7.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ : 1 - Galatasaray: 2

Başlatan kral55, 19 Eylül 2005, 21:25:34

« önceki - sonraki »

kral55

Bu maçın sonucu hiç belli olmaz. 3 sonuçta çıkabilir. Benim tahminim 2-2.

ngonge

kerem i oynatırsak kendini ispatlamaya çalışacak g.s e karşı.başarılı olabilir..
bunun dışında allum oynarsa kesin gol yeriz.ama kesin gol de atarız.bir fazla atarsak yeneriz  :lol:

curva55

Bence bu maçı alıcaz.ÇÜnkü erdoğan arıca futbolcuları iyi motive ediyor taraftar desteğide büyük olucak bu maçta.Hafta içinde alıcağımız farklı bir galibiyet takımın moralini iyice yükseltir.

timofte

Bu tür takımlara karşı kazanmanın her zaman için ekstra anlamı var kazanmak o yönüyle önemli ama aynı zamanda puana da çok ihtiyacımızın olduğu bir dönem. Allum ile kalede büyük zaafiyet yaşadığımız kesin, aynı şekilde son haftalardaki formsuzluğu dikkat çeken Kenan'ın hatası yüzünden Ankaraspor deplasmanında yemiş olduğumuz gol, defans hakkında da olumlu düşünmeyi zorlaştırıyor. Şu an ligin en çok gol yiyen takımıyız.
Ama bunları bir yana koyduğumuzda ise Arıca ile özgüvenini kazanmış, pozitif futbol oynayan bir Samsunspor görüyoruz. Öncelikle Kupa maçında ciddi bir mücadele ortaya koymalı ve tur atlamalıyız. Sonrasında taraftarın da desteğiyle G.Saray'ı eli boş göndermenin planlarına geçebiliriz. Buna inanmalıyız, geçen sene nasıl yendiysek bu yıl da aynısını yapabiliriz.

oğuzhan55

Bu maçta Kerem'i oynatırsak herşey daha farklı olur.Çünkü ngonge'nin de söylediği gibi Kerem kendini ıspatlamaya çalışacaktır.Hem hocanın beğenisini kazanmak için hem de G.S.'yi yenersek bunun takım üzerindeki olumlu etkisini görebilmek adına bütün gayretini gösterecektir.
Eğer G.S. maçını kazanırsak basın Samsunspor hakkında iyi yorumlar yapacağa benziyor.Çünkü ufak ufakta olsa Anadolu kulüplerinin neler yaptıklarından bahsediyorlar.Gerçi bu sadece dört büyüklerle maçı olupta onları yendikleri zaman oluyor ama neyse.Pazar akşamı olan spor programlarında geçtiğimiz hafta Sivasspor Tabzonspor'u yenince bunun bir benzeri oldu.Sivasspor'dan övgüyle bahsettiler.Bu neden Samsunsporumuz G.S.'yi yenince tekrarlanmasın?Hatta daha da fazlası bile olur.Çünkü yendiğimiz takım bir İstanbul takımı.Ama şunu da söyleyeyim.Biz bu maçı kazanalımda hakkıya hakkını vermeyenler varsın vermesinler.Onlar sadece İstanbul takımlarını gördüklerinde bizden bahsederlerken biz taraftarlarsa hergün bu takımı konuşuyoruz.Konuşmaya,destek vermeyede devam edeceğiz.

salihcakir

biz ne kadar bu maçı kazanırsak kazanalım yine medya gözünde kazanan biz değil kaybeden galatasaray olacaktır. galatasaray şunları şunları yapamadı ve samsundan mağlubiyetle ayrıldı diyeceklerdir. burası kesin.
lakin varsın takdir etmesinler. ama biz bu maçı kazanalım. eze eze yenelim. galatasaray şu an ligde hücumu en iyi beceren takım. bizimde en büyük problemimiz savunmamızda. her ne kadar kanatlarında bazı problemler varsada kabul edilmesi gereken bir gerçek ligin en iyi futbol oynayan takımı şu ana galatasaray. onları yenmek hiç kolay olmayacak. hakan şükürün olmaması avantaj. umarım orta alanda iyi pres yapar oyunu kanatlara çok hızlı yayar rakibe fazla topla oynama şansı vermeyiz ve maçı kazanırız.

Fecr_55

Alıntı yapılan: "samsunkopat"biz ne kadar bu maçı kazanırsak kazanalım yine medya gözünde kazanan biz değil kaybeden galatasaray olacaktır. galatasaray şunları şunları yapamadı ve samsundan mağlubiyetle ayrıldı diyeceklerdir.

kesinlikle bende katiliyorum...gol atacagimiza inaniyorum-Serkan Aykut...ama yiyecegimizede istemesemde inandiriyorum kendimi-kalemizde kim olursa olsun güven vermiyor...ümit karan'in formda olmasi cok büyük dezavantaj, aslinda takim halinde formdalar samsunkopatin dedigi gibi...en önemlisi defansimiza coooook i$ dü$üyor...ama 1-0 olsun bizim olsun, bu bile yeter...aslinda onlarda cekinmiyor degiller, takimimiz bu ist takimlarina cok güzel kafa tutuyor...sonuc istedigimiz gibi olmasada oynadigimiz futbolla zora sokuyoruz onlari...hayirlisi takimimiz icin...

Shane_Falco

Erdogan hoca geldikten sonra bence yenecegiz GS yi saglam orta saha kurarsak fark bile yapabiliriz malum GS nin orta sahası yok sadece saido oynuyo orta sahada adnan ve kais çok koşmalı musa ve celil ortaya yakın oynamalılar kanatlardan saldırmayıp duvar pasları ile kaleciyle karşı karşıya kalabiliriz

Forvetim

ŞU Gs.yi YENELİM DE İSTERSE GİDİP ÜSKÜDAR ÖZSAHRAY-I CEDİT'E YENİLELİM GAM YEMEM. UYUZ OLUYORUM NAPİİMM.

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "Shane_Falco"Erdogan hoca geldikten sonra bence yenecegiz GS yi saglam orta saha kurarsak fark bile yapabiliriz malum GS nin orta sahası yok sadece saido oynuyo orta sahada adnan ve kais çok koşmalı musa ve celil ortaya yakın oynamalılar kanatlardan saldırmayıp duvar pasları ile kaleciyle karşı karşıya kalabiliriz

Çok haklısın shane falco.Spor yorumcuları da aynen senin gibi söylüyorlar.G.S.'nin orta sahasında Saido'nun tek başına çaba gösterdiğini forvettede Ümit Karan'ın çok iyi olduğundan bahsediyorlar.Hakan Şükür'ün olmayışı bizim için iyi ibr avantaj.Çünkü Hakan'ı tutmak için hocanın görev vereceği oyuncular aynı markajı Ümit'e yaparlarsa sonuç bizim açımızdan daha iyi olur.G.S.'nin forveti biraz da Hakan'ın sayesinde iyi oynuyor.Hakan gol atsada atmasada rakip defans adama kilitleniyor.Böylece Ümit'le Necati yalnız kalıyor.Ama Samsunsporumuzla yapılacak maçta Hakan yok.Bunu Erdoğan hoca iyi değerlendirirse biz bu maçı alırız.Hakan Şükür'ün yokluğu Saido'nun orta sahadaki yalnızlığı iyi bir Samsunspor karşısında pek duramaz.Tek dileğimizde böyle olması.

maviay55

gs maçından puan yada puanlar çıkarırız bence...ama kalede allum olursa rakibin çok tehlikeli forvetleri var işimiz zor olur..bencede kerem oynasın..artık bi şans verilmeli..
(havzalı forvetim,ben de havzalıyım)

kral55

Kerem'i arar hale gelmek durumun nekadar vahim olduğunu gösteriyor.Geçen sene akçaabattan yediğimiz goller aklıma geliyorda kerem'e bir türlü kalede güvenemiyorum.Allum'a da güvenemiyorum.Paf kaleciside henüz 1. lig için uygun değil.
Beşiktaştan pancu'yu alsak hepsinden daha iyi kalecilik yapar inancındayım. :(   :(

curva55

Allumla sene sonuna kadar devam etmemeliyiz.Bjkde ramazan var bence o allumdan kat kat daha iyiydir maçta yediği goller neydi öyle.

jean

benim biraz umudum var ama tek korkum galatasarin forumda olmasi ama gecen yil yenmistik yine yenebiliriz

samsunlu_gencler

2 yıldan beri samsunda yeniyoruz.bu sefer de yencez insallah kaleye kerem gecsin