BÜYÜK BAŞKAN'a MESAJLAR

Başlatan s_uzunkaya, 13 Kasım 2018, 11:14:40

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

13 Kasım 2018, 11:14:40 Son düzenlenme: 13 Kasım 2018, 11:18:34 slazenger
      Bu sayfamızın SAMSUNSPOR umuzun kurmayları ve özellikle, önce büyük taraftarımız ve sonra efsane başkanımız İSMAİL UYANIK tarafından takip edildiğine inanıyorum. SAMSUNSPOR olarak en büyük avantajımız başkanımızın amatör ruhla taraftar olmasıdır. Tribünlerin sesine kulak veren, taraftarın desteğini her zaman için arttırmayı amaçlayan ve özellikle Anadolu takımlarının en büyük sıkıntısı olan çift takım tutma alışkanlığından şehri kurtarmak için çalışan başkanımızın bizlerinde görüşlerini ciddiye alacağını ve direk mesajlarımızı görmekten mutlu olacağını düşünerek böyle bir başlık açmak istedim. Buna o kadar inanıyorum ki, üst seviyede bir topiğe Başkanımızın da mesajlar yazmak için aramıza katılabileceğini bile düşünüyorum.

Bu bağlamda her takımdaşımız, görüş-istek-duydukları rahatsızlıklar ve bilumum konuları yakışır uslüp ve ciddiyette takımımızın patronu Büyük Başkan İSMAİL UYANIK ın  dikkatine sunmak üzere direk bu başlık altında paylaşsın arkadaşlar.

Hayırlı olması dileğiyle...

roligan

50 puan farkla şampiyon yapsa seneye tutmayacağın adamı saçma sapan konuşturarak taraftarın sabrını mı sınıyorsunuz? Hocayı hemen gönder sevgili başkan!

diocid

Stadın çevresindeki bariyerlerin kaldırılması, yasak yerlerde sigara içilmemesi, aile trübininde küfür edilmemesi talebimdir..

_SoN_

SametYılmaz55

Bedava bilet verilmesin.Bedava bilet verdikleri fitne fesat çıkarıyor çünkü

eprianu

15 yılımız mahvoldu, geri kalanı kurtarmak en büyük temennimiz. Allah seni bizim başımızdan eksik etmesin; hatalara, kusurlara, 5 yıl 2. Lig'de olmaya bile razıyım :)

s_uzunkaya

Başkanım,

Sizden sonra geçen kabus dolu yılların ardından, 3 sene sonra avrupa kupalarında mücadele etme hedefiyle yeniden başkan olmanız, umudumuzun bittiği bu içimizi acıtan ligde bizi yeniden heyecanlandırmaya fazlasıyla yetti. Ortaya koyduğunuz hedeflerinize ulaşacağınıza eminiz. Hedeflerinizi gerçekleştirme adına yaptığınız transferler ve antrenör seçimleri tamamıyla yabancısı olduğumuz bu ligde maalesef ki tam isabetli gözükmemektedir. Aslında kadro olarak fert fert diğer takımlardan çok iyi oyunculara sahip olduğumuz forumdaki tüm arkadaşların ortak görüşü olduğu kanaatindeyim.  Yinede 2. yarıda nokta 3 transferle hedefler doğrultusunda daha garanti bir kadro oluşturulacaktır. Geldiğimiz hafta itibarıyla takımı yöneten antrenörün tüm iyi niyetine rağmen futbolculara hükmedemediği, savruk bir futbol oynandığı ve oyuna müdahalelerin yeterli olmadığı  taraftar olarak gene genelin ortak görüşü odluğu gözükmektedir. Yüklendiğiniz misyonun gereği vizyon sahibi bir antrenörün takımın başına en kısa sürede geçirilmesi koyduğunuz hedeflerin gerçekleştirilebilmesi için şarttır.

Gönlümden geçen, bu hedefler doğrultusunda her türlü maddi manevi desteğin sağlanacağı ve 3 sene gibi kısa bir sürede 2. lig den  avrupa kupalarında mücadele etme başarısına sahip takımın antrenörü olma etiketinin de onun için büyük bir reklam ve gurur olacağı gerçeğiyle Ertuğrul SAĞLAM dır. Ertuğrul'un hala sizi başkanı olarak gördüğünü dolayısıyla bu vefayı size ve Samsunspor a göstereceğine inanarak bu teklifin en kısa sürede yapılmasını taraftar olarak kendi adıma istiyorum.

celebi

Başkan'ın ben burayı okuduğunu düşünmüyorum

jean

3 yil degil 5 yilin sonunda avrupa hedefi vzr baskana dua ediyorum insaallah biz super lige cikarizda oda hem para kazanir kendini riske atti

Karabudun

Ben de başkanın burayı okuduğunu düşünmüyorum.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Karabudun - 21 Kasım 2018, 09:32:53
Ben de başkanın burayı okuduğunu düşünmüyorum.

arkadaşlar görüşlerinizi düşüncelerinizi sohbet sayfasında dile getirin. başta da söyledik burası direk başkana iletilmesini istediğiniz mesajlar kısmı olarak kullanılsın lütfen. başkanın takip etdiğini düşünmeyen mesaj yazmaz. bu kadar basit.

Lusage

Etmese de önemli değil. Renktaslar içini döksün.

Taner'in mabadına tekneyi baş Başkanım.

ata55

Başkan okuyor yada okumuyor, sonuçta bunları ona iletecek kişiler vardır bence

İyi ki geri dönmüş, ben Taner ısrarına katılmasam bile kendisine güveniyorum

celebi

26 Kasım 2018, 19:31:19 #13 Son düzenlenme: 26 Kasım 2018, 19:38:19 celebi
Alıntı yapılan: slazenger - 25 Kasım 2018, 16:55:52
arkadaşlar görüşlerinizi düşüncelerinizi sohbet sayfasında dile getirin. başta da söyledik burası direk başkana iletilmesini istediğiniz mesajlar kısmı olarak kullanılsın lütfen. başkanın takip etdiğini düşünmeyen mesaj yazmaz. bu kadar basit.

Önüne gelende konu başlığı açmamalı. Bu kadar basit.  Bu cümlemi yanlış anlama bir takım şeyleri kabul etmeyeceksen konu başlığı açmayacaksın.

celebi

Benim yazdığım belli. Düşüncemi söyledim. Niye yazmayayım. Buradakileri iletecek olanlar varsa da benim yazdıklarımı da söylesin bir zahmet. Sizin burayı okumadığınızı düşünenler var diye. Bu kadar basit. Zor olan kir durum yok ortada. Bunun yanında İsmail başkanın taraftarı da tınladığını düşünmüyorum. Okumazsın bu kadar basit