içindeki neyse haykır!!!

Başlatan gül, 24 Mayıs 2008, 22:46:01

« önceki - sonraki »

gül

öss sisteminden sorularından hayatımın 195dk ya sıgdırılmasından 1 yıllık emegımın karsılıgını ıstedıgım gıbı alamayasımdan adam gıbı hazırlanmayanların benden önce sıralamaya gırmesınden nefret edıoommmmmmmmmmmmmmmm

Sempatik Bengülü

20 Haziran 2008, 22:13:41 #31 Son düzenlenme: 20 Haziran 2008, 22:18:20 sempatik bengülü
içimden bir çok şeyi haykırmak geliyor burda ama olmuyor işte olmuyorrrrr

gül

bazen çıkmaz yola saparya insan dönüşü belli bile olmayan sanki şu günlerde öyleyim beklemekten nefret ediorm

gül

hani kazandıgını ögrenıyorsun ya öss yı sonrada tercıh dönemı  ve yerleştırmeyı beklıyorsun ya o zamanlardakı sıkıntı halını hiç sevmıyorum

hala kızı

sussam gönül razı değil,
haykırsam faydası yok :'( :'( :'(

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: hala kızı - 28 Temmuz 2008, 00:14:32
sussam gönül razı değil,
haykırsam faydası yok :'( :'( :'(

ah ebru ahhhh :'( bu kelimeyi bende çok kullanıyorum.ve seni çok iyi anlıyorum

nomak55

Kendinii herkesten üstün gören ve üni öğrencisine eziyet çektiren hocalara karşı bir şey yapamayışım karşısında çıldıırıyorum

gül

hiç tanımadıgım bir şehirde kimseyi tanımadan yaşamak ne zor geliyor insana

Sempatik Bengülü

19 Eylül 2008, 16:58:07 #38 Son düzenlenme: 19 Eylül 2008, 21:39:43 sempatik bengülü
Beklediğim bir sen var görmem duymam şart değil biliyorum hissediyorum.Başkası değil SEN ANLA beklediğim bir yer var seninle yaşamam için yüreğimin en ulaşılmaz noktalarında.Duygularımın içinden çıkıpta yürüdüğüm bu yolun sonu yok biliyorum ama üzgünde yorgunda değilim.Bildiğim tek şeyi yapıyorum seviyorum.Şuanda kiminlesin bilmiyorum ama ben kelimelerimle seni kollarıma sarıyorum.Yüreğimden esirgediğim nefesi sana veriyorum sebebini sorma başka bu.Birisini
düşündüğünde her yanın titreyip heyecanlanmak AŞIK OLMAKSA yazdıklarım yaptıklarım delilikse
ve hiç korkmadan haykırabilmekse aşk evet AŞIĞIM

CeLiL_55

bi Samsunsporluuu olarak bütün Ts'lileri dayaktan haşlayalım diyorummmmmmm

kuzey55

samsunsporumuz süper ligde kafaya oynuyo..tribünlerimiz dışarda içeri girmeye çalışan binlerce kişi...1 saat önceden kapılar kapanmış.samsunspor.biz 15 bin üyesi var online rekorları kırıyo....

Pergani 55

UYGUR TÜRKÜ ÖLMEDİ ÖLMEYECEK YAŞASIN UYGURİSTAN YAŞASIN BAGIMSIZ DOGU TÜRKİSTAN. Ya Rab Gök Bayraga bagımsızlık nasip eyle Çin denen lanete belasını ver. Türkten dayak yemeyeli epey zaman oldu onları dövmeyi nasip et bizlere, bu sefer Çin Seddi de kurtaramayacak onları

King Of The North

Yüzüme gülüp de arkamdan iş çeviren sureti bozuklardan nefret ediyorum.
Ama Yaradılanı hoşgörüyorum gene de Yaradandan ötürü.

Mert

Öğretmenlerin egolarını sadece öğrenciler üzerinde tatmin etmesinden nefret ediyorum.

esedullah

seni çok seviyorummmmmmmmm o biliyooo