Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

jean

Alalim tecribeli birini agirligi olsun futbolcularda macera zamani degil

Raqua55

Ismail Kartalin istedigi rakam 25 milyon tl oldugu soyleniyor. Gercekten cok para o kadar para bir hoca icin verilmemeli.

Sol Açık

İsmail Kartal'ın başarılı olabileceğine de inanmıyorum. İstatistiklerine bakmadım ama benim hafızamda sürekli başarılı olan bir hoca olarak durmuyor...

Karabudun

Kartal o paraları edecek bir hoca değil. Eroğlu gelsin isterdim keza linç yemeyeceksem Ünal Karaman'ın gelse ona da sevinirdim.

Ayayorgi Tekfuru

Herkese merhabalar. Bu sezon store'den ürün alan varsa t-shirt kalitesi hakkında bilgi verebilir mi acaba.

binikalamadım

Raqua55

23 Eylül 2022, 11:14:30 #49071 Son düzenlenme: 23 Eylül 2022, 11:50:42 Raqua55
Ertugrul saglamin adi geciyor. Ayni zamanda Kenan kocak ile anlastigimiz soyleniyor. Hayirlisi

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Raqua55 - 23 Eylül 2022, 11:14:30Ertugrul saglamin adi geciyor. Ayni zamanda Kenan kocak ile anlastigimiz soyleniyor. Hayirlisi

Kenan Kocak 41 yasinda td olarak genc sayilir. Almanya da oynamis senelerce. 2 alman takimi calistirmis. Suan Kuntz un milli takimda yardimcisi. Bayramda yardimci hocaydi milli takimda. Umarim onun gibi olmaz.

_SoN_

Ertuğrul hocanın twitter hesabında tekrar Samsunspor'u konuşması acaba söylentiler gerçek mi dedirtiyor, çok büyük konuştu birdaha asla alt liglerde çalışmam diye ama yine de insan ümit ediyor, ben gitmesi taraftarı değildim asla, bu şartlarda tekrar gelmesini çok isterim, büyük konuştu ama her zaman söylediğini yine yazmış twitter da, "Samsunspor'un yeri bende başka ve öyle kalacak diye" bunu düşünürsek , acaba açık kapımı bırakmışmıydı bize karşı ? Bu şartlarda gelmesini çok isterim, Nadir ile çıkıyorduk bu ligten az kalsın, şimdi ki kadro ile neler yapabilir az çok tahmin ediyorum.

s_uzunkaya

ertuğrul sırf adamlığı insanlığı yüzüden kaybetti. güzellikle-insanlıkla, kahbelik yapanlara mani olmaya çalıştı, hata yaptı. en son hatırladığım kubilay şerefsizinin uçan ters tekme ve dirsek le yaptığı kahbelikdi. gerisini ertuğrulda hatırlamıyor zaten  ;D

Raqua55

23 Eylül 2022, 17:28:50 #49075 Son düzenlenme: 23 Eylül 2022, 17:32:00 Raqua55
Kenan Kocak yerine Ertugrul Saglam gelsin.Ortalik 56 oldu yine. Baskanin konulara aciklik getirmesi gerekiyor. Basin sozcusu gibi kimsede yok aciklama yok sosyal medyada en cok konusulan takim bizimkidir. Vallahi dizi gibiyiz.

Simdide ertugrul saglam haberlerinin asilsiz oldugu soyleniyor 😂Bu isin sonunda Yilmaz vural haberleride cikar.

Sol Açık

Ertuğrul Sağlam'ın olacağını sanmam. Çok büyük laflar edilerek ayrılındı ki başkanın hep yaptığı büyük hatalardan birisi bu. İsmail Uyanıkla yolları ayırırken bir daha yolların kesişmesini imkansız hale getiren açıklamalar, Ertuğrul Sağlamla yollar ayrılırken benzeri...

Ertuğrul bu kulübün değeridir ve ayrılma sürecindeki saçmalıklara rağmen değeri olarak kalacaktır. İnsan olarak sanmıyorum ki Samsunsporlu herhangi birisi arkasından atıp tutsun! Kulübede veya kulübün herhangi bir yerinde Ertuğrul Sağlam'ın durması Samsunsporluları mutlu eder, çünkü bizdendir ve utandırmaz! Ama ben oynattığı oyunu zevkli bulmam ve "mümkünse o olmasın" derim.

Buna karşın, hakkını teslim edelim, son 7 yıl düşünüldüğünde başarı kazanmış tek hocamızdı.

jean

Insaallah ertugrul olur hayal kirikligi yasatti bizi cikaramadi yinede ismi gecenlerden iyidir

eprianu

Ben tam aksine Ertuğrul Sağlam'ın geri dönmesi için hiçbir şeyi engel görmüyorum. Olaya Yüksel Yıldırım açısından bakarsanız ortada ciddi bir tazminat var, sırf tazminattan vazgeçmesi için bile getirebilir. Ertuğrul Sağlam açısından bakarsanız hocanın kariyeri giderek sıkıntılı bir hale geliyor. Samsunspor'u kariyerinde çıkarırsanız sürekli düşüşte. Bizden sonra kendisini Süper Lig'de isteyen de olmadı sanırım. Yani şu anda ortada kazan-kazan durumu var. İki taraf da karlı çıkar.

Sıkıcı futbol oynatacaksa Ertuğrul Hoca gelmesin. Şahsen ben bu takımı 1-0'a kapanan bir takım olarak görmek istemiyorum. Ancak mevcut kadro, zamanında Ertuğrul Sağlam'a verilen kadrodan çok daha sağlam ve karakterli. O yüzden bambaşka bir Ertuğrul Sağlam da görebiliriz. Kaldı ki kendisine verilen kadrodaki o kadar ahlaksıza rağmen çok iyi puan toplamıştı. Pandemi dönemi etkilerini de unutmamak laozm.

defansif orta saha

Hatırlayalım, YY ne demişti? <<Ertuğrul'u denemek için para istedim. Kayseri'den bir oyuncu alacaktık (adını unuttum şimdi, hatırlayanlar yazsın) ama ertuğrul "alırsanız da oynatmam" dedi, mathias'ı ısrarla istedi, bir de bonservis verdik. Bana kalktı, "sen futboldan ne anlarsın!" dedi (bunun gibi bir cümleydi). >>

Bir çırpıda hatırladıklarım bunlar. ES'yi hiç sevmem ama o kadar lafın üstüne hala hoca olacaksa hayırlısı olsun, ne diyeyim?

Haa bir de yerel medyada(!) veya twitter'da ES gidince arkasından sallayıp "es'nin son yıllarda ne başarısı var da samsunspor'a geldi! iyi hoca olsa iran liginde takılmazdı" diyenler de yazdıklarını silmesinler, okuması keyifli olur.