Radyo Samsunspor Açıldı !!!

Başlatan þirinler_1965, 06 Ocak 2006, 14:49:28

« önceki - sonraki »

Cagdas

Rize macini verecekmisiniz??

Vural temiz

Ne Rize maci? mac erteleni 2 hafta oldu. Sen nasil bir Samsunlusun karde$im  :lol:

Alıntı yapılan: "Cagdas"Rize macini verecekmisiniz??

Cagdas

Rize macini evimizde oynayinca demek istedim dostum yoksa ben fanatik bir samsunsporluyum.-- :D

Cagdas

Acaba bir yayin akisi hazirlayip sayfaya koyabilirmisiniz? Böylece programlari kacirmayiz.Sagolun basarilar...

Cagdas

piyanist

Hepimize Hayılı Uğurlu Olsun

yönetici

Bir süredir yayına ara veren Radyo Samsunspor yeniden başlıyor.
Biz de site olarak destekliyoruz. www.samsunsk.com/radyo adresinden ulaşılabilecek. Yakında ana sayfada direk linke ulaşılabilecek bannerı da koyacağız. Zamanla inşallah bazı iç saha maçlarını yayınlama hedefi de var. Hayırlı olsun.

maviay55

süper bi haber tşkler..ne zaman yayına gircek inş?

ali ihsan

Helal olsun.Uzun zaman sonra güzel bir haber bu şehrimle alakalı.Emeği geçenlerden ALLAH razı olsun.

ÇaÇa

Hayırlı Olsun inşallah yeterli Djlerimiz olurda yayinimiz 24 saat olur.Ancak ilgi bu zamanada kadar dinleyen 5-6 kişiyi geçmiyor çok yoğun olduğu zaman bile 10 kişi yazık inşallah büyük samsunspor taraftarını hepbirlikte aynı çatı altında olabilirr ;)

kadir55ist

Sadece Samsunspor

abicim sunucu bulunmuyor diyor bir baksan linke ölü galiba link

supporter

özellikle iç sahadaki Tv den verilmeyen maçlar örneğin ücretsiz telefon hatlarından biri sayesinde 90 dakika radyodan aktarılırsa mükemmel bir hizmet olur ve dinleyici sayısı da artar diye düşünüyorum. inşallah güzel şeyler başarılır. emeği gecenlere tesekkür
Alıntı yapılan: "tuqberk-16"abicim sunucu bulunmuyor diyor bir baksan linke ölü galiba link

herhalde şu an tam faaliyete geçmedi

Tribün_ali

ÇaÇa

www.samsunsk.com/radyo
radyo.samsunsk.com
www.forzasirinler.com/radyo

Hepsi Açılıyor ancak dediğimiz gibi Radyoya ilgi olmadığından kapalıdır.1-2 kişi dinliyor dinlemiyor ayrıca Dj yok şuan yani şarkı çalacak radyoya bakan eleman yok o yüzden !!! açıklamaları gözününle okuyun g. değil