TK-D grubu | SAMSUNSPORUMUZ 5:3 Konya (resimler 9.sayfada)

Başlatan timofte, 18 Aralık 2005, 23:26:23

« önceki - sonraki »

jean

ya bunun gibi takimlar yilarca ikinci ligde para harcar bir turlu cikamaz ve ciktimida bir kac galibiyet alarak kendini buyuk takim sanir gercegi anladimida boyle 5 tane yerler iste

baha55

evet cok haklısın jean kardes ,  zamanında malatyada aynene böleydi bi çıktı  sehir futbola ac , heyecan var, maddi destek var 2-3 de topcu aldılar  kadro kurdular, kendilerini büyük sandılar. Suan ki durumlarıda ortada bi tarafımızla gülüyoruz büyük malatyaya..bence bu sene cıkıs yapan kayseri, sivas , ankaarasporda  seneye, belki öbür seneye kümede kalmaya oynayacaklar.. eee  parada destekde bi yere kadar  demiii...Ama  samsunspor yıllardır ilk 5 e oynamıs  bu ligin demirbası oolmus bi takımdır.Büyüklüğünü hiçbir platformda kimsse  tartısamaz...maddi destek olmadanda ismi ile  maneviyatı ile bu ligde gene tutunabilecek bir takımdır...hala aklıma geldikce sinirden yazı  yazamıyorum. konyaspor bizi küçümsemiş de ondan yenilmiş..sen kimsinn yaaa.. böle koyarlarr adama 5 tane aglarsın arkanı tuta tutaaaa...büyüdükçe küçüleceksin arkadassss...
 (  sinirimden ve hırsımdan dolayı hoş oolmayan seyler yazdım, umarım hoş görürsünüzz)

34 SS 1965

ben buradan sesleniyorum istanbul da yasayan ve samsun lu olan bütün kardeslerimi bjk macına bekliyorum arkadaslar inonuyu karnavala cevirelim hep birlikte kupa bizimdir sarkılarını söyleyelim