TFF 1.LİG 2020-2021 20. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 3-1 Bandırmaspor

Başlatan ata55, 02 Şubat 2021, 12:51:35

« önceki - sonraki »

_SoN_

Genel olarak düşündüğümüz sol ve sağ bek, saveseviç ve burak, ileride de nadir, ilk 11 de ikinci yarıya başladığımız 11 den 5 kişinin kesik yemesi, bu kadar önemli bir maçta bu kadar direk değişiklik mucize olur, zorunlu değişiklik nadir'in dışında en fazla 1 kişi daha değiştirir hoca, bunun dışında yapılacak ilk 11 değişikliği benim için çok büyük süpriz olur. ( kendi belirlediğim kadroyu yazarkende sağ ve sol bekteki değişim düşüncemi belirtmiştim)

mehmet yılmaz

Taraftar olarak Ümraniye maçının etkisi ve moral bozukluğundan halen kurtulamadığımızı hissediyorum.
İnşallah takım bu maça odaklanmıştır.

Kazanmamız gereken bir maç ve kazanacağımıza inanıyorum.
İyi ve etkili bir futbolla olursa tadından yenmez tabii.

ata55

Hoca beklenen kadroyu çıkarmış. Sürpriz yok.
Kazanmak dileğiyle.

Raqua55

GurbetciFanatik

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

Cizgiyi gectimi eminmiyiz bana hic gecmis gibi gelmedi. Bizimkiler itiraz etmedi gerci ama

s_uzunkaya

Nurullah elini mi çekiyor!! Bana mı bu adamı bomba gördüğüm için her pozisyon batıyor arkadaş yaa.. Resmen elini çekiyor dibinden geçen topa 😠

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

Bu djedje yi butun hakemler net defterine yazmislar belli. Neresi faul bunun

Sadece Samsunspor

eprianu

Çok merak ediyorum; Yalçın'ın kesik yemesi için kaç hata daha yapması gerekiyor?

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: eprianu - 05 Şubat 2021, 19:27:36Çok merak ediyorum; Yalçın'ın kesik yemesi için kaç hata daha yapması gerekiyor?

Ben onu anlamis degilim. Erkam duzenli oynuyordu neden kesik yedi ? Ya da recep burak yilmazi neden manisaya kiraladik anlamadim

Sadece Samsunspor

Savicevic malesef araya top salamiyor kubilay lazim bu maca

GurbetciFanatik

Yani illa 70 dk işkence cekecegiz.
Ilyas gircekde assit veya sutla 3 puani alacagiz.

Su savicevic kadae israf yok takimda