Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Ayberk

Ne var abi, bizim ülkemizde de iki damla etil alkolle kafa olup oraya buraya salça olan taraftar yığınları var :D

Hakikaten girdim baktım internetten, almanya'da tribün çok farklı. Bundesliganın en vasat takımı bile 40 bin kişiye oynuyor, daha ne olsun?

55.hakan

Hep hayalim eski modern pazarın oraya bir staddı.Hem şehrin göbeğinde hem yolun hemen kenarında dikine yükselen tribünleri olan bir stad çok güzel görünürdü.

brigand

maratonun yüksekliğine çekilecek tribünler, kale arkalarının yaklaştırılması, zeminin sürekli iyi tutulması. bana yeni stad yapılmış gibi heyecan ve zevk verir. inş. bu konularda çalışmalar başlarr

**KaR6**

şu anda yeni yapılacak stadın şimdiki stadtan tek farkı yeni olması olur.. stadın konumu, genişliği her şeyi mükemmel.. ayrıca fikirlere katılıyorum, pist ordan kaldırılıp, tribünler sahaya yaklaşsın cehennem olur orası iyice..

ahmetsefa55

herkese yapılıyoken bıze yapılmasını nıye ıstemıyoruz kı ? yenı olsun modern olsun uefa standartlarında olsun.yaaaaaaaa ooooooooofffffff kadır has stadını gordunuzmu kardesım sız  >:( >:( >:(  :) :) ben ıcıne gırmedım ama dısardan hayran kaldım.bende ıstıyorum bı stad banane  :D

Ayberk

Birde arkadaş bu numaralı 10 liralık bilet fiyatını hak etmiyor, görüş açısı olarak falan. hayır Samsunspor'uma feda olsun para pul. Ama maratondaki kalite orada yokken aynı fiyattan bilet sunuluyor. Bu nedenle orası da hep boş kalıyor. Bence karşı tribünler de yükseltilebilir bir nebze. Ama tüm bunların olabilmesi için takımda sportif anlamda işlerin rayına oturması lazım. Yani yerimize geri dönmemiz ve orada kalıcı olmamız gerek.

**KaR6**

valla benim 19 Mayısla duygusal bağlarım var, yeni stad yapılsın ama biz 19 Mayısta oynamaya devam edelim :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 18 Ocak 2011, 00:51:35
valla benim 19 Mayısla duygusal bağlarım var, yeni stad yapılsın ama biz 19 Mayısta oynamaya devam edelim :)
valla oynanmasa da yapılsın  ;D

Ayberk

Alıntı yapılan: **KaR6** - 18 Ocak 2011, 00:51:35

>l< Bence de 19 Mayıs küllerinden doğmalı! :)

Cihan3855

afyona neden yeni stad yapilir anlamlis degilim atatürkün sehri samsun varken...öncelik buraya bizde istiyoruz yenin satd 38.000 kisilik olsun....

tanju55

Ne 38.000 kayserilimisin sen kardesim :) 55.000 olsun...

Sercan

Yeni stadyumla alakası yok ama geniş bir otopark lazım.

özkan

18 Ocak 2011, 14:08:36 #57 Son düzenlenme: 18 Ocak 2011, 14:19:19 özkan17
Alıntı

Taraftar İstiyor,Yönetim Yapıyor .!

BankAsya 1.Ligi'nde yaklaşan ikinci yarı öncesi Samsunspor yönetimini devre arasını gerek transfer açısından,gereksede tarafarın yeni stad isteğine karşılıksız kalmamak açısından dolu dizgin bir devre arası dönemi, geçirdi.

Halen maçlarına Samsun 19 Mayıs Stad'ında devam eden Samsunspor takımı yöneticilerinden Tan;taraftarımızın maçlarda ''Sığmıyoruz,Sığmıyoruz'' hüdalarına,gerek www.samsunspor.biz forumundaki binlerce mesajlarına kayıtsız kalamayacıklarını belirten,TAN;gerek çağın futboluna,teknolojisine ayak uydurmak açısından,gerek bu büyük taraftara yakışanı yapmak adına  yeni projeleri kovaladıklarını belirtip,taraftarlarının göz altlarını bir kez daha gülücüklerle kırış kırış yapmanın peşinde olduklarını kaydetti.

Tan sözlerine ''Samsunspor kocaman bir camia.Yeni projemiz tamamlanmak üzere.İnşallah ligin kapanış maçı olan 34.hafta veda maçımız olan Rize Spor maçımızı 55.555 koltuk kapasiteli Hasbi Menteşoğlu 19 Mayıs Stad'ımızda oynayacağımızı taraftarımıza duyurmak isterim'' diye devam etti.

Samsun yere medyası ise bugüne kadar yapılmamış olanı yaptı,duyulmamış olanı duydu,görülmemişi gördü ve  yeni mabedimizin resimlerini Tan'ın laptobundan çalmayı becerdi.İşte sevgili samsunsporlular yeni mabedimiz.

Gazeteniz Madımak.

Kapasite : 55.555

Özellikler:

6 Restaurant
1 Hotel
26 adet asansör
30 adet yürüyen merdiven
her biri 1'er kilometre arayla olmak üzere 3 adet meydan
688 adet yiyecek/içecek noktası
2000 kişi kapasiteli 4 adet restoran
98 adet mutfak
2618 adet tuvalet
Ayrıca 600 adet televizyonun bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş iki adet dev ekran ve devamlı açık olacak sergi alanı yeni Hasbi Menteşoğlu 19 Mayıs'ın ilgi çekecek özelliklerinden.

isyan

Benfica'nin stadina bakarmisiniz, Rüya gibi renklerde $ahane

Ertuğrul Sağlam