4.hafta | Fenerbahçe 5-2 SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan yaman55, 21 Ağustos 2005, 12:12:03

« önceki - sonraki »

timofte

Alıntı yapılan: "curva55"Tellere tırmadığımda kolum kesilmiş sinirden evde fark ettm.Ama Samsundan gelemeyenlerin suçu yok.Takımın durumu yok samsunlu zenginlerin otobüs yapması lazımdı onlar en büyük şerefsizler.

geçmiş olsun.

curva55

sejoe

Açıkçası içerideki iki maçı seyrettikten sonra bu maç için pek ümidim yoktu.Ama maç sonundaki skor kesinlikle bu futbolun hakkı değildi.Takım mücadele yönünden içerideki maçlara göre oldukça iyiydi(Belki de bunda en büyük etken maçın tvde yayınlanmasıydı :) ).Özellikle ikinci golü yiyene kadar fena top oynamadık.Diğer maçlara göre çok daha iyi top yaptık.Bunun nedeni bana göre orta sahada sayıca fenerden daha fazla olmamızdı.Fenerin 3lü orta sahasına karşın biz orta sahayı beş kişiyle kalabalık tuttuk.Sivas ve gaziantep maçlarında kalabalık orta sahalar karşısında böyle rahat top yapamadık ve çoğunlukla defanstan şişirme toplarla çıkmaya çalıştık.Bizim takım adına bu maçın yıldızı sivas ve gaziantep maçlarında dökülen kais'di.Bana göre bunun iki nedeni var.Birincisi kampa katılmayan kaisin daha yeni yeni form tutuyor olması.Bir diğeri de bizim takımdamn sayıca az olan fener orta sahasına karşı kaisin rahat oynaması.Kalabalık sivas ve gaziantep ortasahalarına karşı her top aldığında baskı yiyen kaisin ne kadar etkisiz olduğunu bu maçları izleyenler hatırlayacaklar.Umarım kais fener maçındaki formunu sürdürür.Çünkü bu takımın iyi bir kaise çok ihtiyacı var.Takım içinde bana göre en büyük problem yine sağ tarafta.Hoca bu maçta defansın sağında el yasaya, onun da önünde ali ye şans verdi.El yasa bu maçta yetersiz kaldı.Fener sağ tarafımızdan etkili geldi.Yalnız bu konuda sadece el yasayı suçlamamak lazım.Çünkü onun önünde oynayan ali defansa yardıma gelmediği için çoğu pozisyonda el yasa yalnız kaldı.Biraz da musadan bahsetmek istiyorum.Son iki maçta oyuna sonradan girdi.Futbol olarak hala istenilen düzeyde olmasa da mücadele yönünden musada gelişmeler var.Geçen sezonun başından beri bir ruhsuzluk vardı adamda.Ruhsuzluğu biraz atmış gibi sanki üstünden.Takımda diğer maçlara göre gözle görülür bir düzelme olsa da hala eksiklikler var.Umarım transfer bitmeden takıma takviye yapılır.Yoksa bu sezon işimiz zor gibi gözüküyor.

sejoe

Bir de istanbul deplasmanında takımını yalnız bırakmayan cefakar samsunspor taraftarına da sonsuz teşekkürler.Maçı seyrederken golden sonra tribünlerdeki o kırmız beyaz coşkuyu görmek gerçekten çok güzeldi.

samsunlu_gencler

timofte abi bizim fotolar ne zman cıkar arkadaslar merak edio.bide 1. golde fena kopmusuz

timofte

samsunlu gençler

resimleri en kısa zamanda koymak istiyorum ben de, ama şu an halen istanbuldaydım. b.sayara telefondan resim atmak için kullandığım alet de Samsun'da.. bir iki gün içinde Samsuna geçtiğimde ilk işim resimleri koymak olacak.

birinci golde sevincimizi özetlerde ben de izledim son derece güzel bir görüntü oluşmuş. o an sevinçten neler yaptığımızı tam hatırlayamıyorum bile. keşke sonunu da getirebilseydik.

Kais'le attığımız golün ve ardından tribündeki az sayıdaki Samsunsporlu taraftarın gol sevincini izlemek için aşağıdaki adrese tıklayabilirsiniz.

http://www.antu.com/naklenx/2005-2006/fener_samsun/fenerbahce0samsunspor1.mpeg

Serkan'ın kafa golü için;

http://www.antu.com/naklenx/2005-2006/fener_samsun/fenerbahce3samsunspor2.mpg

samsunlu_gencler

timofte

maçın gollerinin tamamının bulunduğu direk linki veriyorum o halde.
buradan istediğiniz golü seçerek izleyebilirsiniz.

http://www.antu.com/FenerTV/LigTVGoller.aspx?ID=467

Amsterdamli

Bu macta Ali Akdeniz´in performansindan bahseden olmadi hic. Kendisi ataga kalkarken nekadar yararli ve seri oldugunu herkeze gosterdi. Demek bazi futbolcular yerinde oynatilinca daha verimli olabiliyorlarmis.

Kais icin genel anlamda ovguler var ama kendisini yerinden kaldirana kadar 5 saniye geciyor neredeyse. Ilk yarida ayagina ceza sahasi icinde uzun toptan mukemmel bir pas geldi ve topu duzeltip kontrol edene kadar defans oyuncusu onunce gecti ve topu kesti. Kais belki bir kac olumlu seyler yapmis olabilir ama yapamadiklari okadar cokki bizim takimin oyun kurucu olarak kendisinden medet ummasi yanlistir.

Takimimizin iyi oynadigi gorusude hakim, buna hic anlam veremiyorum. Ataga kalkamayan, futbolu olduren, futbol adina olumlu hicbirsey yapmayan 10 kisi topun arkasinda bekleyen, kendine guveni olmayan, izlerken hic zevk vermeyen ve ben bunun icinmi bu takimi segretmeye geldim dedirten ve uzerinde olu bir ruh olan takimdan baska hicbirsey degildi.

Celil bu macta cok kotu oynadi, ama bence bunun nedeni kendisinin bu denli oyun sistemine futbol yapisi olarak uymamasi ve karakter olarakta boyle sistemi hazmedemesidir. Kendisinin onunde 1 tane takim arkadasi oldugu halde her seferinde 5 tane fenerlinin uzerine gitmeye calismasi bunun kanitidir. Topu geriye oynayip atagi kesmek istemiyor ama sen sadece ileride agir bir Serkan ve onun arkasinda ondanda agir bir Kais ile kontra atak futbolu oynamaya kalkarsan isin zordur.

Amsterdamli

Yazima birde Musa´nin oyuna girdikten sonra yarattigi bircok tehlikeden bahsetmek istiyorum. Genelde bu futbolcu icin ruhsuz deniyor, dogrudurda. Bende pek begenmiyorum performansini ama bu macta aksini gosterdi. Neden bu futbolcular bunu her macta gosteremiyorlar. Elimizde aslinda tehlikeli olabilecek yeterince futbolcu var ama Saban hoca defans oynatiyor. 5 tane takviye yapilacakmis, bakalim takviyelerden sonra birde uyum sorunu baslar derken yine bizim duzluge cikmamiz icin bir 8 hafta gerekir. Ondan sonrada gelisme olmazsa bu takimda artik bilemiyecegim.

degirmendereli

geçmiş olsun biz kardeş antalyaya takıldık. maç sonrası mertcanlarla konuştuk. lig uzun başarılar

timofte

Söz verdiğim gibi Samsunspor'umuzun İstanbul Kadıköy deplasmanında F.Bahçe ile oynadığı maçta çektiğim resimleri koyuyorum. Gecikme için özür dilerim, Samsun'a ancak bu sabah geldim.

Maça birlikte gittiğimiz
genç bir Samsunsporlu kardeşimiz.
Eminönü'ndeki Kadıköy İskelesi önünde.

Kadıköy Stadyum önü.

Ş.Saracoğlu Stadına gelen Samsunspor taraftarları

İstanbul/F.Bahçe deplasmanında
takımını yalnız bırakmayan Samsunspor taraftarları.

Samsunspor atkısı ve Timofte formasıyla bendeniz.

Tuzla'da bulunan Samsun Ladikliler Derneği.
Aynı zamanda Samsunsporlular Derneği, burada normalde Samsunspor pankartı uzun zamandır asılı duruyormuş.

curva55

5.resimde çıkmışım fenerlilere atkı açıorum :D  :D

samsunlu_gencler

Alıntı yapılan: "curva55"5.resimde çıkmışım fenerlilere atkı açıorum :D  :D
actın atkı kocaeli atkısı ibo seni zaten bir kere samsun atkısıyla gormedim :D  :D

curva55

sallanırda bu kadar sallanmaz :D diyarbakırda bile samsun atksı taktım ayıp bea :D  :D