TFF 1.LİG 2021-2022 25.HAFTA | Gençlerbirliği 2 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Şubat 2022, 20:53:55

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

Barış Alıcı'nın 4 golü var ikisi bize. İlk maçta stoper Arda kornerden gelen topu gol yaptı bu maçta diğer stoper Metehan yine kornerden gol attı. İlk maçın kopyası.Defansımız evlere şenlik.Yunus Emre ilk defa kötü oynadı.
Bu kadar isteksizlik nedir arkadaş playoff hedefin varken.

Lusage

İlk gol Alaaddin'in yumurtlaması. O kadar ileride kaldı ki. Arkasını bile toplayamadılar.
Fofana ilk yarı sakatlandıktan sonra uzunca bir süre toparlayamadı. Umarım kılına zarar gelmez. Yoksa halimiz harap.
Savicevic'e hoca dayanamadı. Ben olsam Hasan ile birlikte hiç oynatmam. Yararları yok. Zararları çok.
2. Yarı 3 kanat oyuncusu ile başlamamız olmadı bence. Birisi fazlaydı. Yasin girmesede olurdu mesela.
Cihan'ın çift sarı kartı kendi hatası. Her iki kartıda beceriksizliği nedeniyle aldı. Halbuki 2. kartta basit oynasa fanteziye kaçmasa atılmayacaktı.
Hoca'nın Ensar hamlesi saçma ötesiydi. Şans geldi bir tarafına top çarpıp asist oldu ama Kayamba sağ beke geçti. O değişiklikten sonra saçma sapan bir dizilişle oynadık.
Yunus Emre her 2 golde de özellikle 2. golde büyük hatası vardı. Hatta ikinci yarı bir iki pozisyonda bariz hata yaptı. Ama oynayarak gelişecek. Daha yaşı genç. Yolu uzun.
Nurullah'a ise söyleyecek söz yok.. Şu takıma geldiğinden beri iyi oynadığı maç neredeyse yok. Ama hala 1. kaleci.
Ayrıca bu zamana kadar bu takıma kanat diye alınan Fofana hariç diğer tüm yabancı oyuncuları topla bir Kayamba etmez..

muzaffer4

Ensar iki maçta da çok istekliydi. Sonradan oyuna girip hücumda baskı yapıyor. Biraz kontrolsüz davranıyor hatta ben 2. Golde hakem faul verebilir diye bekledim. Katkı verecektir diye düşünüyorum.
Yunus Emre bu maç gerçekten kötüydü.Yediğimiz gol dışında maçın sonlarına doğru yaptığı hata golle sonuçlanacaktı ki rakibin beceriksizliğinden yemedik.
İçerde bursa maçından galip gelseydik bu maç için 1 puana itiraz etmezdim. Ama puan kayıpları bizi hedefimizden uzaklaştırıyor. 3'te 3 yaparak Ümraniye deplasmanına gideriz düşüncem vardı. Bundan sonra 5. Ya da 6. Bitirip play offa kalma hedefimiz var

jean

mehmet yılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=u_U1KrENgUg

Gençlerbirliği o kadar kötü takım ki, kötü gününde olan bizi bile yenemedi.