TFF 1.LİG 2022-2023 3.HAFTA | BB Erzurumspor 2 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 27 Ağustos 2022, 12:06:14

« önceki - sonraki »

_SoN_

TFF 1.LİG 2022-2023 3.HAFTA | BB Erzurumspor - SAMSUNSPOR'umuz

Tarih : 27.08.2022
Saat : 19.15

Cesur oynarsak kazanacağımız bir maç, başarılar SAMSUNSPOR.

Lusage

Erzurum, Malatya, Gençlerbirliği, Denizlispor ve Altay. Bu takımların hepsinin transfer yasağı var. Hepsinin kadrosu defolarla dolu. Hepsinin oyuncu grubu yetersiz. Bu takımlara içeride dışarıda puan dahi vermemeliyiz ki şampiyon olabilelim. Bugün bu grubun 2. maçında Erzurum karşısındayız. Maçı asla rolantiye almamalı rakibe cesaret vermemeliyiz. Kesinlikle kazanmak için çıkmalı ve kazanmaya oynamalıyız.

Sadece Samsunspor

Boyle takimlar gol yemedikce acilmazlar. Ayni altay macinda oldugu gibi ilk 20 25dkda golu bulursak rahat gecer aksi durumda kanser

_SoN_

Aynı 11 ile sahaya çıkıyor takımımız üç haftadır en azından kadro istikrarı açısından önemli, inşallah üzerine koyarak devam eder bugün.

binikalamadım

ugurozkan

taktikle maktikle uğraşmayan hocaların tercihi boğa tipli forvet ile hızlı kanatlar oluyor.
tek plan, hızlı kanatlar bir şekilde top getirir, güreşçi de ayakta kalıp golü atar.
novikovas ile ahmet sagat harcanıyorlar.

GurbetciFanatik

Iyi Hoca gelir Takim iyi olmaz

Iyi bir kadro kurulur Kötü Hoca alinir

Bu Kadro böyle maçlari rahat gecmesi lazim.
Bayram Hoca benim şahsi fiktim ilk 10 haftaya göremez

binikalamadım

GurbetciFanatik

binikalamadım

_SoN_

Ben böyle işe ne dim arkadaş, bu senede saç baş yonacağız şimdiden anlaşıldı.

_SoN_

30 dakka olmuş bir Allahın kolu anladımı arkadaşlar, nedir bizim yun anlayışımız, planımız nedir, ne oynuyor bizim takım ?

binikalamadım

hocamız hiç transfer yapamamış bir takımı tanımaya tartmaya çalışıyor taktik bu

eprianu

Anlaşılan o ki bu maçta da futbolcuların bireysel yeteneklerine bakacağız. Fofana ve Harris kanata inip top çevirecek de, Boldrin ve Celil uzaktan vuracak da gol bulacağız. 30 dakika olduğu rakip dünyanın pozisyonunu yakaladı. Ne hücumda iyiyiz ne defansta.

Ekrem

Bu takım ancak bu kadar kötü oynatılabilir. Kendi kategorilerinde bu kadar iyi topçu alıp böyle bir teknik adam getirirsen böyle olur...