TFF 1.LİG 2022-2023 2.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 1 Eyüpspor

Başlatan KocumVolkan, 16 Ağustos 2022, 13:54:29

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Cok acemi gostere gostere gol yedik. Duran toptan golu bulduk. Baya baskili oynamamiz lazim

55.hakan

Niye golden önceki 5 dk gibi oynamıyoruz. Bu sene rölanti beraberliğe yatma işimize yaramaz yenmemiz lazım. Yediğimiz golde ileridekilerin bu kadar yavaş kalması kapatamaması çok kötüydü. Boldrin daha fazla insiyatif almalı. Orta alanda sıkışıyor top.

Sol Açık

Eze zaten tam bir insan azmanı, tek kişi tutmak çok zor. Ama aslında yine de savunmada gayet iyiyiz. Yediğimiz golde rakip çok ama çok hızlı çıktı ve çok iyi paslarla geldi, Eze'nin de biraz şansıyla vurduğu Zeki'ye çarpıp girdi. Bazen durduramayacağın şekilde üstüne gelirler, bence yediğimiz gol biraz öyleydi. Özetle, bir savunma sorunu yaşadığımızı düşünmüyorum.

Hücumda yeterince organize olamıyoruz. Boldrin ve Harris oyun kurulumunda iyiler, Fofana yine doğaçlamada iyi, ama bunlar bir türlü uyumlu bir bütün oluşturmuyor. Biraz baskı ve kaosla beraber pozisyona girebiliyoruz.

Eyüp beraberliğe oynuyor ama çok etkili bir hücum hatları var. İlk yarı itibariyle üç ihtimalli bir maç görünümünde. Umarım bizim istediğimiz gibi olur... 

_SoN_

Harris değişmeli, laura değişmeli, Boldrin iyi oynuyor, fofana fena değil ama ileride dediğim iki isim acilen değişmeli.

Sadece Samsunspor

Ah osman ah. Futbolcusun ama şut calismiyorsun bariz belli.

Sadece Samsunspor

O tribune fb formasi ile gelen akilsiz. Bizim millet iyi dayaniyor boylelerine valla. Resmen tahrik.

Sadece Samsunspor

Ya kardesim bassaniza. Spiker bile farkinda. Ölü gibiyiz ya. Adamlar yatiyor bizimkilerde uyuyor. Saldirin daa sonra biz niye 3 puan alamiyoruz rakiplerimizden

_SoN_

Orta sahanın iki ateşleyicisi Boldrin ve Celil oyundan çıkarsa böyle takım uyuma moduna geçer işte.

Sadece Samsunspor

Bu durumlarda novikovas oynar. Berkan emir zaten bitti al novikovas i istedigi gibi oynasin

_SoN_

Ortaya bak arkadaş, bu nasıl bir ayak, boboş serbest vuruş , bu kadar ziyan edilebilirdi.

GurbetciFanatik

Yemin ediyom uykum geldi.
Bu nedir yaaaa
Hic oynamayin alin 1puani

Sadece Samsunspor

Direkt rakibinden evinde 3 puan alamazsan her sezon sıkıntı yaşarsın.

binikalamadım

o top direkten döndü ya top bizi istemiyor dedim...

GurbetciFanatik

Cok erken olacak ama
Hocayi yollayik hemen