Arvydas Novikovas

Başlatan _SoN_, 04 Haziran 2022, 18:12:46

« önceki - sonraki »

_SoN_

HOŞ GELDİN ARVYDAS NOVIKOVAS 💪🔥

Kulübümüz son olarak Büyükşehir Belediye Erzurumspor forması giyen 31 yaşındaki orta saha oyuncusu Arvydas Novikovas ile 2+1 yıllık anlaşmaya varmıştır.

Camiamıza hayırlı olmasını dileriz. 🇦🇹

https://twitter.com/Samsunspor/status/1533089497998671872

Stoper

Zehir..
10 gole direkt katkısı olur.

eprianu

Az önce Twitter'da "Yasin gibi, keyfi gelince oynar" tarzı çok fazla yorum gördüm. İnşallah öyle olmaz. Gerçekten kaprisli futbolcuya gösterecek sabır kalmadı bizde.

Play-Off maçlarında biraz izlemiştim. Etkili bir futbolcuya benziyor. Hayırlı olsun camiamız için.

Sadece Samsunspor

01 Eylül 2022, 08:54:02 #3 Son düzenlenme: 01 Eylül 2022, 20:09:02 Sadece Samsunspor
Bayram bektas baskan a istemedigini soylemis. Yollar ayrilabilirmis. Kendisi de 11 oynamadigi icin bu durumdan rahatsizmis.

Raqua55

Bayram bektasi gonderelim ama bu adami gondermeyelim.

55.hakan

Önün boş hala geri dönüyorsun yapsana ortayı bize gelene bir şeyler oluyor.

55.hakan

Adam sırf zarar Laura kalsaydı oyunda ne olurdu.

_SoN_

Bir insanın zerre faydası olmaz mı takıma, geldiğinden beri aynı, bu nasıl bir topçuymuş nasıl alınmış, bir adam bu kadar kötü nasıl olabilir.

5trawberry

Bacakları savruk adamdan topçu olmaz. Bedeni kökü kırılmış vites gibi sağa sola sallanıyor.Ufuk Bayraktar vardı taa eskiden onun, Litvanya şubesi.

_Jack Daniels_

Çinari vakası olmaya doğru gidiyor adım adım.

brigand

Erzurum'da, Litvanya Milli Takımı'nda izlediğimiz oyuncudan eser yok. Mental açıdan mı, fiziksel mi bunun sebebi henüz anlayamadım. Bakalım hoca çözebilecek mi?

55.hakan

Bugün fena değildi yüzümü kara çıkarttı geldiğinden beri en iyi oyununu oynadı diyebilirim.

_SoN_

Alıntı yapılan: _SoN_ - 02 Ekim 2022, 15:44:16Bir insanın zerre faydası olmaz mı takıma, geldiğinden beri aynı, bu nasıl bir topçuymuş nasıl alınmış, bir adam bu kadar kötü nasıl olabilir.

Yorumu yapalı çok olmadı, nasıl geldi nasıl izlendi bilemiyorum ama zerre katkısı olmadı, kadro dışının neden olduğu da belli değil. Ziyanlık.