Oğuz Gürbulak

Başlatan Kaya, 24 Aralık 2017, 15:14:38

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

İnegöl maçına gitmedim. 2,5 dakikalık özet görüntülere baktığımda attığımız 2 golde verdiği 2 milimetrik asist pası bu haftanın iyilerinden birisi olabileceği izlenimi verdi. Sizce de öyle mi?

mehmet yılmaz

Önümüzdeki sezon kadrosunda düşünebileceğim bir isim değil Oğuz. Ancak İlyas Kubilay mı, Oğuz mu derseniz Oğuz derim. Halbuki Kubilay ondan bireysel anlamda çok daha yetenekli, ekstrası olan bir oyuncu. Gelgelelim, Oğuz haddini bilerek, basit ve mücadeleci oynuyor. İşte, oyunun krize dönebileceği o nadir anlardan birinde topu çaldı ( Kubilay'ın asla yapamayacağı bir şey ) Sonra sürdü ve basit bir pas atıp, ( Kubilay'ın canı isterse yapabileceği bir şey ) Guido'ya 2. golü attırdı.

55.hakan

Oğuz'un kötü oynadığı maçlar oldu ama vasatın altına da düşmedi genel olarak. Demedi demeyin bu takım kimleri parlatıp yıldız yaptı. Süper Lig'de bu tür düz adam gibi görünen ama iş yapan adamları kaçırmıyorlar. Hakan Arslan gibi..

5trawberry

Cefasında da vardı. Sefasında da olsun.
Bence gelecek sezon da takımda kalsın.
Yukarıda bahsedildiği gibi, Hasan Kılıç ve Hakan Arslan, Oğuz Gürbulak'tan da beterdi ilk geldiğinde.

eprianu

Adamın bir standartı var ve formayı ne zaman alsa o performansın altına düşmüyor. Yedekte beklediği zaman mızmız çocuklar gibi sorun da çıkarmıyor. İnegöl maçında topu kapması ve muhteşem bir ara pası vermesi kısacası basit oynaması Oğuz'un bir artısı. Kadroda kalması gerektiğini düşünüyorum.

ngonge

Ben Oğuz'un kesinlikle gönderilmesi gerektiğini düşünüyorum. Birçoğunuzun dediği gibi Oğuz belirli bir standartta oynadı genel olarak. Ancak bu standart hep vasattı. Yılda sadece birkaç maç bunun üstüne çıktı. Takımda 3 yıldır var asla asla bir üst seviyeye çıkamadı. Kalitesi ancak bu ligde iş görür, hatta bu ligde bile geçen yıl çıkamamızın baş müsebbiplerinden biri olduğunu düşünüyorum. Şanslı olduğu durum hep yerine alınan oyuncuların düşük performans göstermesi oldu. Bu sene Muhsin ve Ferhat'i gördükten sonra orta alanda yeri olmadığı anlaşılmıştır umarım.

mehmet yılmaz

Görev adamı Oğuz

Samsunspor'da orta saha oyuncusu Oğuz Gürbulak bu sezon kendisine görev verildiği anda bütün mücadelesini ortaya koydu.

Ligde açık ara bir durumda lider bulunan Samsunspor, Koronavirüs nedeniyle verilen aradan dolayı izin yapıyor. Bu arada oyuncu istatistiklerine baktığımızda, takımdaki 3. sezonunu geçiren Oğuz Gürbulak da dikkatleri çekiyor.  Kendisine görev verildiği zaman bunu layıkı ile yerine getirmek için uğraşan Oğuz tam bir görev adamı portresi çizdi. Bu sezon Samsunspor forması ile 20 lig maçına çıkan Oğuz bu müsabakalarda 793 dakika sahada kaldı ve 9 tanesinde ilk 11'de sahaya çıktı. Kupada 1 golü olsa da ligde gol atamayan ama asist katkısı sağlayan, orta sahada mücadeleci oyunu ile dikkatleri çeken Oğuz Gürbulak, işini yapan bir oyuncu portresi çizmeye devam ediyor.

Stoper

10 aileye umut oldu! Oğuz'dan kampanyaya destek

Samsunspor'da tecrübeli oyuncu Oğuz Gürbulak'ta, Ahbap Derneği'nin başlattığı 'gıda yardımı' kampanyasına destek verdi. Kubilay'ın çağrısına kulak veren Gürbulak, 10 ailenin gıda ihtiyaçını karşılayacak

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, Ahbap Derneği'ndeki 976 bin TL'yi corona virüsü salgını sebebiyle ekonomik sıkıntı yaşayan 2 bin ailenin temel gıda malzemeleri için harcayacaklarını duyurmuştu.

Samsunspor'da  İlyas Kubilay Yavuz'un başlattığı yardım akımına son olarak tecrübeli oyuncu Oğuz Gürbulak'ta katıldı. Kubilay'ın çağrısına kulak veren Oğuz, 10 ailenin gıda ihtiyaçlarını karşılayacağını duyurdu.

https://www.google.com/amp/s/www.samsungazetesi.com/amp/samsunspor/10-aileye-umut-oldu-oguz-dan-kampanyaya-destek-samsunspor-h1238804.html

umit

kalır mı kalmaz mı derken orta sahada onun ayağına bakıyoruz.
bandırma deplasmanında da tesadüf bir gol buldu.
maçı asistle de bitirebilirdi.
sorunsuz görev adamı.

Nuri Asan

Bu çocuk bir gün bir takımın ağlarını delecek, görev adamı.benim aklımda kalan 2-2 lik sakarya deplasmanında ki direğe attığı toptu. ta karşı kalede olmamıza rağmen direğin sesini duymuştum.

ali ihsan

Bandırma ma.ında oyuna girdi fark yarattı.ADS maçında ise uyur gezer gibiydi.Az bi standardın olsun be Oğuz.

Elyesa

seviyorum seni oguz gurbulak kadroda olmasanda seviliyorsun.. hocaya soylesene erhan kartaldan iyi oynarim beni defansa koy diye yerinde oynayan alternatif cok diye hoca seni secmiyor bile ama rakibin erhan kartal olsun :-)    bu saatden sonra defans ol oguzum seviliyorsun

eprianu

Savicevic'ten çok daha fazlı katkı sağlar takıma. Defansif yönü kuvvetli, zaman zaman ara pası da atar. Savicevic hiçbir şey yapamıyor.

maço

Oyuna girdiğinde pozitif anlamda güzel etki yaptı. Savicevic yerine süre alabilir. Biz de görürüz Vukansız nasıl oluyormuş.

Elyesa

adam super oynadi bugun helal oguzum boyle devam kardesim