Hasan Kılıç

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2014, 01:26:31

« önceki - sonraki »

isa55

Yanindakine al ver yapiyor diye elestiriliyor. Bunu yapacak adam da lazim. Gecen sezon 5 m. ötesine pas atamayan topçular vardi, unutmayalım.

Hasan bence iyi oyuncu ve daha da iyi olacak Allahin izniyle.

cembaba

1 gol de asist yaptı daha ne yapsın? Taha - Hasan - Musa Aydın değişmez bu sene. Adiloviç'i de kullanmayı öğrense şu hoca çok iyi olacak.

kuzey55

zirveye oynayan takımlarda orta saha yükünü kaldıracak kapasitesi yok.

sadece55

Oyuna bir artı katkısını görmüyorum.

özkan

e.kar adından çok söz edilecek demişti bu sene.hakkattende edildi ha.5 metreye pas atamayan müthiş orta sahamız !

Lusage

Topun sıkıştığı anlarda Hasan'a bayılıyorum. Çok sakin çok olgun oynuyor hiç aceleci davranmıyor. Pas tercihleri de genelde takımı ileri çıkartmak amaçlı oluyor. Hakan'dan sonra ilk defa bu kadar sakin ne yaptığını bilen bir ortasaha gördüm. Bi çikleti eksik.  :)

+ bizimkiler uyum sağlayamıyor bu adama..

sadece55

Hakan Koçarslan ile hakikaten benziyorlar :)

ngonge

Hasan iyi güzel de eksikleri var, insiyatfi alıp kaleye vurması gereken yerler var. Gene de Taha ile birlikte tek geçerim ortasahada.

Musti

Hasan'ı her geçen maç daha çok beğeniyorum. Pozisyon bilgisi ve oyun görüşü çok iyi. Bunun yanı sıra pasları da becerikli. Taha ve özellikle Doğan, Hasan'ın oyununu kötü yönde etkiliyor.

cembaba

Hasan bugün de iyi oynadı. Helal olsun. Zamanla daha iyi olacağını düşünüyorum.

cgr

Adana Demir maçında sahanın en kötüsüydü ama.

korayxyz

hasan kılıç tartışmasız bu takımın en faydalı oyuncusu. Sürekli koşan, basan, top kapan defansif yönü çok kuvvetli bir oyuncu. Top kullanma becerisi ise vasat ama gün geçtikçe daha da iyi olur. Tebrikler hasan >l< >l<

sadece55

topçu oldu da bizi bırakıyor yolun açık olsun

ngonge

Bu habere inanmak istemiyorum, takımda işe yarar adam kalmayacak bu gidişle.

samsunmania

Hasan gibi bir kamyon topçu var. İnşallah bonservisini alacaklarına karşılık vermişizdir. Faydalıydı ama özellikleri sınırlıydı. Yolu açık olsun.