TFF 1.LİG 2021-2022 25.HAFTA | Gençlerbirliği 2 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Şubat 2022, 20:53:55

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

TFF 1.LİG 2021-2022 25.HAFTA | Gençlerbirliği - SAMSUNSPOR'umuz
Tarih: 15.02.2022
Saat: 17:00
Stad: Eryaman Stadı
Yayın: BeIN SPORTS / TRT

Üç ihtimalli bir maç gibi duruyor. Biz daha iyi bir takımız. Umarım kazanırız.

Sadece Samsunspor

Haftaici maclarini pek sevmem. Sanki antreman maci gibi oluyor. Bursayi yenecegimize cok emindim evimizde oynuyoruz diye ama olmadi. Bu seferde deplasman ve hava buz olur. Yenemeyiz diyelim :) totem yapalim. Sandro Lima ve Eleke gibi bitiricileri var umarim sanssiz gunlerinde olurlar.

_SoN_

Kazanamazsak yada kaybedersek üst 6 ile değil alt sıradakilerle kaynaşacağız,benim ümidim yok, inşallah yanılırım.

jean

Bunlar zamaninda biz cok yenerdi super ligde o yuzden antipatim olusmustu yinede rahmetli baskanlarindan oturu saygim var insaallah yeneriz yoksa play off maladie acilacak

Lusage

Gençlerbirliği, Bursaspor gibi kötü takım. Kazanamazsak yazık olur..

isa55

Ilk maci canli izlemistim. Bizden iyiydiler, son dakika golüyle 1 puanı kurtarmıştık. Ancak o günden bugüne gelişim gösterdik. Zor mac olacak. Her sonuca açık. Yukarıda puan kaybı devam edecek. Moral bozmadan kendi işimize bakıp kazanmalıyız.
Bu arada Eleke son macta gördüğü sarı kartla birlikte 4 olmuş. Son vuruşu iyi olmasa da sıkıntı çıkaracak bir oyuncuydu.

defansif orta saha

Gol yemezsek belki kazanırız ama gol yersek karşılığını vermek oldukça zor

muzaffer4

GurbetciFanatik

_SoN_

Hoca bir süpriz yapıp Solda Fofana, Sağda Kayamba ile başlıyormuş,üstüne bir de defansın solunda Melih Altukaç, kalede Aykut, hayal mi arkadaş bunlar ?

Maalesef hayal gibi, geçen hafta oynayan kadro aynı şekilde çıkar, daha yazmak için uğraşmayacağım bile.

Sadece Samsunspor

eprianu

Hoca sonunda Yasin Bey'i kesebilmiş. Darısı Hasan Bey'in başına.

racon

defansif orta saha

Alıntı yapılan: defansif orta saha - 15 Şubat 2022, 12:43:04Gol yemezsek belki kazanırız ama gol yersek karşılığını vermek oldukça zor

Defans yine evlere şenlik. Kazanmamız zor artık

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: racon - 15 Şubat 2022, 17:09:09Soner nasıl kaçırdın adamı ya.

Kacirmazsa hatrim kalirdi zaten.

Bu Takimin bütün futbikculari birlesip fofanaya extra prim vermeleri lazim.
Adam resmen tek basina oynuyor tek basina takimi sirtlamaya calisiyir