neden SAMSUNSPOR

Başlatan beşnumara, 23 Nisan 2005, 14:35:05

« önceki - sonraki »

beşnumara

selam arkadaşlar benim merak ettiğim bir şey var büyük diye tabir edilen takımlar varken neden samsunspor buna ilk ben cevap vermek istiyorum birincisi hem doğduğum yer hem de doyduğum yer ikincisi bir sevdadır SAMSUNSPOR :lol:

fatihsune

Sevgili kral samsunsporlu,
neden samsunspor sorusuna, sevgili samsunkopat ve sevgili timoftenin hazırlamış olduğu ve sitemizdede yayımlanan samsunspor.biz manifestosunda detaylı bir şekilde yer verilmişti...
ama madem böyle bir başlıkta cevap vereceğiz o zaman senin cevabının altına imzamı atıyorum...
gerçekten olayı güzel özetlemişsin  :wink:

Fecr_55

kanima i$lemi$ bir kere SAMSUNSPOR sevdasi, elimden bir$ey gelmez :D bir misalle özetlemek gerekirse, nasil ay gökyüzünden vazgecemiyorsa, bende ne Samsun´dan nede Samsunspor´dan vazgecemem...iKiMiZ BiR FiDANIN GÜLLER ACAN DALIYIZ :)

her ilden istanbul takimlarini tutan cok ama istanbullulardan ba$ka $ehirlerin takimlarini tutan kesinlikle yoktur...insanlar artik kendi dogdugu illerin takimlarini tanimaz oldu, yani her$eyde istanbul...tabii ki herkes özgürdür ama ben kabullenemiyorum bu durumu bir türlü, yediremiyorum kendime...

hem kani bozuklara inat olsun diye, hem dogdugum $ehrin takimi diye, hemde kendimi böylece daha iyi hissettigim icin Samsunspor´luyum...

...bu böyle geldi, böyle gidecek...
...senden ba$kasi yalan benim icin...

curva55

Samsunda doğdum,çevremdeki herkes samsunsporludu büyüh nine dahil :lol: ayrıca samsunsporu sisteme karşı bir obje olarak görüyorum.

Rentboy

samsunspor futbol devrimini başlatan,üç büyüklerin tekelinde bulunan türkiye süper ligini renklendiren ilk takım.eskiden ne yalan söyleyeyim fenerbahçe  sempatizanıydım.ama önemli olan bu gün ve yarın samsunspor benim kanım canım herşeyim...

fat55

ben 93 94 deki olaylı samsunspor trabzon maçından sonra fanatik bir samsunsporlu haline geldim.ama daha önceden de maçlara gidiyordum.kendimi bildim bileli samsunsporluyum.samsunda doğdum.bu bile samsunsporlu olmama yeter.renklerine aşığım.kırmızı beyaz rengine ölürüm.babam da fanatikti.deplasmanlara gidermiş.bize anlatır.ailede fanatik samsunsporlu olunca bu bana da yansıdı.tek hayalim birgün bütün kale arkasının fanatiklerle dolması.şuna kesin inanıyorumki samsunspor taraftarı 90 dakika takımına sahip çıksın samsunsporumuz içeride 51 puan alacaktır.SAMSUNLUYUM SAMSUNSPORLUYUM...

gyuksel55

bu soruya nasıl bir cevap verilir bilmem anlatılacak bir şey değil Samsunsporlu olmak herşeyiyle farklı bir dünya bence.
ben ilk maçımı 6 yaşındayken gitmiştim. ramazan ayındaydık annem bana oruç tutarsan baban seni maça götürecek demişti. dün gibi hatırlarım boluspor maçıydı 2-0 yenmiştik trübünler tıklım tıklım dı millet tellere yapışık maç izliyodu.o gün bu gün Aşığım Samsunspora.

ngonge

hadi bari bende anlatayım.samsun da doğmadığım ve pek de gitmediğim için bir kere yıllarca diğer samsunsporlulardan bihaber samsunsporu tuttum.benim de 93 94 sezonunda başladı sevdam.samsun 1.lige çıkmıştı o sene.baktım ki herkes leş gibi 3 tane takım tutuyor ligde ama 18 takım var? o zaman kafamda düzeni sorguladım ve samsunumu seçtim.ha başka takımlar da seçebilirdim nihayetinde samsun la bağım diğer illerle aynı neredeyse.ama samsun hem ismi hem duruşu kendine göre bir kalite çizgisi olması ile gönlümde taht tuttu.

Fecr_55

ngonge sen nerelisin ki???
Samsun´lu olmayipta Samsunspor´u tutuyorsan helal yani...

gyuksel55

ngonge seni kutlarım samsunlu olmayıpta samsunsporu tutman gerçekten gurur verici.

ngonge

efendiler yanlış anlamayın ben de samsunlu sayılırım.istanbul da doğdum ama babam samsun doğumlu ama soy olarak sadece babam samsun da doğmuş(yani kökenimiz de samsundan değil) ama nihayetinde kendimi samsunlu hissediyorum.ama samsunsporu tutmak için samsunlu olmaya gerek yok tabii ki de.forum üyelerinden yusuf çelebi orduludur mesela.

timofte

Samsunsporu evet Samsunumuzu temsil ettği için tutuyoruz ama ben Samsunsporun büyüklüğüne  inandığım için de Samsunsporluyum..
ngonge, yusuf çelebi gibi samsunsporlular da samsunsporun büyüklüğünün birer kanıtıdır bence. ama görmek isteyene.. özenticilere söyleyebilecek söz yok.. bu şehirde samsunsporun 1.lige çıkmasına, gelecek sene tek bir oyuncusunu bile tanımadığı fb basket takımını izleyebileceği için sevinecek kadar kansız insanlar yaşıyor..
o yüzdendir ki samsunsporlu olmak, samsunlu olmaktan çok daha değerlidir benim nazarımda..

yirmiuc

cem and naz55

1-samsunlu oldugum için                                                                      
2-samsun şehrini sevdigim icin
3-samsun halkını sevdiğim icin
bu üç unsur yeter galiba

baha55

slm ..arkadaslarr..be samsunsporluyum çünküü  sürü psikolojisi ile hareket etmediğim içinn ...çünkü sahte mutluluklarla yetinmediğim içinnn....antibizans felsefesine ortak olmak istediğim içinn..öz be özz  samsun lu oldugum içinnnnn