samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

brigand

Alıntı yapılan: Serkan - 29 Temmuz 2013, 10:31:19
maçtan önce iftar yapalım mı  :)

cgr' ye inat bir organizasyon bekliyorum : )

kerem55

1- samsuni
2- samsuni II
3- çelebi
4- Ali İhsan
5- kerem55
6-ult55ras
7-barnebau55
8- kdc
9-emre
10- cembaba
11- BUFFON
12- meas55
13- brigand
14-serkan
15-uğur
16-fındık
17-melih özkan sahalara dönüyormuş :rulet: :kanka: ;D al_sana

mehmet yılmaz

halısahayı aldım ama şöyle bir durum var, o gece kadir gecesi.
cuma ya da pazara kaydırsak nasıl olur? fark eder mi? özellikle il dışından gelen çelebi, emre, brigand gibilere soruyorum.

mehmet yılmaz

brigand

Bize farketmez abi ama Cuma olursa ben Cumartesi sabahı geliyorum gelemem o yüzden. Pazar olursa da Pazartesi mesaisi olan arkadaşların fikri daha önemli diye düşünüyorum.

mehmet yılmaz

Alıntı1- samsuni
2- samsuni II
3- çelebi
4- Ali İhsan
5- kerem55
6-ult55ras
7- melih özkan
8- kdc
9-emre
10- cembaba
11- BUFFON
12- meas55
13- brigand
14-serkan
15-uğur
16-fındık

Çelebi başkandan haber bekliyoruz öyleyse.
Oynayalım, caizdir derse, oynarız. ;)

celebi

Pazarte mesai sıkıntısı çıkmazsa şayet pazar olabilir. Mesai sıkntısı çıkacakca cumartesi oynanabilir. Ama cuma olacaksa vede brigand kardeşim için sorun olacaksa cuma olmasın. Kısacası farketmez :)

##kdc##

Cumartesi çok güzel olur, uhrevi duygular içerisinde oynarız, dostluk kardeşlik ortamı daha da gelişir falan filan  :--*

Serkan

mehmet yılmaz

Cumartesi devam gunahi Celebi nin boynuna :) gunah hanesi bizim gibi degildir epeyce boş yer vardir  :P  yalniz iftardan sonra hep birlikte aksam namazi kilacagiz ona göre gelin ;) ayrica iftar rezervasyonu yapalim mi herkes münferit mi olsun gencler ve bascingen cuno?

feticalik

1- samsuni
2- samsuni II
3- çelebi
4- Ali İhsan
5- kerem55
6-ult55ras
7- melih özkan
8- kdc
9-emre
10- cembaba
11- BUFFON
12- meas55
13- brigand
14-serkan
15-uğur
16-fındık

17-FetiCalik(Yedek)

fındık

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Temmuz 2013, 15:52:43
Cumartesi devam gunahi Celebi nin boynuna :) gunah hanesi bizim gibi degildir epeyce boş yer vardir  :P  yalniz iftardan sonra hep birlikte aksam namazi kilacagiz ona göre gelin ;) ayrica iftar rezervasyonu yapalim mi herkes münferit mi olsun gencler ve bascingen cuno?

Abi yapalım ayrı gayrı olmaz.Hatta Kel'in yerine gidelim  :)

Serkan

Moruk Abi'lerimiz için uygunsa beraber olalım ?

##kdc##

Beraber bi iftar yapalım yine abi o zaman, halısaha listesi dışında iftara gelmek isteyenlerde isimlerini yazsınlar da ona göre yer ayırtalım..

1- samsuni
2- samsuni II
3- çelebi
4- Ali İhsan
5- kerem55
6-ult55ras
7- melih özkan
8- kdc
9-emre
10- cembaba
11- BUFFON
12- meas55
13- brigand
14-serkan
15-uğur
16-fındık

17-FetiCalik(Yedek)
,,,

mehmet yılmaz

O zaman iftar basliginda yeni liste acalim. Ben yaziyorum isimleri. Sahura sonra ya da o gun bakariz. Haftasonu benim arabam olmayacagi icin xakalli icin biraey diyemiyorum. Ama iftari birlikte yapalim. Geçen ki yer fena degildi ama emrullah yeni bir mekan mi acti. Tanidiginiz bizden birilerinin mekani varsa daha guzel olur.