Kupa : SAMSUNSPORUMUZ:1 - B.B.İstanbul:0

Başlatan yirmiuc, 14 Eylül 2005, 14:30:23

« önceki - sonraki »

ngonge

bu sezon ilk defa gol yemedik neden acaba :)
allum olsa ne yapar eder yerdi gol..
neyse işte 11 imiz ve ajansspor un verdiği notlar;

Samsunspor: Kerem xxx, Elyasa xx, Ayari xx, Kais xxx, Musa xx (Dk. 78 Muzaffer xx), Serkan Aykut xxx, Adnan xx (Dk. 65 Mustafa xx), Marino xx, Kenan xxx, Petkov xx, Celil xx

golün asistini muzaffer yapmış bu arada.

curva55

resimler için teşekkürler  :) 1-0 olması çok iyi değil ama serkanın güzel bir gol atması güzel bu moralle gs maçındada iyi oynayacaktır.Bu sene kupada gruplara çıkıcaz bu yüzden benim pek bir ümidim yok ama olsun.

tuzlalı

Zorda olsa kazanmış olmak ve kupaya devam etmek güzel. Böyle maçlarda iyi oynamasınlarda tek kazansınlar. Fotoğraflar için timo ya teşekkürler.

bengülü

çok zor geçiceğini biliyorduk  ama olsun kazan masınıda bildik önemli olanda turu geçmekti vede geçtik önümüzdeki kupa maçlarını daha ciddiye alırlar

timofte

@ teşekkür eden arkadaşlara ben de teşekkür ederim.
maçı izleyemeyen Samsunsporlu arkadaşlarımız mümkün olduğunca
atmosfer hakkında bilgi sahibi olsun diye bunu yapmaya çalışıyorum
önümüzdeki haftalarda da bunu sürdürmeye çalışacağım.
Alıntı yapılan: "bengülü"çok zor geçiceğini biliyorduk  ama olsun kazan masınıda bildik önemli olanda turu geçmekti vede geçtik önümüzdeki kupa maçlarını daha ciddiye alırlar

bundan sonra beşer takımlı dört grup olacak ve her grupta ilk iki sırayı alan takımlar
çeyrek finale yükselecekler.
çeyrek final ve yarı final maçları iki maç üzerinden
final maçı ise federasyonun belirleyeceği bir sahada
tek maç üzerinden oynanacak.
Samsunsporumuza öncelikle gruplarda,
yani çeyrek final yolunda başarılar!!

Shane_Falco

Arkadaşlar gruplar tahmin ettigimdende kolay olabilir çünkü süper ligden saglam takımlar elendiler bunlar Gençlerbirligi,Ankaraspor,Rizespor,Sivasspor ayrıca 2. Ligden saglam denilebilecek Bursaspor,Kocaelispor gibi takımlarda elendiler kupadan sanırım grubumuza 4 büyük takım diye adlandırılan ekiplerden biri düşecek ki inşallah trabzon olur bence 1 tanede süperlig takımı düşüp digerleri 2. lig olacaktır diye tahmin ediyorum bütün bu elenen takımlar ve gruplara kalan takımlara baktıgımda ve  arıca ile oyunumuzun düzelmesiyle birlikte çeyrek finale yükselme ümidim dahada artıyor çünkü kupaya kalan Giresunspor,Tarsus,Mersin,Sariyer,Ynelgolspor,Altay gibi 2. lig takımları var ayrıca 1 ligden ankaragücü,diyarbakırspor gibi takımlarda zorlansak bile geçicegimizi düşünüdüm bence güçsüz takımlar var yani bütün bu şartlar altında bizimde 90 da golü bulmamızla birlikte yıllardır yanımızda olmayan şansın sanki bu sene yanımızda oldugunu düşünmeye başladım Çeyrek final için artık çok ümitliyim

ngonge

shane agzına sağlık,benim de aklıma danimarka örneği gelmiyor değil.92 avrupa şampiyonasına şans eseri yugoslavya nın ihracı ile katılmışlar,kupayı almışlardı.neden bizde kazanmayalım?

supporter

İstanbul BB kupa maçından bir kare.
Hakan Şükür'e benzetilen Rafael bir kafa topuna çıkmış.
son vuruşları da zayıf ama umarım Galatasaray'a atar bi tane.

bengülü

slm arkadaşlar kupa kuraları ne zaman çekilecek bilgisi olan varmı arkadaşlar

Shane_Falco

Porter senin bu resimde eminmisin rafael in tek başına zıpladıgına kardeş iki oyuncu ezilmiş resmen altında uçmuş bizim rafael resmen yaaa :D

beşnumara

arkadaşlar kupa maçında stattaydım  hakemin verdiği pozisyonlara adeta deli oldum yaaaa zaten hakemi serkanın attığı golden başka bir şekilde yenemezdik ben şuanda adanadayım gitmeden önce son son samsunsporumuzun maçına gideyim  dedim o ne goldü yaaa  hani milanın ukraynalı yıldızı shevsenko için diyorlar yaaaaa ne zaman ne yapacağı belli olmuyor hiçbeklemediğiniz  bir anda çıkıyor golünü atıyor diyorlar yaaa işte bizimde serkanımızın öyle bir golü vardı ki alex malex hikaye yaaaa neyse ben artık başka maçlara gidemeyeceğim herkese selam :lol: