SAMSUNSPORUMUZ : 1 K.Erciyesspor : 1

Başlatan Rentboy, 26 Ekim 2005, 17:22:09

« önceki - sonraki »

Rentboy

Evet pazar günü saat 14:00 da sahamızda kayseri erciyessporla karşılaşacağız.umarım kayseriden yediğimiz darbenin hesabını bu maçta sorarız...

Shane_Falco

abi içimdeki ses yine pek ümitlenme diyooo yaa nedir bendeki bu karamsarlık abicim önümüze gelen takımdan korkuyorum artık yaa allah allah hem size bişi söliyim bizim asıl maçlarımız bi kaç hafta sonra başlıyo dipteki takımlarla oynicaz hep malatya denizli diyarbakır ankaragücü bu takımlardan maglubiyet almamalıyız yoksa durumumuz çok vahim olur ayrıca size bişi dah söliyim biz erciyesspor u yenersek medya süpriz diye nitelicektir farkındasınız dimi düştügümüz durumun...

Rentboy

yenersek bence medya samsun mehter takımı gibi iki ileri bir geri.ne yapacağı belli olmuyor falan birşeyler atıp tutacak ama bence de erciyes yenilmesi daha çok yankı alacak...

kral55

Ben skor tahmini yapayım. Samsunspor:4 Erciyes:3

Rentboy

yine 3 gol yiyecez yani.ama fadhel de iyi kaleci.bilmiyorum 4 gol atacağımızı sanmıyorum.hele ben staddayken hiç atamayız...

samsunlu_gencler

Alıntı yapılan: "oRDiNaRy_LiFe"yine 3 gol yiyecez yani.ama fadhel de iyi kaleci.bilmiyorum 4 gol atacağımızı sanmıyorum.hele ben staddayken hiç atamayız...
aga senindemi talihsizlign war benim gibisin galiba:D

Rentboy

Alıntı yapılan: "samsunlu_gencler"
Alıntı yapılan: "oRDiNaRy_LiFe"yine 3 gol yiyecez yani.ama fadhel de iyi kaleci.bilmiyorum 4 gol atacağımızı sanmıyorum.hele ben staddayken hiç atamayız...
aga senindemi talihsizlign war benim gibisin galiba:D
hiç sorma ya ne zaman maça gitsem hiç başım dik gidemedim eve.bakalım inşallah bu hafta yenecez...

baha55

arkadaslar bendede tam tersi bi durum var benim gittiğim her ömaçdan samsunspor gülerek ayrılmıstır...büyük takımlar dahil puan almısızdır.mesela son Trabzon maçı...aslında ben takımdaki bu düşüşü benim samsundışında oldugumdandolayı maçlara gidemememe baglıyorum :)) :lol:

Clint_Eastwood

Kalecimiz ve defansımız hata yapmazsa bu maçı alırız... Ama nedense ben çok karamsarım... Sarıyer i bile zor yendik... Hadi hayırlısı...

55samsunlu55

Malesef ben de karamsarım. her takımdan korkuyorum. mesela kayseriye yenileceğimize kendimi önceden şartlandırdım. Daha az üzüldüm. İnşallah takım güçlenir, bu durum ortadan kalkar.

yirmiuc

oğuzhan55

Maçı Samsun'da oynayacak olmamızı bir avantaj olarak kullanabilirsek ve K.Erciyesspor'a zorlu bir deplasman havası yaşatabilirsek bu maçı kazanabiliriz.Bence artık fazla atak oynamamalıyız.Özellikle de bu maçta biraz daha ağır oynamalıyız.Çünkü bilindiği gibi kaleci sorunumuz var.Her yaptığımız atakta kaybettiğimiz toplar kalemizde büyük tehlike yaratabiliyor.K.Erciyesspor'un da ligdeki durumunu düşünürsek oldukça dikkatli oynamalıyız ve ne rakibe karşı sürekli kapalı defans ne de fazla açık oynamamalıyız.Maçın başlarında oyundaki dengeyi elimizde tutarsak maçı alırız diye düşünüyorum.
Hadi hayırlısı.

tuzlalı

Daha öncekiler ve Sarıyer maçında olduğu gibi yine kaptı kaçtı tarzı bir oyunla sahada olacağımız kesin.

Kaçabildiğimiz sürece mesele yok tabii.

kayseri erciyes takımı daha önce ligde dış sahada hiç yenilmemiş. Bizim gibi deli dolu bir takıma rast gelmemişler herhalde. Bize sistem, taktik falan işlemez. İnşallah kazanırız.

preator

sevgili samsunsporlu futbolcularımıza yine sesleniyorum siz öyle bir milletin evlatlarısınız ki sizi tarihe gömelim desek sığmazsınız o yüzden ahval ve şerait içinde dahi vazifeniz ERCİYES i eritmek un ufak etmektir muhtaç olduğunuz kudret damarlarınızdaki asil SAMSUN kanında mevcuttur bizi mahcup etmeyin şimşeklerimiz maç hakkında ki yorumum nacizane gol yemezsek bu iş zaten 6 -7 ye gider maksat güzel defans yapalım golcülerimizden allah razı olsun ayaklarına bileklerine sağlık

preator

Sayın başkanım eğer bu seneki hedefiniz ligte kalmak diyosanız bu sizin için talihsiz bir açıklama böyle bir açıklama Samsun Spor Başkanına yakışmaz bu talihsiz açıklamanızdan ötürü üzüntülüyüm herzzaman her maçı alabilcez açıklaması yapmanızı beklerdim önümüzde ki her maçı alsak şampiyon bile olabilirken bu inançsızlık beni üzdü eminim tüm samsunsporlular gibi