TFF 1.LİG 2022-2023 3.HAFTA | BB Erzurumspor 2 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 27 Ağustos 2022, 12:06:14

« önceki - sonraki »

_SoN_

Hadi penaltı bu kaçar, bu kadar zamandır 10 kişi kalan rakibe skor üstünlüğü kuramadık, solda etkili olacak fofanayı, orta sahadan tek şut atan asist yapacak olan celili çıkarıyoruz, herşeyi bırakın, adamlar transfer yapamamış sırf hırsla inanarak aldılar puanı bizden, hatta az kalsın yeniyorlardı ilk yarıdaki golleri girse, bu kadar acizlik olur mu, bu şekilde mi şampiyon olacak bu takım, şimdi çıkar hoca saçma sapan şeyler anlatır, her sene bizim çilemiz mi arkadaş bu, çatır çatır oynayan bir takım göremeyecekmiyiz hiç, bu stres bu çile bizim kaderimiz mi?

binikalamadım

GurbetciFanatik

Ne kadar erken giderse o kadar fayfasi olur.
Bekletmeye gerek yok acil HOCA gitmeli.

Macera pesinden kimse koşmasin .
Rakip 10 kisi tek kale oynuyoruz sen Ahneti oyunq almiyorsun.
O kadar forvet varken Boldrin varken penaltiyi Hasana attiriyorsun.
Aptallikda resmen Master yapti.

Bugün gönderilmeli

emre

Hocaya güvenmiyor olmama rağmen hiç bu zamana kadar yorum yapmadım. Ne iyi hocalar geldi kâr etmedi bize. Lakin Bayram hocanın hocalıkla alakası dahi yok. Gidişata müdahale edilmezse çok saç baş yolarız.

eprianu

Biz bu maçı kaybedermişiz. Rakibin eksik kalmasıyla maç dengelenmiş.

Bayram Bey'in bu zihniyetiyle bu takımın çıkma şansı yok. Kötü değil berbat bir teknik direktör. Hatta teknik direktör demeye dilim varmıyor.

55.hakan

Samsunsporlu olma üzülürsün videosu geldi aklıma.

Ekrem

Yine sıkıntılar ile dolu, saç baş yolduracak bir sezon olacak anlaşıldı. Yüzümüz gülmüyor. 3 haftadır birşey göremedik oyun anlamında. Tüm maç boyunca bireysel çabalarla birşeyler yapmaya çalışıldı. Taktik anlamında hiç birşey yok sahada. Ne çalışıyor bunlar antremanda. Bayram Bektaş hoca falan değil. Allah bize sabır versin. Can sıkıp duruyoruz.

eprianu

Başkanın tribünden hocaya "Oyuncu değiştir" diye bağırdığı iddia ediliyor.

_SoN_

Adamlar oyunucularıyla,saha kenarında teknik kadrosu yedeğiyle, yönetimiyle, taraftarıyla öyle baskı kurdular ki, hoca etkilenip olmayan penaltıyı çaldı VAR devreye bile girmedi, adamlar bizim takımı öyle etkilediler ki, pozisyona girmeye gol atmaya adam gibi gidemedik son vuruşları yapmaktan şut atmaktan insiyatif almaktan çekindik, 10 kere kullansa bir kere kaçırmayacak Hasan penaltı kaçırdı, maçın stresini hırsını kaldıramadık,
hırslı saha kenarında takımı ateşleyecek ortalığı alev attıracak ne teknik direktörümüz var ne saha içinde kaptanımız yeterli, şampiyon olmayı düşünüyorsan önce hırs olacak, ben olsan Celil yeni geldi vs demem hemen kaptanlığı ona veririm, ayrıca onun tarzında en az iki oyuncuyada görev veririm saha içinde üç kaptansınız ne gerekiyorsa yapın diye, özellikle bu tarz hoca ile başlamamız gerekirdi ama bu konuda da yetersiz kaldık, daha öncede yazdığım gibi puan ortalaması bir takımda çıktığı maç sayısı ortada olan bir hoca ile nasıl olduğunu neden olduğunu bilmediğimiz bir şekilde anlaştık, bahsettiğim hususlar sağlanmaz ve saha ŞAMPİYON gibi cesur HIRSLI olamazsak biz daha böyle çok maç kaybederiz, adamların penaltı kaçırdığımız ve maçın bittiği anda nasıl sevindiğini görmediniz mi? Bunu biz ne zaman sağlayabildik, en son ne zaman böyle hırslı oynadık hatırlıyormusunuz?

HIRS YOKSA, İNANMAK YOKSA , ŞAMPİYONLUKTA YOKTUR ARKADAŞLAR, geçin profosyonelliği yıldızlığı iyi kadroyu vs . Göreceğiz bu şekilde giderse yıldızlar karması kadromuzu.

Furkan

Sadece oyun ve sonuçlarla değil açıklamalarıyla da bu camiayı küçük düşürüyor buna müsade etmemeliyiz. Bu düşük profilli korkak sünepeden kurtulmamız lazım derhal. Gitsin küçük dünyasında büyük sandığı takımları yönetsin.

jean

muzaffer4

Karşımızda çok kötü bir takım vardı. 1-0 geriye düşmemize rağmen ilk yarı maçı çeviririz dedim öyle de oldu. Kırmızı kart da eklenince ikinci yarı rahat bir maç izleriz dedim. Hatta 2-2 olunca umursamadım bile 4-2, 5-2 kazanırız dedim. Ama ne olduysa o golü atamadık. Son dakika penaltı olduğunda bu maçı bu şekilde kazanıyoruz ya yazıklar olsun dedim. Keşke o şekilde kazansaymışız.

Bu maçta kaybedilen 2 puan hocaya yazılır. Yapmadığı değişikler, 10 kişi kalan rakibi boğacak alternatifleri değerlendirmesi gerekirken geç kalınan ve ezbere oyuncu değişiklikleriyle beraberliği hediye etti. Penaltı konusuna gelince Hasan yerine boldrin kullansa ve atamasa Hasan gibi tecrübeli ve iyi penaltı atan biri varken neden Hasan atmadı diyecektik.

tactician

3 puana çok yaklaştığımız maçta yine önemli bir kayıp yaşadık. Dışarıdan bakıldığında, elimizden kayıp giden 2 puandan daha da fazlasını kaybediyor gibi görünüyoruz. Başkanın ve başkanın sahadaki elçisi Batu Kaplan'ın saha içerisine dahiliyeti otorite boşluğunun derinleşmesine yol açmışa benziyor.

Zaten yetkinliği sınırlı ve naif karakterli Bayram hoca böyle bir ortamda daha da strese girmiş olmalı ki, Altay maçında gösterdiği oyuna müdahale başarısını takip eden iki maçta tekrarlayamadı ve oyun akışına dair hatalı değerlendirmeler yaptı. Penaltı atışı öncesinde Hasan ile Boldrin arasından yaşananları ve oyuncu değişikliğine yapılan başkan-Batu müdahalelerini vs dinledikçe de bu tespitlerimizin doğru olduğuna kanaat getirmek kolay oluyor. 

Kayıp sezonlarımıza bir yenisi daha eklenmesin diye, çok gecikmeden, güçlü bir figürü futbolun başına, modern metotları benimsemiş bir ekibi de futbolcuların başına getirmek gerekiyor. Vizyon sahibi(!) ve futbol alimi(!) Yüksel Başkan'ın mevcut arabesk yaklaşımı bırakıp böyle bir metodoloji izleyeceğini düşünmekse "kendimizi avutmak" ya da "polyannacılık oynamak" diye okunur sanıyorum.

emre

Hala anlayamadım.

Celil neden çıktı?
Sagat nasıl oyuna girmez?

brigand

Bayram olduğu sürece herhangi bir futbolcu ve maç hakkında yorum yapma gereği duymuyorum. Çünkü 2 ay öncesi ne düşünüyorsam hala aynı fikirdeyim. Hocalık vasfına ufak bile olsa sahip olmayan birine, son yıllarda oluşturulan en kapasiteli vegeniş kadroyu teslim ettik.