5.hafta Samsunsporumuz 1-1 V.Manisaspor

Başlatan yaman55, 02 Eylül 2005, 15:21:58

« önceki - sonraki »

oğuzhan55

Arkadaşlar inşallah tekrar yeni bir hocaya ihtiyacımız olmaz ama olursa da bence HİKMET KARAMAN süper olur.Çünkü adam hırs küpü.Kendini maç boyunca neredeyse öldürüyor.Takıma öyle adapte oluyorki kendini kaybediyor.Aslında bize de öyle bir hoca lazım.Takımı ateşleyecek.Hiç oynamaya hevesi olmayan bir futbolcuyu bile ayağa kaldıracak.Teknik direktör arada bir kenardan taktik verip oyuna müdahale eden birisi olmayacak.Takıma görev gereği çalıştırmak gözüyle bakmayıp onu benimsemeli.Bu yüzden futbolcuyu oynatan ne olursa olsun hocadır.Yoksa formda olan oyuncuyu sahaya çıkarıp herkes oynatır.Önemli olan formsuzada sahip çıkarak takıma kazandırmaktır.Bence bu da HİKMET KARAMAN'da fazlasıyla var.

Ayrıca Şaban Yıldırımla da olmayacaksa fazla uzatmaya gerek yok.İnşallah herşey güzel olur.Fakat olmazsa da geçen sezon gibi kör topal idare edelim diye takımı boşuna oynatmayalım.Herşeyin vaktinde olanı makbuldür.Atasözü bile ne diyor:BUGÜNÜN İŞİNİ YARINA BIRAKMA.

oğuzhan55

Manisa maçını inşallah kazanırız.Kazanmadan net konuşmak pek doğru olmaz.Ancak yeni tranferlerle bu maçı alırız gibi görünüyor.Tabii Şaban hoca transferleri bu maçta ne şekilde görev verecek o da önemli.

curva55

Bu maçta tribünlerde iyi olucak manisalılarda gelsin onları ağırlayalım.

Yalnızca BİZ

bence kazanmak zorunda olduğumuz bir maç

samsunsevdalısı

@kolloid;

SamSun'da doğdum SamSun'da büyüyüdüm SamSun'da okuyorum galiba SamSun'da öleceğim.

Sana helal olsun,işte budur bu ruh lazım bize...

oğuzhan55

BU MAÇI ALACAĞIZ BAŞKA YOLU YOK
MANİSA'YI VESTEL BUZDOLABINDA DONDURACAĞIZ BU İŞİN DÖNÜŞÜ YOK

Takımın yeni adı olacak DONMUŞ VESTEL MANİSASPOR
Sonra 12 ay boyunca parça parça çözüp satışa çıkaracağız

samet

maçı alcazda bu bize bağlı takımımızı desteklemeliyiz.buraya yazan bütün arkadaşları b.evleri kale arkasına 90 dakika desteğe çağırıyorum.hep beraber samsunu en ateşli deplasman yapalım...

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "samet"maçı alcazda bu bize bağlı takımımızı desteklemeliyiz.buraya yazan bütün arkadaşları b.evleri kale arkasına 90 dakika desteğe çağırıyorum.hep beraber samsunu en ateşli deplasman yapalım...

Maça gelmeyi o kadar çok isterim ama elimde değil.Ben Samsun'dan çok uzaklardayım.Ama yüreğim Samsun'da Samsunsporun yanında olacak.Eminimki Samsun'da oturan taraftarlar uzaklardaki Samsunsporlular için de takımımızı destekleyeceklerdir.

Haydi Samsun Manisa'yı bu sıcak günlerde Vestel dondurucuda 90 dakikada dondurup 91.dakikada çözmeye başlayalım.Çözülünce bozulmadan Manisa'ya yollayalım.

Başarılar...

bengülü

slm arkadaşlar bu maçı mutlaka kazanmamız şart oldu yenilirsek ve beraberede kalırsak şaban hocanın son maçı olur

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "bengülü"slm arkadaşlar bu maçı mutlaka kazanmamız şart oldu yenilirsek ve beraberede kalırsak şaban hocanın son maçı olur
[/c

Aynen sana katılıyorum.Çünkü her zaman dediğim gibi herşeyin vaktinde olanı daha makbuldür.

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "bengülü"slm arkadaşlar bu maçı mutlaka kazanmamız şart oldu yenilirsek ve beraberede kalırsak şaban hocanın son maçı olur
[/c

1.Hafta
Samsunspor 2 - 3 G.Antepspor
Yorum:Ligin ilk maçında kendi sahamızda ilk yenilgi

2.Hafta
Ç.Rizespor 1 - 2 Samsunspor
Yorum:Maç boyunca geleceğe dair bir oyun yok Rize geldi Samsun kapandı kontralarla iki gol bize galibiyeti getirdi

3.Hafta
Samsunspor 1 - 2 Sivasspor
Yorum:Kendi sahamızdaki ikinci yenilgiyi aldık.Şaban hocanın kontraları ligin yeni takımı Sivas'ı yenmeye yetmedi.İlk iki hafta defensif oyun oynayan Sivas Samsun'a karşı daha atak oynadı.

4.Hafta
Fenerbahçe 5 - 2 Samsunspor
Yorum:İstanbul takımlarının çekinerek oynadığı bir Samsunspor vardı o da bu faklı yenilgiyle kendini unutturdu.

5.Hafta
Samsunspor  -  V.Manisaspor
Yorum:Dört haftalık sonuçlar ve oyun pek iyi görünmüyor.İnşallah V.Manisa'yı evine puansız göndeririz.Yenemezsek de artık birileri gerekeni bir an önce yapmalı.Çünkü G.antep'i, Fener'e mağlup olmayı süper ligdeki tecrübelerine dayandırırız ama Sivas'la Manisa'nın herşeyi ortada.Artık onlar da 2.ligden deneyimli diyecek halimiz yok herhalde.

Lütfen gereken önlemler alınsın.Çok geç olmadan.Yoksa Allah göstermesin bir gün basketbol şubesi gibi futboluda kapatacaklar.Çünkü neyin nasıl yapıldığı belli değil.Futbocu var sahada oyun yok.Taktikten eser yok.Her maç kontra oynanmazki.

Takıma ayağına diken batmadan dikenin üstünde çıplak ayak yürü diyorlar.Aslında ayakta var ayakkabıda.Ancak ayaklara doğru yön verecek düşünce daha henüz bulunamadı.Böyle olduğu için de sahada ne ayak ne de ayakkabı görünmüyor.

ngonge

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"hoca nın demeçlerine göre bu maçı dönüm maçı olarak görüyor bence hafife alınmaması gereken bir rakip bu maçtan 3 puan alacagımıza inanıyorum

hoca elbette dönüm noktası der,kovulacağını biliyor yenilirsek  :wink: ..
neyse agzımızı hayra açalım umarım yeneriz..
ilk 4 haftadaki kötü performans sadece hoca nın suçu değil,hem iyi bir hazırlık dönemi geçiremedik hem kadro sıkıntısı çektik.ama manisa maçına bahane konulacak gibi değil.artık bu maçta belli olur hoca nın neler yapabileceği...

sezgin

merhaba arkadaşlar vestel maçı bizim için çok öenmli mutlaka almamız lazım

supporter

artık bu maçta galibiyettebn başkası yalan. samsunsporumuz bu hallere düşecek takım değil. alt sıralarda gezinmeyi artık bırakmalı, çıkış başlasın artık!

radical 55

ben bu maçı alacağımıza inanıyorum..yalnız gerçekten destek şart.
ben şirinler grubundan değilim ama buraya yazan herkesin pazar günü şirinler tribünine gelmesini istiyorum.90 dakka hiç durmadan verilecek destek takıma gerekli puanı getirecektir