1.Hafta: Samsunspor 2-3 Gaziantepspor

Başlatan timofte, 31 Temmuz 2005, 15:49:37

« önceki - sonraki »

yirmiuc

yirmiuc

roligan

Samsunspor'da, 3-2'lik Gaziantepspor maçı yenilgisi camiada büyük üzüntüyle karşılanırken, kulüp basın sözcüsü Mazhar Başoğlu, ''Bundan sonraki maçlar için umutluyuz'' dedi. Mazhar Başoğlu, yaptığı açıklamada, ligin ilk maçı olan Gaziantepspor karşılaşmasında alınan sonuçtan büyük üzüntü duyduklarını, ancak takımdaki eksiklerin de bu maçta ortaya çıktığını söyledi.  Sezon başlarında genellikle birçok takımda benzer uyum sorunu yaşandığını ifade eden Başoğlu, şunları kaydetti:  ''Sahamızda yaptığımız sezonun ilk karşılaşmasında böyle bir sonuçbeklemiyorduk. Takım iyi ferformans sergiledi, ancak sonuç beklediğimiz gibi olmadı. Ancak bundan sonraki maçlar için umutluyuz. Eksiklerimizin de analizi yapılarak bu eksikleri gidereceğiz. İlk haftaya baktığımızda büyük takımların da uyum sorunu yaşadıklarını gördük. O nedenle önümüzdeki maçlara daha iyi hazırlanarak istediğimizsonuçlara ulaşmayı hedefliyoruz.''  Takımda özellikle forvet hattı ve sağ tarafta bir sorun yaşandığının gözlemlendiğini ifade eden Başoğlu, ilerleyen zaman içinde bu bölgelerdeki sorunların giderileceğini bildirdi.
Sağ taraf ve forvet tamam ama Allah'tan kalede sorun yok. Ali Uyanık çok mükemmel oynadı gerçekten :!:  :!:  :!:

timofte

Alıntı yapılan: "Mazhar Başoğlu"İlk haftaya baktığımızda büyük takımların da uyum sorunu yaşadıklarını gördük. O nedenle önümüzdeki maçlara daha iyi hazırlanarak istediğimizsonuçlara ulaşmayı hedefliyoruz.''  Takımda özellikle forvet hattı ve sağ tarafta bir sorun yaşandığının gözlemlendiğini ifade eden Başoğlu, ilerleyen zaman içinde bu bölgelerdeki sorunların giderileceğini bildirdi.

Mazhar Başoğlu'nu severim ama bu demeci çok klasik olmuş. Kaleci sorununa değinmemesi ve "büyük takımlar da uyum sorunu yaşıyor" ifadesi de pek hoş değil. Geçen sezon da "Bjk da kötü" falan diye konuşulmuştu. Sonra Bjk toparladı, biz ligde zor kaldık. "büyük takımlar" diye bir ibareyi kabullenmek de gerekli değil bana göre.

sezgin

merhaba arkadaşlar ben akşam maçtaydım ilk yarı kötü futbol iknci yarı güzel futbol vardı inşallah rize maçında galibiyet olur

Shane_Falco

Arkadaşlar bence takımımız kötü degil çocuklar ilk 15 dk biraz heyecanlılardı(MALUM YILLARDIR TRİBÜNLRE DOLU DEGİLDİ BİRAZ DOLUNCA HEYECANLANDILAR :)  ) o sırada kişisel hatalardan felan rakip hızlı forvetleri ile gol buldu 3. golü hiç konuşmuyorum zaten allum topu içeri çeldi ikinci yarı zaten biz üstündük hep biraz toplandık ve şansımız yaver gitseydi bence maçı kazanırdık tahminimce bu haftada deplasmanda oldugumuzdan dolayı Rize ye pek bişiler yapamayabiliriz ama 3. haftadan sonra iyice açılırız diye düşünüyorum

cem and naz55

biri şu şaban yıldırıma bu takımdaki futbolcuların özelliklerini anlatsın bu adam hiçmi oyun okuyamıyor şu musaya 70dkka nasıl katlandı biz tribünde katlanamadık celil girdi oyun hareketlendi radanoviç oyunda olduğu sürece bence iyi işler yaptı sen adamı 80de oyuna küfür eder gibi alırsan adam takımına küser bence radonoviç ve celille başlasaydı sonuç bu olmazdı taraftara cok teşekkür takımını yanlız bırakmadı ateşlemek adına herşeyi yaptı ama şaban hoca oyuna 3 0 dan sonra müdale etti yani cok gec müdahale etti bu şunu gösteriri şaban hoca oyunu okuyamıyor musa rezaletti ben musa dan daha iyi topcuyum adam bir olumlu hareket yapar kardeşim en cok üzüldüğüm statta ki gurbetcilerimizdi adamlar samsunspor u 1 kere canlı izliyorlar ondada takım mağlup oluyor uzun lafın kısası taraftar sınıfı gecti şaban yıldırım sınıfta kaldı

Rentboy

Alıntı yapılan: "cem"biri şu şaban yıldırıma bu takımdaki futbolcuların özelliklerini anlatsın bu adam hiçmi oyun okuyamıyor şu musaya 70dkka nasıl katlandı biz tribünde katlanamadık celil girdi oyun hareketlendi radanoviç oyunda olduğu sürece bence iyi işler yaptı sen adamı 80de oyuna küfür eder gibi alırsan adam takımına küser bence radonoviç ve celille başlasaydı sonuç bu olmazdı taraftara cok teşekkür takımını yanlız bırakmadı ateşlemek adına herşeyi yaptı ama şaban hoca oyuna 3 0 dan sonra müdale etti yani cok gec müdahale etti bu şunu gösteriri şaban hoca oyunu okuyamıyor musa rezaletti ben musa dan daha iyi topcuyum adam bir olumlu hareket yapar kardeşim en cok üzüldüğüm statta ki gurbetcilerimizdi adamlar samsunspor u 1 kere canlı izliyorlar ondada takım mağlup oluyor uzun lafın kısası taraftar sınıfı gecti şaban yıldırım sınıfta kaldı
arkadaşım daha ilk haftadan bu kadar acımasızca eleştirme bence hocamızı.takımın dizilişine göre kondisyonu iyi olan futbolcuları oynatmıştır ilk 11de.bazı oyuncular vardır idmanlarda iyidir maçta kötüdür.mesela vural idmanda harikalar yaratıyordu ama çoğu maçta vasatın üstüne çıkamıyordu.hele yeni transferler kondisyonlarını arttırsın ve uyum sorununu atlatsın takım kendine gelir ama allumun olmaması lazım kalede.geç kalınmadan buna bir tedbir alınmalı...

sejoe

Lige şok bir yenilgiyle başladık.Stadda kadrolar anons edildiğinde takımı yakından takip eden herkes için bir süpriz vardı.Ertanın yerine musa 11'de başladı.İdmanlardaki ve son hazırlık maçlarındaki performansıyla ertanın bu takımda banko oynayacağını düşünmüştüm.İlk yarı inanılmaz kötü bir oyun oynadık ve 3 tane şok gol yedik.İlk golde ali akdenizin çok büyük bir hatası vardı.İkinci golde defansımızın göbeği adeta uyudu.Üçüncü golde ise allum çıkarabileceği bir topu içeri aldı.Hazırlık maçlarında çok kolay goller yemiştik.Bunun nedeninin rakiplerin 2.lig takımı olması ve bu yüzden defans oyuncularının oyuna konsantre olamaması olduğunu sanıyorduk ama bu huyumuzu antep maçında da devam ettirdik.Defansımız ali akdeniz hariç geçen sezonun büyük bir bölümünü beraber oynamasına rağmen çok acemice goller yedi.Muhammet ve kenan geçen seneki formlarından çok uzak gözüktü.Ali akdeniz ise kalitesini bir türlü sahaya yansıtamıyor.Hazırlık maçlarındaki ve geçen sene bizde oynarken gösterdiği ruhsuzluğunu bu maçta da devam ettirdi.Böyle devam ederse formayı zor görür herhalde.Musa gene bildiğiniz gibi...Gün geçtikçe kötüye gidiyor(3 sene önceki musa bu halinden bin kat daha iyiydi). Orta sahada kais hazır değil,bunun nedeni kampa geç katılması.Zaten hazır olduğu zaman da maç içinde devamlılığı yok.Bunu geçen sene çok iyi gördük.Bazen çok iyi bazen çok kötü.Hazırlık maçlarında ve idmanlarda çok iyi gözüken ayari ve muhammet ikilisi bu maçta tanınmayacak haldeydiler.Aslında ilk yarıda takımda iyi oynayan kimse yoktu.Serkan ve ivanov ikilisinin kalitesi belli ama ikiside ağır kalıyorlar.Bu yüzden forvet hattında hareketli ve hızlı bir oyuncuya ihtiyacımız var.Birazda celilden bahsetmek istiyorum.Celilin kalitesi belli ve oyuna girdiğinde takıma hareketlilik getirdi.Celili ilk 11'de başlatmadığı için şaban hocaya kızanlar olabilir,ama ben onlara katılamayacağım.Çünkü celil hazırlık kampına katılmadı ve bir haftadır idman yapıyor.Böyle bir oyuncunun 90 dakikayı çıkaramayacağı kesin ve idman eksiği nedeniyle en ufak zorlanmada ciddi bir sakatlık yaşama tehlikesi var(Top oynamış olanlar az çok bu konuyu bilirler).Kaldı ki celil daha önce ciddi sakatlıklar yaşamış bir futbolcu ve ona ihtiyacımız olan bir sezonda sakatlanması bizim için çok kötü olur.Radenoviçin ise izlemiş olduğum idmanlarda fazlasıyla idman eksiği olduğu gözüküyordu.Bir de ilk yarıda maç 3-0 olduğunda şirinlerin yönetim aleyhine yapmış olduğu tezahüratlara bir anlam veremedim(Forumda şirinlerden arkadaşlar var ve bu konuda bizi aydınlatabilirlerse çok sevinirim).Galiba hep kötü şeylerden bahsettim.Maç içinde iyi şeyler de oldu tabiki.Mesela ilk golümüzde petkovun 3 kişiyi birden oyundan düşürmesi ve attığı harika pas güzeldi.Taraftarın ikinci yarıdaki müthiş desteği ve futbolcularımızın oyunu çevirmek için gösterdikleri gayret diğer güzelliklerdi.Bence karamsarlığa kapılmaya gerek yok.Daha ligin ilk maçı.Takım oturunca, forvet ve sağ taraftaki problemler giderilince iyi yerlere gelebiliriz.

Shane_Falco

Kardeş bence sağ kanattaki sorunu ertan halleder ama şans vermemiz lazım ertan hem genç hem hızlı hemde olimpik milli takımdada oynuyodu gayette güsel işler yaptı oyuna sonradan giriyodu ama iyiydi biraz özgüven aşılayabilrsek ileride celil gibi bi şey olabilir bence