PTT 1. LİG 5. HAFTA Çaykur Rizespor-Samsunspor'umuz

Başlatan samsun 55, 23 Eylül 2012, 18:38:08

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Önceki maçlara göre daha iyi oynadık. Güzel pas yaptık.
Rize iyi oynamadan, Sonerin hatasıyla 3 puanı aldı.
Önceki maçlarda olduğu gibi hücumda işi hep şansa bırakıyoruz. Organize bir atak geliştiremiyoruz.

Forvetim

gol pozisyonunda göstere göstere şut atacak fakat kapatmakta yinede geç kaldık, şutta müdahale yok topun döneceğini düşünerek savunmada pozisyon takibi yok ve pis bir gol oldu, musa aydın yeniden Samsunsporda oynadığının bilincine varıp biraz daha gayretli olmalı, daha diri olmamız lazım

lucarelli

En iyi oynadığımız maçtı disem yanılmam herhalde. Ama futbolda böyle şeyler maalesef oluyor. Adem'in biraz daha becerikli ve golü kokluyor olması gerekir. Son vuruşlardaki eksikliğin bir an önce çözülmesi gerkiyor.

King Of The North

Ben de ilk devreyi izleyebildim, bu futbolla 2. devre kesinlikle golü bulur maçı alırız diye düşündüm ama, artık Samsunsporumuza alışmamız lazım, her iki devrede tamamen farklı oynadığımız maçlardan biri olmuş sanırım. Rize'ye kadar gidip de destekleyen taraftarımıza da teşekkür etmek lazım...

jean

yazmak istemedim yazik olmus maca bakamadim isten dolayi ins boyle guven vermeye devam eder takimimiz

samuray

golde faturayı sonere kesmek doğru değil o pozisyonda savunma vurdurmamalıydı hadi vurdu dönen topta defans takipte olmalıydı ordada müdahale edemedik malesef oynanan futbolu beğendim organize ataklarda geliştirdik ama malesef son vuruşları yapamadık gol bölgesinde tutuk kaldık

berusa55

Bizi rezil ettiniz

Muhteşem futbola rağmen yenildiklerini belirten Altın, "Çaykur Rizespor Başaknı Metin Kalkavan soyunma odamıza gelip, 'Sizleri tebrik ediyorum. Futbolunuzla bizi rezil ettiniz' dedi.

Çok sayıda kişi ise son 3 yılın en iyi futbolunu oynadığımızı söyledi" diye konuştu.Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, Çaykur Rizespor maçında sahaya muhteşem bir futbol yansıttıklarını ancak bunun karşılığını alamadıklarını söyledi. Futbol adına herşeyi sahaya yansıttıklarını ifade eden Altın, "Tek eksik goldü. Allah'a çok şükür ki sahada art niyetli bir oyuncumuz yok. Futbolcularımın hepsi sahada terinin son damlasına kadar mücadele ediyor" dedi.

ÖVGÜ ALDIK

Takımından memnun olduğunu vurgulayan Altın, "5 haftanın en iyi futbolunu oynadık. Hatta çok sayıda kişi bana Samsunspor'un son üç yılın en iyi futbolunu oynadığını söyledi. Biz bunun takdirini rakip takımın başkanından da aldık. Çaykur Rizespor Başkanı Sayın Metin Kalkavan, soyunma odamıza gelip, futbolcularımızı tebrik etti. Hatta, 'Futbolunuzla bizi rezil ettiniz' dedi" diye konuştu.

Kaynak

Theofanis Gekas

4 4 2 taktiği bize hiç uymadı hoca masal anlatmasın bu taktikle biz maç kazanamayız 4 5 1 daha etkiliydi

beşnumara

Biz ne istediğimizi bilmiyoruz sanırım. 4-4-2 iyi sistem fakat oyuncular yetersiz.

twitter

babasamsunlu

Alıntı yapılan: twitter - 03 Ekim 2012, 16:59:25
takım 4-4-2 ' yi ne zaman oynadı ki ?

bolu maçında 2-0'a kadar.
rize maçında gol yiyene kadar. ;)

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: twitter - 03 Ekim 2012, 16:59:25
takım 4-4-2 ' yi ne zaman oynadı ki ?

adem ve robertsle başladığımız son iki maçı kastediyoruz

twitter

roberts 4-3-3'ün sağında oynamıyor muydu.
ben karıştırmışım, harbiden yaramıyor bize 4-4-2 o zaman.

samuray

rakamlara değil sahada oynanan futbola bakalım ilk 6 hafta geride kaldı sahaya yansıttığımız en iyi futbolu rize maçında oynadık bu iyi gelişme inşallah bundan sonraki haftalarda üzerine koyarak ilerleriz