5.hafta Samsunsporumuz 1-1 V.Manisaspor

Başlatan yaman55, 02 Eylül 2005, 15:21:58

« önceki - sonraki »

timofte

Samsunsporumuzun artık bu hafta kendisine yakışan skoru elde edeceğine inanıyorum. Kendi evimizde daha fazla başarısızlığı hazmetmemiz çok zor. Kötü bir sonucu düşünmek bile istemiyorum ve Samsunspor forması giyen oyuncuların formalarının hakkını vereceklerine inanıyorum artık. Manisa'yı geçip yolumuza devam edeceğiz inşallah.

yirmiuc

supporter

Alıntı

Samsun galibiyet peşinde
[/b]

Samsunspor, Turkcell Süper Ligi'nin 5. haftasında karşılaşacağı Vestel Manisaspor'u yenerek, sahasındaki galibiyet hasretine son vermek istiyor. Kırmızı-beyazlı ekip, 2004-2005 sezonunun 28. haftasında Denizlispor'u 4-0 mağlup ettikten sonra sahasında oynadığı 5 maçta galibiyet yüzü göremedi. Denizlispor maçından sonra Sakaryaspor ve Ankaraspor ile berabere kalan, ardından ligin son haftasında Diyarbakırspor'a 1-0 mağlup olan Samsunspor, bu şansızlığını 2005-2006 sezonunda da kendi sahasında Gaziantepspor'a 3-2, Sivasspor'a da 2-1 yenilerek sürdürdü. Kırmızı-beyazlı Karadeniz temsilcisi, hafta sonunda kendi sahasında oynayacağı Vestel Manisaspor maçında bu şansızlığına son vermek istiyor.

Genel Menajer Yücel Uyar, son 5 maçtır Samsun'da oynadıkları karşılaşmaları kazanamadıklarını belirterek, "İnşallah bu son olur ve bu hafta Vestel Manisaspor'u kendi sahamızda yeneriz" dedi. Haftaların ilerlediğini, takımların ligdeki yerlerini sağlamlaştırdığını ve hedeflerine doğru yol aldığını belirten Uyar, "Bu sezon kendi sahamızdaki 2 maçı kaybettik. Şimdi önümüzdeki Vestel Manisaspor maçını kazanmamız gerekiyor. Galibiyetten başka bir şey düşünmüyoruz. Ancak bunu yapacak oyuncularımızdır. Oyuncularımızdan hem iyi futbol, hem de iyi bir sonuç bekliyoruz" diye konuştu.

Samsun'daki son beş maçta üç yenilgi iki beraberlik almışız.
bu durum bize hiç yakışmıyor. artık çıkışa geçme zamanı haydi çocuklar inanıyorum inşallah kazanacağız bu maçı!

curva55

Son beş maçtır kazanamıyoruz demek.Umarım bu hafta 6.hafta olmaz.

yaman55

Alıntı yapılan: "curva55"Son beş maçtır kazanamıyoruz demek.Umarım bu hafta 6.hafta olmaz.

inşallah

yirmiuc

kenan

herkezı maca beklerım          canikli mekansızlar

supporter

@ yirmiüç,

Samsun radyoları 1993-94 sezonundan beri Samsunspor maçı yayınlamadılar bildiğim kadarıyla.

maça gelince bana göre kazanacağız. taraftar iç sahadaki ilk iki maçta üzerine düşeni yaptı stadı doldurdu takımı destekledi ve stattan boynu bükük ayrıldı. bu maçta da yakışanı yapacağız. artık kazanmak dışında alternatif olamaz.

ngonge

Alıntı yapılan: "yirmiuc"Maçı veren bir samsun radyosu var mı? (internetten dinlenebilen)

bildiğim kadarı ile yok.
bu arada muhtemel kadro;

Ali Uyanık, Kenan, Petkov, Elyasa, Ayari, Mustafa, Adnan, Kais, Celil, Serkan Aykut, Rafael.

dikkat çeken 2 değişiklik var;
muhammet in yerine ayari nin oynaması.
ali akdeniz in 11 de olmayışı.

supporter

Alıntı yapılan: "ngonge"
muhammet in yerine ayari nin oynaması.
ali akdeniz in 11 de olmayışı.

muhammet yerine ayari için bir şey demiycem ama ali akdeniz son fener maçında gayet iyiydi.

curva55

Bende ayariye şans verilmesini istiyordum umarım bu şansı güzel kullanır.

Amsterdamli

Takim yine 2 forvete dondugu icin Ali Akdeniz yerini kaybetti. Ali fener macindaki pozisyonunda oynarsa cok verimli olabilecegini gosterdi. O pozisyonuda yaratmak icin taktik anlayisinda buyuk degisiklik yapilmasi gerekiyor. Takimi tek forvete dondurmek olmayacagi icin baska yerden adam kesmek lagzim. Bence Kais aksarsa onun yerine oynayabilir.

Mustafa Cicek yerine Musa'da olabilirdi. 2. yari bu iki oyuncu bence oyuna girer.

Bu mac oncesi Saban Yildirim takimin tamamen hazir duruma geldigini soyledi, artik yine aciz futbol oynarsak gercekten bazi konularin tekrar dusunulmesi gerekir.

yirmiuc

Rentboy

samsunlu_gencler

mac 1-1 insallah alcaz bu macı ilk 11 i bilen warmı?