PTT 1. LİG 5. HAFTA Çaykur Rizespor-Samsunspor'umuz

Başlatan samsun 55, 23 Eylül 2012, 18:38:08

« önceki - sonraki »

kuzeycity

mimar55

Mucadele eden futbolcular vardi en azindan mucadele ediyoruz gecen sene yapilmayanlar yapiliyor sahada sadece soruyorum gekas takimda kalsaydi simdi kac puanimiz vardi yani su kadroya su teknik ekibe ve guzel yonetimize kendi adima tesekkur ederim butun sikintilar icinde boyle icten mucadele ederlerken ben elestiri yapmayi kendime yakistiramiyorum 5 haftada ilk yenilgimizi rize deplasmanindan aldik ama kime sorarsaniz sorun macin hakki en az beraberlikti der berabere kaldigimiz maclardada son dk golleri yedik allah calisana inanna verir biz calisiyoruz inaniyoruz ve sezon sonunda gulen taraf biz olacagiz

ahmetsefa55

takıma ve hocaya ciddi şekilde uyarı verilmesi gerekir diye düşünüyorum.

5 hafta oldu.doğru dürüst gol pozisyonuna giremiyoruz.

ve her maçtan sonra iyi mücadele ettik ama olmadı sağlık olsun diyoruz.

birazda yenilginin sebeplerini görüp ders çıkarmak gerekiyo.

eğer bu takıma musa , ahmet arı , mehmet sak , şenol demirci , gurur , burak çalık lazımsa gereken uyarılar yapılsın bir an önce toparlansınlar.

ne kaybedecek zamanımız ne de kaybedecek puanımız var.

nasıl ki yönetim elinden geleni yapıyosa futbolcular da yapacak , teknik direktör de yapacak taraftarda yapacak şehirde yapacak.

artık sağlık olsun modundan çıkmamız gerekiyo anlatabilmişimdir umarım..

berusa55

30 Eylül 2012, 01:04:42 #303 Son düzenlenme: 30 Eylül 2012, 01:31:50 berusa55
Sağlık olmazsa o dediklerinin hiçbiri olmaz Sefa'cım o yüzden sağlık olsun deniyor.

Yoksa uyarıların hepsi yapılır; kimse yapmazsa "büyük kaptan" yapar merak etmeyelim!  ;)

Ayberk

Alıntı yapılan: RT55 - 29 Eylül 2012, 23:23:08
rizede nasıl bir siyasi destek var öyle..maçtaki reklamlar dikkat çekiçiydi..thy reklamı bile vardı..

thy, acıbadem, çaykur... senelerdir onca desteğe rağmen hala 1 gram ilerleyemedi takımları

Kaya

Rize dün akşam ne yaptı biri bana açıklayabilir mi yaa..Şu maçı kazanmak için ne yaptılar ALLAH aşkına..

berusa55

30 Eylül 2012, 01:37:47 #306 Son düzenlenme: 30 Eylül 2012, 01:41:59 berusa55
"Ne kadar büyük olduklarını yine gösterdiler"

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, "Samsunspor taraftarı bugün yine ne kadar büyük olduğunu herkese gösterdi." diyerek Samsunspor taraftarlarını övdü.
Cüneyt YAŞAR - Haberexen.com/Rize

Ptt 1. Lig'in beşinci haftasında deplasmanda Rizespor'a 1-0 mağlup olan Samsunspor ligteki ilk mağlubiyetini aldı.

Maçtan sonra açıklama yapan Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın "Sahada oyunun tüm güzellilerini sahaya yansıtmaya çalışan bir Samsunspor vardı. Biz takım olarak bir arayış içerisindeyiz. Oyuncularımın bazıları 90 dakikayı daha henüz kaldıracak düzeyde değil. Bunlara rağmen oyundan kopmadık, baskılı oyunumuzu sürdürmeyi başardık. Biz göze hoş gelen bir futbol sahaya yansıtmaya çalıştık ve bunu da başardığımıza inanıyorum. Başa baş bir mücadele oldu ancak futbolun 3 sonuçlu bir oyun olduğunu hepimiz biliyoruz. Malesef bugün biz mağlup olduk, inşaallah önümüzde ki hafta galip geleceğiz." diye konuştu.

Taraftara Teşekkür ve Özür

Taraftarın bugün sergiledikleri desteğe de çok teşekkür eden Samsunspor'un Teknik Patronu Altın "Samsunspor taraftarı bugün yine ne kadar büyük olduğunu herkese gösterdi. Buraya kadar gelip takımlarına destek verdiler. Yaptıkları sportmence destekle Samsunspor'u mahcup etmediler. Bizler galip gelerek onları mahcup etmek istemezdik ama oynadığımız futbolla en azından emek verdiğimizi gösterdik. Onlardan çok çok özür diliyoruz, inşaallah önümüzde ki hafta galip gelerek onlara 3 puan armağan etmek istiyoruz. Hepsini çok teşekkür ediyoruz." dedi.

Kaynak

isa55

Takımımız iyi oynadı. Bu hafta kazanamadık ama Denizliyi böyle oynarsak yeneriz.
Ancak ileride Adem ile Roberts daha yakın olmalıydılar.
Nsumbu ise bu ligin üstünde görünüyor.
Musa hazır olduğunda, Burak iyileştiğinde çok can yakarız.
Yalnız 1-0 gerideyiz, rakip ceza alanında çoğalamadık (Linyit-Kartal geriye düşünce 4 oyuncusunu devamlı bizim ceza alanımızda tutmuştu), oyuncu değişikliğini bu şekilde kullanmadık. Hoca herhalde 2. maçı düşündü.

cem 55

bende forumdaki herkes gibi en büyük hayalkırıklıgını adem sarı da yaşıyorum 5 haftadır ilk 11 çıkıyo ve bence bizim forvet sorunumuzu çözecek kalitede bi oyuncu olmadıgı kanısındayım ancak iyi bir yedek olur kapasitesi sınırlı maça gelince bugun bencede iyi top oynadık oyunun belli bölümlerinde ayaga güzel pas yaptık orta sahada nsumbu gerçekten kalitesini belli ediyo turgaydan sonra bana inesta gibi geldi orta sahada dikine oynaması da ayrıca çok önemli bir artı ben bugun bide kanat bindirmesine çıkan beklerimize takıldım özellikle ozan çok hata yaptı bütün topları ezdi bi düzgün orta yapamadı şabanda 5 haftanın en kötü oyununu oynadı insallah haftaya denizli maçıyla çıkışa ve galibiyet serisine başlarız

mimar55

Kimse kusura bakmasin ama suan bizim futbolcularin hic biri gosterdikleri kondusyon ve auan oynadiklari oyun ile bu ligin ustunde degiller

binikalamadım

güzel oynadık kötü yenildik Turgayın yedek başlaması isabetli olmuş ancak Hakan Turgay değişikliği ne alakaydı bilemedim Canberk 80. dakikadan önce alınmamalı oyuna...Adem yedek çıksa daha mı iyi olur acaba..

fanatik samsunsporlu

erdem ve hakan da müthiş bir düşüş var.adem-roberts-ozan zaten bildiğimiz gibi.
ilk defa bir maçta geri düştük.ne yaparız diye merak ediyordum.sonuç çıktı ortaya.ilk golü biz atmalıyız her zaman

55cem55

Güzel bi oyun vardı bu skoru haketmedık.Adem bu kötü bi oyuncu değil lakin bu sistemin oyuncusu kesinlikle değil.Şişirme toplarla kanatlardan inerek ortalarla fizik gücü yetersiz Ademden bişey beklenilmez hatta Robertstende.İnanın dünki maçta Kere  forvet hattına oynasaydı hattrick yapardı.Karşı kaleye kamp kurman gerekıyorkı adem golu atsında kahraman olsun baska turlu olmaz 5 hafta artı kamp formsuz mu olur oyuncu musa sinan ilk hafta nasılsa aynı oynuyor ademde aynı,formla kondusyonla alakasız bu oyuncunun stılı bu.

mehmet yılmaz

Öncelikle Rizespor yönetimine teşekkür ederim. Sağ olsunlar. Bazı endişelerle gittiğimiz bir deplasmanda kırk yıllık dost gibi ilgilendiler bizlerle. İlk devre sezonun en iyi futbolunu oynadık. Sorun o futbolu golle süsleyememek oldu. Bence maçın hakkı beraberlikti. Ancak çok kolay bir gol yedik. N'Sumbu sahanın en iyisiydi. Daha da iyi olacaktuır inşallah. Lokman da toparladı tekrardan. Bence Canberk yerine daha erken bir hamle ile tecrübeli bir isim olan Şenol Demirci oyuna sokulabilirdi. Ama hocamızın tercihi, saygı duyacağız.

Birşeyi unutmayalım, bu takım gerçekten zor şartlar altında kuruldu. Normalde bir takım sezon başında 7-8 transfer yapar ve bunun 2-3'ünün tutması beklenir. Biz mecburen 16-17 transfer yaptık. Onunla ilgili bazı sıkıntıları yaşıyor olmamız gayet doğal.

samuray

bence sezonun en iyi maçını oynadı takımımız nsumbu gerçekten ççok iyi oynadı ama hakan turgay değişikliğini bende anlayamadım takım iyi yolda denizli maçıyla bi çıkış bekliyorum daha iyi olacağız ileriki günlerde