Türkiye Kupası | Sarıyer:2 SAMSUNSPOR:3

Başlatan supporter, 20 Ekim 2005, 14:33:04

« önceki - sonraki »

samsunlu_gencler

insallah yani kesin orda olcaz 10 kişi 100 kişi belli olmaz

Clint_Eastwood

Maça gitmeniz beni mutlu etti. İnşallah sizin desteğinizle 3 puan alıcaz... Ama Sarıyer'in Beyazmartı taraftar grubu çok ateşli ve genelde kale arkasında oluyorlar... Gidenler lütfen dikkat etsin...

Alayına isyan inadına Samsun!

supporter

maça gidecek samsunsporlu arkadaşlarımıza helal olsun.
inşallah iyi bir destek verecekler ve maçı da alacağız.
fotoğrafları merakla bekleyeceğiz.

madoff

Herkese s.a ilk başta dostaca bır karsılasma olcagı kesın aklınıza kotu bır sey gelmesın ayrıca hafta ıcı oldugu ıcın %80 maca gelemeyecek dostluk kazansın dıyoruz ama bu ısın yalanı nereye gonul verıyorsan o yensın ben Sarıyer'ımden umutluyum bugunde www.grupbeyazmarti.com girerseniz prim aldılar. bugun de futbolcu arkadaslarımla konustum bence hıc hevese kapılmayın mutlaka bu macı kazanıcagız hayal kırıklıgına ıgramayın dıger maclarda sıze basarılar ayrıca mac resımlerını benle kontaga gecen bır arkadasa memnunıyetle yollarım...
GRUPBEYAZMARTI mail adresımden ulasırsınız

captain

Selamlar arkadaşlar,
Yarın ki maçta her iki takımada başarılar. Ben Sarıyer taraftarıyım. Bir arkadaş BeyazMartı taraftar grubunun ne kadar ateşli olduğundan bahsetmiş, evet ateşliyiz ama kesinlikle yanlış anlaşılmasın, Sarıyer'e gelen her taraftara biz misafir gözüyle bakarız (adam olanlara) Samsunspor'lular da öyle olacak. Bazı arkadaşlar Sarıyer'i çok küçümsemişler hata etmişler, biliyorum ki oyuncularınızda Sarıyer'i küçümsüyorlar onlarda hata ediyorlar. Yarın beklediğinizden daha iyi bir takım karşınızda olacak. Yarın ki maçtan anında skor öğrenmek isteyenler, www.grupbeyazmarti.com adresinde forum bölümünden maçı takip edebilirler. Sitenize koymak için resim ve hatta görüntü isterseniz, yarın maçtan sonra benimle msnden bağlantıya geçin. Kalın sağlıcakla...

Rentboy

o kadar kolay değil arkadaşım.biz sizi küçük falan görmüyoruz asıl siz kendinizi kaf dağında hissediyorsunuz.yarın maç bitiminde görüşürüz.
bu kadar basit mi samsunsporu yenmek...

bence hiç heveslenmeyin kursağınızda kalır...

dostluğunuz içinde teşekkürler...

Serkan

bişe demiyorum maç bitince yazıcam  iyi küçümsediler samsunsporu susuyorum

Rentboy

Alıntı yapılan: "FoRZa_AlviN"bişe demiyorum maç bitince yazıcam  iyi küçümsediler samsunsporu susuyorum
evet detaylıyorumlar o zaman gelecek.bekleyip görmek lazım!!!

grupbeyazmartı

Estağfurullah Samsunspor gibi bir takımı küçümsemek ahmaklık olur. Biz sarıyer taraftarları olarak Samsunspor'un gücünü biliyoruz. Ayrıca bir arkadaş rizespor galibiyetimizi rizesporlu futbolcuların hocalarını boykot etmelerine bağlamış. Formasını giyip böyle boykot yapabilecek karekterdeki insanların sayısının fazla olacağını sanmıyorum hele hele hepsinin Rizespor forması altında toplanacağını zannetmiyorum. Bizim futbolcularımız kendilerini bu pazarda göstermek istiyorlar. Süperlig takımı ile oynamanın hevesi ve hırsı haftalardır üzerlerinde hatta hatta geçen pazar günü oynanan maçta takımımız yürüdü akılları hep Samsunspor maçındaydı. Sonuç olarak biz Samsunspor'u küçümsemiyoruz. Sarıyer'e gelen her edepli taraftarın başımızın üzerinde yeri vardır. Klasik bir değim ama top yuvarlaktır maçta 90 dakika. İnşallah gülen taraf olmak taraftar olarak en büyük dileğimiz. Maçın gollerini ve önemli pozisyonlarını sitemizden öğrenebilirsiniz. (Size böyle bir dostluk ta yapalım.) Hepiniz Allah'a emanet olun 2-3 sezon içinde Süper Lig de görüşmek üzere hoşçakalın.
www.grupbeyazmarti.com
Sarıyer Taraftarının Mekanı

supporter

bunu sorgulamak kimsenin haddine düşmez ama Samsunspor taraftarı zaten edeplidir. fakaat gerektiğinde giderini de yapar. bilen bilir. sanki sarıyerin sahasında ilk defa maç izleyeceğiz. daha aklımızda yani y.ziya öniş'te çoğunluk olduğumuz maçlar. maça gelince şüphesiz favoriyiz ama yine de ciddiye almak gerek. sarıyer bu zamana kadarki maçlarında kupaya çok önem verdiğini gösterdi.

yirmiuc

Clint_Eastwood

Alıntı yapılan: "yirmiuc"Bu maça gitmek çok istemiştim ama nasip olmadı.
yeneriz inşallah.

Yeneceğiz kardeşim inşallah... Maça gidemedik ama internetten 90 dakika takip edeceğiz artık...

Amsterdamli

Radyo´dan canli veriliyormu bu mac? TRT´ye baglanamiyorum su an ondan sordum.

Clint_Eastwood

Radyo yayını yok... www.mackolik.com dan takip ediyorum ben.

yirmiuc