TK-D grubu | SAMSUNSPORUMUZ 5:3 Konya (resimler 9.sayfada)

Başlatan timofte, 18 Aralık 2005, 23:26:23

« önceki - sonraki »

jean

timofte ve clinteaswood a fotolar icin tesekkurler gol sevincini bilgisayarima kaydettim guzel bir tablo demek kais golu atsa 6 olacak saglik olsun onemli olan galibiyet bakalim rakibimiz kim olacak

cem and naz55

teşekkür ederiz bu galibiyete çok ihtiyacımız vardı ilk yarının rövanşınıda aldık maçtan sonra ne olduda kim kimle kavga etti bilen varsa yazsın ben çalışıyordum gelemedim gollerde statta canlı bağlandım :lol:  :lol:  
 hepimiz çok mutluyuz inşallah hep böyle olur

salihcakir

çok önemli bir galibiyet aldık. bravo samsunspor. ama anladığım kadarıyle yine eksiklerimiz çok. ne zamandır duran toptan gol atamıyorduk. bakın adnanın attığı ikinci golü (kornerden gelen topu kafayla yaptığı gol)maçı rahatlattı. bunların tersini hep kalemizde görüyorduk. bu kez biz duran toptan bir gol attık. günümüz futbolunda duran toplar çok büyük bir önem arz ediyor. ve üzülerek gördük ki savunma problemlerimiz halen devam ediyor. Erdoğan hocada maçtan sonra bu konudan muzdarip olduğunu anlatmaya çalıştı demecinde. ve fanatikte çıkan habere görede devrede gönderilecek futbolcular belli olmuş. bu maçta kesik yiyen petkov, el yasa, beklentileri karşılayamayan muzaffer, genç ertan ve fatih gönderilecekmiş. petkov ve ertan bence takımda kalmalılar. bu arada transferlerde bu hafta içinde netleşecek diye düşünüyorum..
son not olarakda; gerek resimlerle gerekse özet yorumlarıyla biz gibi gurbetteki samsunsporluların maçın havasını yaşamasına sebep olanlara teşekkürlerimi iletmek istiyorum..

tuzlalı

Böyle bir galibiyet mutluluğunu yaşamayı özlemişiz gerçekten. Tek korkum en kritik dönemde duygusal davranarak sezon başından beri bize sürekli kaybettiren eksik noktalarımızın üstünün örtülmesi. İnşallah yönetim ve teknik heyetin doğru ve gerekli hamleleri yapmassını olumsuz yönde etkilemez. Malesef eksiklerimiz çok. Kupadaki pozisyonumuz açısından önemli olan bu galibiyet herkezce güzel olduğu kadar da normal bir sonuç olarak algılandığı zaman bizi daha da mutlu edecektir.

KotuCocuk55

Çok fazla aram olmasada Salı günü aldığım gazetelerin iddaa eklerine bi bakim demiştim,fotomaç ve vatan gazetlerine ait eklerde hazırlanmış kupon ve yapılan yorumlarda konyasporun favori olduğu üzeirnde duruluyodu,en iyimser yorumcu 0-2 oynuyordu.Ligde sıralama olarak kötü bir yerde olsakta defansımız çok büyük hatalar yapmadığı sürece üstümüzdeki takımlardan daha kötü bi takım değiliz.Ara sıra denk gelirim fotomaç' Türkiye liglerini yorumlayan bir yazarı var Fehmi Özgüler diye adam hem konyaya banko vermiş hemde diyoki evsahibi ekip gol atmakta zorlanıyo, Yuhbe seni yorumcu diye oraya koyanada senin futbol bilginede...Yorumları okuyunca acayip sinirlendim hırslandım eskisinden daha çok istedim kazanmayı şu yorumcular mosmor olsun istedim,çok teşekkür ederim Samsunpsorum biz senle ağlamayıda sevsekde bu deferlik yüzümü fazlasıyla güldürdün.5 gol ayrı ayrı tüm yorumculara kapak olsun, o kadar hırslanmışımki o gün şimdi hiç üşenmiyorum hepsinemail çekiyorum,
5 5 5 5 5 5 diye  :wink:

south_london

Alıntı yapılan: "KotuCocuk55"hemde diyoki evsahibi ekip gol atmakta zorlanıyor

nasıl yorumcu bu hiçmi haberleri yok türkiye liglerinden!!!!!!

jean

konyasporlular sok icindelermis rakibi yani bizi kucumsemisler o yuzden fark yemisler lan siz kimsiniz daha dun ciktiniz adama boyle 5 cekerler iste bravo samsunsporum

carsambali55

herkes samsunun ne olduğunu gördü.konyalılara ve konyayı banko görenlere kapak oldu.

jean

burada turklerin cogu konyali konyasporlu degiller ama ikinci takim olarak tutuyorlar biraz yani bayagi bir dalga dogdu banasamsunspora tesekkureler

yirmiuc

samsunlu_alemdar

samet naptın olum sen aşmış sınsen kendini. senin    site baya süper olmuş....jean hiç görüşemiyoz özledim     seni

jean

baktinmi 6 sayfayada biraz daha fotograf var koyacam yine sen msn i acmiyinki nasil goruselim neyse illaki denk gelir

Shane_Falco

Yanlız arkadaşlar hemen gevşemeyelimm küçükte olsa gruptan çıkamama gibi bir ihtimalimiz daha var lütfen çıktık artık çeyrek finaldeyiz gibi terimler kullanmayalım futbol bu ne olacagı belli olmazz

baha55

selam arkadaslar ,  duydugumda hazmedemediğim seyler var  kupa macı ile alakalı.. konyaspor bizi küçümsemişde bundan dolayı yenilmiş.. ya sen kim oluyosun , sen daha dün cıktın sen kimsin  beee   samsunspor gibi bi takımı küçümsersin.bizde bi laf vardır adama '' daha s.cdıgın  b.k  denize gitmedi daha senin   ''  derler yaaaa..

ngonge

Alıntı yapılan: "baha55"selam arkadaslar ,  duydugumda hazmedemediğim seyler var  kupa macı ile alakalı.. konyaspor bizi küçümsemişde bundan dolayı yenilmiş.. ya sen kim oluyosun , sen daha dün cıktın sen kimsin  beee   samsunspor gibi bi takımı küçümsersin.bizde bi laf vardır adama '' daha s.cdıgın  b.k  denize gitmedi daha senin   ''  derler yaaaa..

boşver baha ya ağlamaları normal 5 tane gol yediler, kupada şansları kalmadı. onlar zırlamaya devam etsin, bizim arkamıza dönüp bakmamıza bile gerek yok. koymuşuz işte daha ne :wink: