TFF 1.LİG 2021-2022 6. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 2 Gençlerbirliği

Başlatan Kaya, 16 Eylül 2021, 03:51:50

« önceki - sonraki »

_SoN_

Takım aşırı isteksiz, aşırı yorgun ve vezgeçmiş görünüyor, bu sene yenildiğimiz maçlarda dahi böyle görmedim takımı, acilen birşeyler değişmeli, yoksa bu maç bağıra bağıra gidecek.

_SoN_

YASİNİ GÖRDÜN MÜ HOCA? Yasin nerde oynar kafana kazı hoca !! Adam hocadan kaçak yerine gidiyor iyi de yapıyor.

GurbetciFanatik

Gol be
👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

Lusage

Çok kötü oynamamıza rağmen attık. İnşallah bu gol kötü oyunu gölgelemez ve görmesi gerekenler görürler.

Raqua55

eprianu

Bu futbolun, bu hocanın geleceği yok. Sadece günü kurtarırız.

Bu arada Tomane gerçekten çok kaliteli bir forvet. Maalesef adamı pozisyona sokamıyoruz.

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

Bu takimdan bise olmaz. Umit besleyip hayal kirikligina ugramayin. Beklentilerinizi minimum duzeyde tutarsaniz daha mutlu izlersiniz

KocumVolkan

Hayırlısı neyse o olsun.. bu oyunla işimiz çok zor. Mehmet hoca devre arasında dokundu dokundu yoksa bu maç da gidecek

_SoN_

Kornerden gol yiyoruz arkadaş ! adamlar idmanda çalışıp atamadığı golü bize atıyorlar, deli olmamak elde değil, hoca nasıl çalışıyorsunuz , nasıl oluyor bu iş, hani bir söz vardır "Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz" bundan sonra sahya bakacağız arkadaş, konuşulanlara değil.

defansif orta saha

Adamlar zaten ilk yarıda karşı karşıya çok net 2-3 pozisyon yakaladı. Gol yiyeceğimiz belliydi

eprianu

Alıntı yapılan: defansif orta saha - 19 Eylül 2021, 16:39:02Bize gelen hocaların eli kolu mu kilitleniyor, basireti mi bağlanıyor anlamıyorum ki. Ben nasıl ekrandan izliyorsam o da belli ki kenardan izliyor. Ne güzel araya kaçıyor adamlar. Canı sıkılan topçuları da uzaktan vuruyor kafasına göre. Ne karşılayan var ne kovalayan var

Kesinlikle ciddi bir sorun var. Üç senedir aynı senaryo. İlk iki hafta umut veren takım sonraki haftalarda dökülüyor. Ben artık hocayla birlikte camiada da sorun olduğunu düşünüyorum. Sadece hocaya bağlanacak bir durum değil bence.

5trawberry

Hayal dünyasında yaşamayalım kaçırdıklarıni atsalar ilk yarı 4-1

Lusage

Alıntı yapılan: Lusage - 19 Eylül 2021, 16:41:14Çok kötü oynamamıza rağmen attık. İnşallah bu gol kötü oyunu gölgelemez ve görmesi gerekenler görürler.

Gölgeye falan gerek kalmadı. Kral çıplak..