TFF 1.LİG 2021-2022 31.HAFTA | Manisa Fk 2 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan muzaffer4, 09 Nisan 2022, 13:57:06

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Manisa Fk için kırılma maçı bu maçı yendikleri takdirde pek muhtemel play offa kalacaklar. Fikstür avantajları var.

Biz ise yine bir kırılma maçında kırıldık, elimizin içindeki play off imkanını teptik.Kazanacağımızı düşünmüyorum. En azından berabere kalıp Manisa ile olan puan farkımızı koruyalım. Erzurum'un bay geçtiği hafta olası bir deplasman galibiyeti şehri tekrar havaya sokar(şehir havaya girip çıkmaktan bıktı orası ayrı). Manisa ve Eyüp maçları sonucunda bazı şeyler belli olacak. Kafana göre Samsun'um.

Sadece Samsunspor

Yeneriz bence. Bandırma havaya girdi ilk yarı bolu karsisinda 3 0 öndeler. Onlar koptu gitti. Hazir erzurum bay geciyorken bu maci kazanip tekrar tekrar tekrar kac defa yazcam bilmiyorum potaya yaklasmamiz lazim

_SoN_

Hesap kitap işlerini bıraktım, kafana göre SAMSUNSPOR.

Stoper

Bence yarın kazanırsak play off içinde ligi bitiririz. İstanbulspor yarış dışı kalır.

Tam aksi durumda kaybedersek lig biter. Manisa FK play off yapar.

Final maçına çıkıyoruz.

Ekrem

Manisa'yı yensek gelir eyüp'e yeniliriz.
Öyle bir takım bizimkisi. Kafana göre Samsunspor

jean

alperen_55

Maalesef o kadar hevesimiz kırıldı keyfimiz kaçtı ki maça saatler kala maç başlığı açmaya başladık.Manisa maçına dair kazansak bile bu sezon için benim bir beklentim yok açıkçası.Hani diyorlar ya Playoff a kalalım bu takım çıkar,yok öyle bir şey bizim takımın yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal tabiri ile her tarafımız sıkıntılı, bizi orada yerler yer.
 Bu acı çabucak bitsin.seneye işimiz çok zor,Şampiyon olacaksak takımda işimize yarayacak osman fofana  dışında topçumuz yok.Bu sebeple Gelecek sezonun muhasebesi planlaması bir an evvel yapılsın derim.

eprianu

Bir puan iyidir. Kazanabileceğimizi düşünmüyorum.

GurbetciFanatik

ALLAH aşkina yensek ne olcak ???
Ümidi olan varmi daha bu Takimdan Teknik Heyetten Bşkandan ????

_SoN_

Maç ortada, her iki takımda bastıramıyor, bir golü atan kazanır maçı daha,inşallah biz oluruz golü atan taraf.

_SoN_

emrealtinsk

Raqua55

Bu kadat rezil etkisiz bir savunma olmaz. S. Gidin ibneler

_SoN_

Zaten ümidimiz yoktu, gölüde yiyince rahatladık, şimdi sakin sakin nasıl yeniliyoruz onu izleyelim.

Raqua55

Topcularin yine bir karin agrisi var. Bir takim bu kadar etkisiz olamaz.Tehlike canlari caliyor. Reaksiyon vermezsek cok daha kotu gunler bekliyor hepimizi.