Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Şu bizim resmi site ne zaman düzgün bilgi verecek. Oraya yazılan herşeyin kurumsal temsil gereği önemli olduğunu düşünüyorum ve hepsinin doğru olması gerektiği fikrindeyim. Dünkü maçın haberinde 4.dakikadaki pozisyonda pası veren kişi Boldrin iken Harris yazılmış; Ahmet'in golünde asisti Novikovas'ın yaptığı yazılmış vs. En azından bunlar doğru olsa...

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=6697

55.hakan

Tezahürat nasıl yapılır Göztepe maçını izlemek lazım. Boş bir homurtu yerine tek ağızdan anlamlı bir tezahürat ne güzel oluyor.

Raqua55

Alıntı yapılan: 55.hakan - 21 Ağustos 2022, 23:14:53Tezahürat nasıl yapılır Göztepe maçını izlemek lazım. Boş bir homurtu yerine tek ağızdan anlamlı bir tezahürat ne güzel oluyor.

Tribun anlaminda etkinligimizi her gecen gun kaybediyoruz.Eski statda maraton Tribunu tek basina maci cevirebiliyordu. Oyuna dogrudan etkisi vardi. Malesef yeni statda bunu pek saglayamadik.

Sadece Samsunspor

Eyup malatya macini izledim. Eyup baya baya puan kaybeder bundan sonra. Bitik coluk cocuklu malatya bile 2 gol atti bunlara. Taraftarlari desen hadsiz. Coluk cocuga kumeye diye bagirip koyduk mu cekiyorlar. Eyup ten korkan yenilir korkusuz oynayan net puan alir.

Sadece Samsunspor

Yine de gozden kacirmayalim. Erzurum lehine verilen penalti tam bir deli sacmasi. Hakemin gozunun onunde adam kendi ayagiyla diger ayagina vurup dustu penalti verdi. Hadi iyi niyetine sayalim. Ulan VAR bilgisayar basinda goz gore gore nasil penalti diyorsun. Birakin su dengeleme islerini artik adam gibi yonetin

Ayayorgi Tekfuru

Herkese merhabalar.
Öncelikle taraftar kimliğimi bir yere bırakarak konuşmak gerekirse maalesef takımımız bu sene de şampiyonluk adayı değil. Amacım karamsarlık yaymak değil ilk 3 hafta itibariyle gördüklerimi söylemek istedim. Bu senenin bence en büyük adayı Bandırmaspor. Geçtiğimiz sene play-off finali gören kadroyu çok fazla bozmadan devam ediyorlar. Düşük maliyetle kaliteli futbolcular buluyorlar. Bugün Göztepe maçında golü atan futbolcu da bizim eski oyuncumuz Atabey Çiçek. Bizim takımda olsa faydalı olacak bir oyuncu. Istanbulspor da geçen seneki kadroyu bozmadan devam ediyor Süper Lig'de.Bugün de golü Valon Ethemi attı. Şunu da söylemek lazım her sene 30 tane transfer yapmak doğru değil bunu hala ne yönetim ne de taraftar anlamadı. Geçtiğimiz seneki zayıf takımda bile defansta iyi işler çıkartan ve geriden oyun kurabilen Yunus Emre Çift yedek bekliyor. Polat Yaldır da oynatılmıyor. Diğer gençler zaten ortada yok. Bu oyuncular oynatılmayacaksa neden o kadar altyapı tesisimiz var? Premier Lig'de 18 yaşında futbolcular oynuyor biz hala bizim futbolculara güvenmiyoruz. Bu seneki teknik direktör  tercihi zaten fiyasko ona hiç girmiyorum. Teknik direktör konusunda en büyük yanlış zaten Ertuğrul hocanın gönderilmesi oldu. Ondan sonra gelen 4. hoca Bayram Bektaş. Çok fazla kalacağını da sanmıyorum. Maalesef başkan ben zenginim her şeyi bilirim kafasında. Ali Koç nasıl Aykut Hocayı kovduğu için pişmansa YY de aynı pişmanlığı Ertuğrul  Hoca için hissedecek. Ben başkan olsam Musa Aydın'ı getiririm hoca olarak o başka bir mesele :DDD
Neyse inşallah ben yanılırım da şampiyon oluruz. Herkese iyi haftalar:))

tactician

Biz ne konuşuyoruz; adamlar ne konuşuyor. Hadi hocanın söylemlerini geçtim ama futbolculara bir bakar mısınız? kaç kere hoca diyorlar kısacık röportajda.

Bugün artık modern futbolda hocanın payı %60'ları geçti. Bizimkiler demode-arabesk yöntemlerle kulüp idare etmeye devam etsinler. Çağdaş hoca olmadığı zaman kendilerine ait olduğunu söyledikleri yabancı yardımcı hocalar ve analistler ile bezeli bir sistemden bahsetmişlerdi. Bu ekibe de Bayram hoca liderlik edecekti sözde. Sahi ne oldu bu İtalyan hocalara, kondisyonerlere? Duyduğum kadarı ile resmi hesapta açıklanan o iki isimden birisi hiç gelmemiş, diğeri de ülkesine geri dönmüş.

Yüksel Yıldırım maalesef kulübü kendine oyuncak etti, kendisi dışında güçlü bir figürü kulüp içerisinde kabul edemiyor.

Sadece Samsunspor

Bu sezonun flas takimida belli oldu. Bodrumspor. Hayirli olsun.

kıbrıslı_mete

Renktaşlar, 8 yaşındaki kızım için passolig almalı mıyım? Girişte sorun olur mu?

Lusage

Alıntı yapılan: kıbrıslı_mete - 05 Eylül 2022, 10:22:08Renktaşlar, 8 yaşındaki kızım için passolig almalı mıyım? Girişte sorun olur mu?
7 yaş ve üzeri için gerekli hocam.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

defansif orta saha

Alıntı yapılan: defansif orta saha - 18 Nisan 2021, 09:33:07Daha önce de yazdım. Tff 2'ye düştüğümüzde tesislerde 6-7 topçu kaldığı için mecburen yeni bir kadro kuruldu, tabi yönetim de değişti. İsmimiz, renklerimiz ve armamız aynı olsa da böylesine köklü bir değişim ile Yılport Samsunspor için sportif anlamda "Yeni Samsunspor" desek çok da yanlış olmaz. Belli ki bu kadronun/kulüp şemasının kuruluşunda, temelinde hata var. Büyük oranda "sil baştan" yapmadıktan sonra kimi alırsan al değişen bir şey olmayacak. Lig çıksak da burada kalsak da gelecek yıl yine aynı yorumları yaparız. 3 yılda 4 hoca değişti. Peki kötü futbol? Kötü futbol hiç değişmedi.

Topçuların biri çürük yumurta, ikisi çürük yumurta diyelim. Hepsi mi çürük yumurta kardeşim? İsmail başkanın istifa konuşmasını bir kez daha dinledim: "Biz buraya en iyi oyuncuları getiriyoruz fakat getirdiğimiz oyunculardan bir türlü tam kapasite faydalanamıyoruz. Bunun sebebinin ne olduğunu herkes kendi şapkasını önüne koyup düşünmeli" demiş. İsmail başkan görevi bırakalı 16-17 ay olmuş, futbol açısından değişen bir şey var mı?

Üzerinden 2 yıl geçmiş. Eski ruh yok. Eski neşe yok. Eski keyif yok. TFF 2'ye indiğimiz anda "Eski" Samsunspor tarih olmuş. Şehrin ve takımın genetiği değişmiş. Bir benzerini Kocaeli, Sakarya yaşadı. Şimdi ise Bursa yaşıyor.

Sadece Samsunspor

Yemin ediyorum penalti fobisi olustu bende artik. Gecen senelerde penaltilarimiz verilmiyordu. Bu sene VAR sayesinde penalti kazaniyoruz daha atamadik.

defansif orta saha

10 Eylül 2022, 12:55:12 #49048 Son düzenlenme: 10 Eylül 2022, 18:09:01 defansif orta saha
Bugün saat 20.00'deki sakarya-denizli maçına da fırsat olursa bakmak lazım. Haftaya sakarya ile oynayacağız.

Bandırma-Keçiören maçına bakıyorum da bu iki takım bizi rahatlıkla yener. Hem hızlı hem de sert oynuyorlar. Bizim takımın/kulübün içindeki temel sorunların çözülmesi lazım. Mesele kadro meselesi değil.

tactician

Kendi adımıza son yılların en silik futbolunu izledik Rize'de. Yönetilemeyen krizler, kronik iletişim problemleri, her geçen gün geriye giden bir takım ve yükselen eleştiriler ile birlikte hoca ile yollar ayrıldı.

Bayram hoca'nın teknik patron olarak takımın başına getirildiği günden dün yolların ayrılmasına kadar geçen süreci şöyle bir hatırlayalım.

A planı olarak belirlenen Çağdaş Atan ismi ile bir şekilde anlaşılamadı.

Daha önceden hazır olan (!) B-C-D planlarından B planı devreye sokuldu. Futbol gelişim direktörü Batu Kaplan'ın ifadeleri ile, bambaşka yepyeni bir model üzerinde ilerleyecekti Samsunspor. Bu plana göre yabancı bir çok hocadan kurulu bir teknik heyet oluşturulacak ve teknik direktör bu ekibe liderlik edecekti. Ne bahsi edilen yabancı hocalar ile bezeli bir ekip kurulabildi, ne de bu ekibin başına muktedir bir isim getirilebildi. Bayram Bektaş, 3 yardımcı hocası ve bir kaleci antrenörü ile birlikte takımın başına geldi.

Bir ton futbolcu transfer edildi. Bir çoğu Samsunspor taraftarı kendilerini henüz göremeden kiralık olarak farklı takımların yolunu tuttu veya serbest bırakıldı.

Sahaya çıkan takımın elle tutulur yanları olsa da net bir kadro mühendisliği yapıldığı söylenemezdi. Zira, ne bir sol ayaklı stoper, ne de alternatifli ve birbirini tamamlayan bir orta saha örgüsü yoktu. Daha da enterasanı hocanın 4. hafta sonunda, forvetsiz oynuyoruz açıklamasına sebep verecek bir kadro mühendisliği yapılmıştı.

Kronolojik açıdan bakıldığında artık C planına geçmemiz uygun olacaktır. Umalım da bu sefer planları farklı birisine yaptırsınlar. Zira alfabede sadece 29 harf var.