Celil Sağır

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Mart 2008, 01:36:00

« önceki - sonraki »

derebeyi_44

celil cok buyuk bır yetenek bır takım için malatyasporda oynadıgı zamandan cok ıyı takıp ettık samsunsporun yararlanmasi lazım her zaman bu futbolcudan her konuda başarılarının devamı celil

ozkan17

malatyaya hıc gıtmedı sayıyoruz onu ve alnından elındn yuzunden gozunden opuyoruz ımparatoru..

US

celil bir imparator gerisini konusmaya gerek mı var demi?

cok buyuk bir yetenek oldufunu herkez biliyor

celebi

imparator celil başka söze gerek yok.

Kadir ÇELEBİ

29 Mart 2008, 12:52:06 #5 Son düzenlenme: 29 Mart 2008, 13:11:28 SamsunSpor_34
Dspor 1LİG. Ozel programında yaptıgı konusmasını dikkatle dinledim ses tonunda bir burukluk huzun kızmıslık vardı Samsunsporlulugu yureginde hisseden birisidir Celil Sagır..

Atilla Gokce CELİL pastayı yapıyor Kremasınıda Koyuyor Susluyo Pusluyo
Goruntuler icin Cok tesekur..

alex agbo

Belki tüm ailesine bakma yükümlülüğünden doğan para hırsı bu kadar yuksek olmasaydı şimdi çok daha farklı konumda olabilirdi. Fenerbahçeye gittiği için değil ama SamsunSpor'dan gittiği sezon takımda ki en yuksek ucreti reddedip malatyaya imza attığı için benim gözümde asla eski Celil olamayacak. Ta ki bu takımı hakettiği yere getirene kadar, tabi zamanı yeterse.

Sioux

İmparator Celil, Celil...
Ankara'daki Beşiktaş maçında oradaydım, o golü attığındaki kadar gurur duyduğum anlar azdır.
Yine Beşiktaş'ı 4-1 yendiğimiz maçta, Samsun'da... O ne güzel akşam, o ne mükemmel futboldu öyle? Ama Celil'in en güzel golü Ankaragüxüne attığı ve galiba 1996'da yılın golü seçilen goldür.

edmontdante

30 Mart 2008, 21:15:18 #8 Son düzenlenme: 30 Mart 2008, 23:30:30 samsuni
Şampiyonluğa Oynayan beşiktaş
SAMSUN'da ağır bir darbe alıyor
Şu anda 3-0
Maçı çevirmesi,ortada oynanan futbola göre çok zor görünüyor

Hey beee  takıma bak.Celil-Serkan-Cenk.Hepsi daha  gencecik.Şimdi yen yeni SAMSUNSPOR forması giydiklerini düşünebiliyor musunuz?

**KaR6**

belki 15 sene sonra sercan-turgut-sefa şimdi gencecik oynadıklarını düşünebiliyomusunuz dicek bizden sonrakiler, bence geçmişe hayıflanacagımıza şimdiyle gurur duyalım abicim, bence oyle bi jenerasyon daha yakaladık..

Ayrıca siz şanslısınız onları da gencken izlediniz, ben de izledim ama cok ufaktım hatırlamıyorum:)

edmontdante

Alıntı yapılan: **KaR6** - 30 Mart 2008, 22:14:45
belki 15 sene sonra sercan-turgut-sefa şimdi gencecik oynadıklarını düşünebiliyomusunuz dicek bizden sonrakiler, bence geçmişe hayıflanacagımıza şimdiyle gurur duyalım abicim, bence oyle bi jenerasyon daha yakaladık..

Ayrıca siz şanslısınız onları da gencken izlediniz, ben de izledim ama cok ufaktım hatırlamıyorum:)

Haklısın.Ben de Samet-Sercan ve Turgut'tan çok şeyler bekliyorum.Ama emin ol Serkan-Celil ve Cenk'le kıyaslayamıyorum.Onlar gerçekten çok özel yeteneklerdi.PAF maçları A takım maçından önce oynanırdı eskiden.Serkan AYKUT şov olurdu maçlarda.Zaman çabuk geçiyor.Adamlar artık son dönemlerinde.

King Of The North

Celil'in meşhur bir hareketi var orta yapıyor topu sağ ayağından sola alıp,o hareketi Celil'den sonra en iyi ben yapıyorum sanırım çünkü saatlerce çalışmıştım amatörde oynadığım dönemlerde.

jean

bana parise formaisni yollamisti su bjk ye ankarada attigi golu radyodan dinliyordum golu atinca agizim cikana kadar bagirmistim bu adam harbidende adam adi olumsuzler arasina girdi samsunspor kulubunde

King Of The North

Hıncal conconu tam 5 dakka Celil'i övmüş,anlata anlata bitirememiş ama maalesef işte Milli takımın başındakiler hep taraflı davrandı kalıcı olamadı Milli formayla.

**KaR6**

Alıntı yapılan: edmontdante - 30 Mart 2008, 22:49:30
Haklısın.Ben de Samet-Sercan ve Turgut'tan çok şeyler bekliyorum.Ama emin ol Serkan-Celil ve Cenk'le kıyaslayamıyorum.Onlar gerçekten çok özel yeteneklerdi.PAF maçları A takım maçından önce oynanırdı eskiden.Serkan AYKUT şov olurdu maçlarda.Zaman çabuk geçiyor.Adamlar artık son dönemlerinde.

Babam celille serkanın amator de oynarken bile kendilerini belli ettiklerini söylemişti yanlış kalmamışsa aklımda.. hatta kalkıp onların maçını izlemeye gidiyolarmış yol spor da oynuyolarken.. bu bakımdan benzerlik tasıyan sercan var celile.. onun da 6 yasından beri bir gun formayı giyeceğini biliyorduk ki o zaman ben 7 yasımdaydım:) dediğim gibi sizler yani benden bir önceki kuşak yakalayabileceğiniz en iyi jenerasyonu yakaladınız.. çok isterdim şöyle ağız tadıyla o takımı izlemeyi ama tam olarak nasip olmadı.. inşallah şimdiki arkadaslar gözlerim açık yollamazlar beni :D