Samsunspor'un sadece futbol oynamak gibi bir lüksünün kalmadığını ifade eden Arıca, "Bundan sonra nasıl maçları kazanırız onu konuşacağız. Çok önemli bir maç kaybettik. Artık çocuklar onu düşünün, sinerji yaratın, konsantre olun gibi hazırlık konuşmaları bitti. Şimdi kazanacaksın kelimesi söylenecek. Galibiyeti çok istediler. Futbolculara da birşey diyemiyorum herşeyi yaptılar. Mücadele etmezlerse o zaman konuşursun" diye konuştu.

aynı habere yerel Haber gazetesi de yer verdi..

AlıntıTepki normal

Arıca, Ankaraspor maçı sonrasında taraftarın tepkisinin gayet doğal olduğunu belirterek, "Bize bağırmaları normal. Yeter ki Diyarbakır maçında yaşananlar olmasın. Bize yakışmaz" dedi.Samsunspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca, Ankaraspor yenilgisi sonrasında taraftarlarının gösterdiği tepkinin gayet doğal olduğunu söyledi. Eğer bir kötüye bir gidiş varsa bu bağrışlar ve tepki bana göre normal. Bu dünyanın her yerinde böyle. Bağıracaklar tabi. Ama takıma zarar verecek hareketlerden kaçınsınlar yeter. Diyarbakır örneği gibi olmasında. Biz bize bağırmalarına razıyız" diye konuştu.

oğuzhan55

Erdoğan Arıca olsun taraftarı haklı bulmuş ya çok iyi. Olması gereken şeyler.

piyanist

Erdoğan Hoca Anladı Başkan Anlayamadı.Neden Erdoğan Hoca Futbol Adamı Başkan İş Adamı.

Fenerbahçe Maçı Sonrası Başkan Dedi ki ''Yazıklar Olsun Böyle Hakemlere Biz Futbol Adamı Değiliz Ama Bu Posizyonlara Çocuk Bile İnanmaz''

Şunu Söylemek İstiyorum Nedemektir Biz Futbol Adamı Değiliz?

Bende Diyorum ki burası Siyasi Parti Yada İşyeri Yada Dükkan Değil Burası Samsunspor Camiası

jean

adamda sikintili ne yapacagini sasirmis takim toparlarsa oda kendine gelir