8.Hafta | Beşiktaş:3 - SAMSUNSPORUMUZ:2

Başlatan kral55, 26 Eylül 2005, 19:26:36

« önceki - sonraki »

curva55

tribünmü var nereye asıoz :lol:

samsunlu_gencler

Alıntı yapılan: "curva55"tribünmü var nereye asıoz :lol:
gircez bak gor o taraftar dısarda kalmıcak ya sewe sewe ya .......

timofte

Tuzla'dan maça giden yeğenimle telefonda görüştüm.
İstanbulda yağmurlu bir hava olduğunu ve maça 1,5 saat kala Samsunspor tribününde pek fazla taraftar olmadığını söyledi. Umarım maç saatine kadar bu durum değişir. Samsun'dan giden olmadıysa bile İstanbuldaki taraftarımız Samsunspor'u yalnız bırakmaz.

jean

takim fena degildi taraftarlari ilk gol atilinca gordum yine taraftar vardi yenilmek kotu ama bu oyunla uzulmem kaisin golu ise haftanin golu besiktasin attigi 3. gol ise yine defans hatasi hatalari en aza indirince takim iyi olacak

Harun55

Samsunum tek kelimeyle guzel oynadi benim gorusum bagzi hatalar var defansta.
Musa,A.akdeniz cok top kaybi yapiyor ve o yeni altyapimizdan oynuyan oyuncu hirsli Fatih :) cok mukemmel helal olsun oglana nasilda hirsli oynuyor.

Serkanin 70 dakikada yaptigi seyleri son 25 dakikada yapti vallah. belki daha cok yapti :)

Bir kelime helal olsun.

Harun55

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"MAÇI izledim oyun olarak ezilmedik ama BİZİM YÜZÜMÜZ NE ZAMAN GÜLECEK YETER ARTIK başkan televizyonda diyorki kulubun huzuru çok iyi para borcumuz yok borcları ödeyecez ....

TAMAMDA BAŞKAN HERŞEY PARAYLA OLMUYO... BUNA DA Bİ ÇARE BULUN ...

BU ARAD KENAN I da bir görüm onada gereken lafı .oyacam YETER ARTIK BU KAÇ OLDU SEN SAMSUNSPOR un formasını hak etmiyorsun

Sen nedediginin farkindamisin ya, nasil hakketmiyor bal gibi hakkediyor orda kıçını yirtan sen degilsin odur ! adam 90 dakika elinden geleni yapiyor sen ne konusuyorsun, lutfen ayip oluyor.

oğuzhan55

Takım olarak iyi bir oyun oynadık.Her ne kadar iyi sonuçlar alamasakta bazı dengeler yerine oturmuşa benziyor.Bundan sonrası için istediğimiz sonuçlar geleceğe benziyor.Bence Erdoğan Arıca takımdaki beklenen havayı yakaladı.Sadece takıma geldiği günden sonraki haftadan itibaren iki İstanbul takımıyla karşılaşmamız beklenilen sonuçların alınmamasına neden oldu.O maçlarda da oyun olarak hiçte kötü değildik.Arıca'nın Beşiktaş maçından sonra yaptığı açıklamada söylediği gibi kişisel hataların yüzünden bu maçı kaybettik.Yoksa eskiye göre Samsunsporumuz ortaya konulan oyun olarak iyiydi.Bunu sonuca yansıttığımızda da herşey tam olarak rayına oturmuş olacaktır.

yönetici

Samsun'dan tek otobüsle gelen Canikli Mekansızlar grubu
ve az sayıdaki kırmızı beyazlı taraftar Samsunspor'u yalnız bırakmadı.

kral55

1. golde kaleci 2. ve 3. golde petkov ağırlıklı defansın büyük hatası vardı.Yanlız Keremi büyük gayret içinde gördüm.Birşeyler yapmaya çalışıyordu fakat elinden ancak bu kadarı geliyordu.
Şu şanssızlığı bir kırdıkmı daha iyi yerlere geleceğiz inşallah.
Bu arada canikli mekansızlarıda kutluyorum.Helal olsun arkadaşlar yer mekan gözetmeden herzaman takımı destekliyorlar.

tuzlalı

Umut verici bir maçtı. Takım aslında pek fena değil. Bütün oyuncuların hırslı mücadeleleri sahaya yansıdı. Musa ve Keremi inşallah kazanacağız böyle giderse. Rafael herkezden övgü alıyor. Hakan Şükürü çağrıştıran tarzıyla takımımızdaki etkili bir isim. Çok yerinde bir transfer. Dikkat ettim bütün hava toplarını aldı. Artık bizimde şişirilen topları indirebilecek bir kulemiz var. Serkan la biraz daha birbirlerini tanırlar ve alışırlar ise çok etkili bir forvet hattına sahip olabiliriz diye düşünüyorum.
Takımda göze çarpan en büyük eksiklikse malum kondisyon yetersizliği. İkinci yarı fena halde yorulup dağılıyoruz. Ya yeterince 90 dakikaya yayamıyoruz enerjimizi yada takımın sahayı paylaşımında hatalar var. Orta sahanın üstüne çok yük biniyor. Kesinlikle iyi bir ön liberoya ihtiyacımız var. gese maçındada aynı durumu gözlemiştik. Eğer çözüm bulunmaz ise bizi önümüzdeki günlerde de sıkıntıya sokacağa benziyor bu durum.
İkinci yarı Erdoğan hocanın sahada yapmak istediğine rıza nın karşı atağı biraz daha geç gelse ikinci yarıda gol yemeden bereberlik golünü bulabilirdik. Ailton ve tümerin girişi bizi geriye hapsetti. Aslında çok iyi başlamıştık. Beraberliği bir yakalsak bunlar zaten baskı altında iyice çuvallayacaklardı. Benim fikrim rahat kazanabilirdik. Ama olmadı her zaman ki gibi. Takımdan her geçen gün dahada umutlanıyorum. İnşallah istediğimiz seviyeye gelecekler.

recai

takım fena değildi.. defansta kademe hatalarıdısında pek bi sorun yok gibi geldi bana.. genc fatih cok heyecanlıydı.  biraz daha tecrubeye ihtiyacı var.. Rafael iyi tranfer izlenmi yarattı ama daha erken kesin konusmak için.. Keremi kutluyorum.. hiçbir golde hatası yoktu bence.. onemli krtarısler da yaptı.. bu cocuga guvenmeli desteklemeliyiz.. allum denen bırak kaleciyi kenarda top toplayıcı olamayacak adamıda devre arasında şutlamalıyız bence..
Samsunsprumuz en kısa  surede kendisini toparlıycaktır.. bu aralar fixtur biraz zorlu.. sonraları galibiyetler ustuste gelecektir...
saygılar

Forvetim

İlk golde yapacak bişey yok, kaleye iki tane kaleci koysanız yine gol olurdu ammmaaa, ikinci ve üçüncü gol petkov dan geldi, petkov gibi kaliteli bi savunma oyuncusunun bu hataları yapmaması gerekirdi, youla ya müsait pozisyon verdi. üçüncü golün hazırlayıcısı aslında A.Akdeniz, kullandığı o hatalı taç atışı bize döndü petkov ıskaladı adama da atmak kaldı , bu tip basit şeylere dikkat etmek gerekiyor, faturası ağır oluyor sonra. Önceki haftalarda kenanın hatalrından bu hafta petkovdan mağlup oluyoruz. Savunmaya biraz dikkat etmeli ve gereken önem verilmeli yoksa her maç bu sorunlar yaşanacak. Bir de şunu gördüm baskılı futbol oynayınca rakip sapıtıyor, bunu uygun zamanlarda yaparsak gol buluruz. Oyunu kendi sahamızda kabul etme anlayışı artık iflas etmiştir.

samsunlu_gencler

mac guzeldi.yagmurda camurda samsunumuzu yalnız bırakmayan samsun taraftarına tesekkur ediyorum.sesimiz ne kadar duyulmasada 100 kişi olsakta samsunspormuzu yalnız bırakmıcaz

supporter

öncelikle maça giden ve Samsunsporumuzu yalnız bırakmayan arkadaşlarımızı tebrik ederim. sonra maç için gerçekten ben de çok üzgünüm. çünkü en kötü ihtimalle bir puanı alabileceğimiz bir maçtı. ve ligde sondan üçüncü sıradayız, bu bize yakışmıyor. kalede kerem iyi. kendini geliştirmiş aklını başına toplamışa benziyor. serkan ise tamam ertuğrul ile sürtüşmelerine, şaban hocayı ciddiye almayışına alışmıştık da erdoğan hocaya da rest çeker gibi direk soyunma odasına gitmesini yakıştıramadım. inşallah biz yanlış anlamışızdır.

cem and naz55

takım iyiye gidiyor kerem iyi olmaya başladı kais in golü mütişti gözüme çarpan hem gs maçında hem bjk maçında rakibe çok boş alan bırakıyoruz bence mağlubiyetin en baş sebeblerinden biri bu takım umut veriyor artık trabzon maçı ya varolma yada yok olma maçı anlamına geldi ve bu şehir için trabzon maçlarının önemi büyüktür