TFF 1.LİG 2020-2021 29. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 0 Balıkesirspor

Başlatan ata55, 04 Nisan 2021, 18:53:48

« önceki - sonraki »

ata55

Elyesa

ofsayti vermedi nekadar kuyruk acisi olan varmis tum patlaklar ortaya cikdi..leeen birakinda birkerede hakemler bizi kurtarsin gerci dakika 5 golu verse donerdik mecburduk ama ezikler macin zaten ilk 5 dakikasiyla son 6 dakikasi oynadiniz hakem hakem diye aglaman..yusuf hoca buzamana kadar konusmamismis da simdi konusdunda neoldu en iyisi kapat ceneni hoca o an ofsayt diye sende durdun sonra ekrandan izleyip hakeme yuklenme hakemde izlemisdir hatasini gormusdur madem okadar emindin niye sahaya inmedin hakemi uyarmadin o insanda sen nesin nokta

eprianu

Aynen öyle. Kaldı ki ben yan hakemin art niyetli olduğunu da zannetmiyorum. Bence bizim en gerideki adamımızı göremedi. Çünkü yan hakemin hizasından bakınca Balıkesirli bir oyuncu bizim son adamın hizasında. Muhtemelen hakem Balıkesirli futbolcu yüzünden bizim son adamı göremedi.

Pozisyon bariz ofsayt değil ancak sosyal medyada konuyu sakız gibi sündüren 2 kesim var: 1. TFF'ye yüklenmek için açık arayan kaosçu kitle. Bunların içinde muhabiri de var taraftarı da. 2. ise Samsunspor düşmanları. Giresunlular bile konuşuyor. Suç bizde ama şunlara 3 tane sallayıp susturamadık.

SSKLA

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 10 Nisan 2021, 18:07:41Ruhsuzluktan ziyade takimda asiri stres var bence. Topu alanin eli ayagina dolaniyor. Tek rahat oynayan Djedje. Defansimizda cok sukur bomba yapmadi bugun. Biz elimiz kalbimizde izlemeye raziyiz siz yeterki superlige cikin.
yediğimiz ama sayılmayan golde yalçın son derece rahat pozisyonda kontrol edebilcekken ve oynayabilcekken topu şişirmeyi tercih etti ve atağı yedik, pas sırasında ise caner ofsaytı fena şekilde bozuyordu topsuz alanda, neyseki hakem tertemiz pozisyonu okuyamayıp ofsayt çaldı. Lakin sana katılıyorum ruhsuzluk yok takımda.

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 10 Nisan 2021, 23:40:28Bugün mevcut şartlar ve lig ortamına göre iyi oynadığımızı düşünüyorum. Üç puan şarttı ve çok iyi oldu.
Tomane'ye çok üzüldüm. Yazık. Hem bizim adımıza hem de kendi futbol hayatı için.

https://www.youtube.com/watch?v=ekjHIOmuD6o

Abi yanlış hatırlamıyorsam antrasit formayla ilk galibiyetimiz değil mi ? :)