PTT 1. LİG 5. HAFTA Çaykur Rizespor-Samsunspor'umuz

Başlatan samsun 55, 23 Eylül 2012, 18:38:08

« önceki - sonraki »

Ayberk

Alıntı yapılan: red_white - 29 Eylül 2012, 21:49:35
Acil yetiş Burak Çalık!!!  Adem bir tane olumlu hareketin yok Adem!!

tamamen aynı fikirdeyim. Burak sapasağlam dönebilirse ileride çok iş yapar

orhan

oynanan oyun itibariyle yenilgiyi hak etmedik.Golde topun arkasında üç oyuncumuz olmasına rağmen bir kişi topun üstüne çıkmadı adama bomboş şut vurdurduk aynı şeyi ilk yarıdada cenk ahmete yaptırdık.Gerçi kalu ofsayıtta gibiydi çünkü topa vurulmadan önde gibi duruyordu. topa vurulduktan sonra oda koştu ve jollovla birlikte topa temas ettiler.seyrettiğim kadarıyla öyle gördüm. takım yavaş yavaş yerine oturuyor bizlerin geçmişi unutarak takımı veya hocayı suçlamamız moral ve motivasyon kaybından başka bir işe yaramaz.Hocamızın çalışma arzusuna ve bilgisine güveniyorum bizleri iyi yerlere getireceğinden de eminim bizlerin sabırlı olması lazım çatlak ses çıkarmamalıyız.Ancak adem sarı bu haliyle oynamamalı kuvvetlenmesi gerekir. ona verilen şans uğura veya ilyasa da tanınabilir hucum bölgesinde çok zayıf kalıyoruz.nsumbu ya gelince top oyağına yakışıyor bir hakan bayraktar olmasada bizim işimizi rahatlıkla görecek bir oyuncu orta sahada topun bizde kalmasını sağladı iyide oynadı.

BEŞİKTEN_MEZARA

Oyun iyi sut özürluyuz yalniz vitaminsiz gibi toplara vurmaya yelteniyoz roberts nsumbu onu adem sari artisti ilk yari cildirttilar kac kere vurun su topa diye apartmani ayaga kaldirdim ,gol şutla olur barca gibi top geveliyolar messin villanmi varda onu bos olan vurmali nitekim rizenin golude oyle oldu. Gol ofsayt yalniz sol siyahi adam aktif
Pasiften kosu yapti aktife topa dibine kadarda girdi aktiften kesin ofsayt..

55_OrHaN_55

bu maçta olumlu şeyler de vardı. öncelikle takım oturmaya başladı. yenilsek de rizeden daha iyi oynadık. en büyük kazancımız da Nsumbu oldu. (Her ne kadar sunucu Musampa diye telaffuz etse de:) )

gelecek adına ümitlendim. kazandığımız göztepe maşından çok daha iyi oynadık. İnşallah Musa Aydın, Gurur Yazar, Ahmet Arı, Şenol Demirci ve Canberk Aydın gibi ümit beslediğimiz isimlerin de Nsumbu gibi bizi memnun ettiği günleri görürüz.

vanlioglu

canavar gibi top oynadı takım. hepsini yürekten kutluyorum.
bu şekilde oynadıktan sonra sonucun önemi yok, bazı eksiklikler tamamlanınca sonuç elbet lehimize işleyecektir.

cgr

Bu aksam kesinlikle skor bu olmamaliydi...

Oynanan oyun, ozellikle ilk yari muthisti... Bunda da N'Sumbu'nun etkisi buyuktu. Pas alisverisi, toptan once vucudunu kullanmasi ve surekli dikine oynamak istemesi. Gercekten ilerleyen haftalarda daha da verimli olacaktir...

Tek eksigimiz, Adem Sari'yi pasor veya duvar forvet seklinde kullanmamiz... Yani ceza sahasi icerisinde golluk pozisyonlara sokamiyourz Adem'i. Boyle oluncada fizik gucundeki yetersizliginden dolayi kotu oynuyor veya istenileni yapamiyor... Ben Adem'in tam bir alti pas futbolcusu oldugunu dusunuyorum. Karambolde veya kaleciden seken toplarda goller atan bi tip... Semih Senturk tarzi... Ama takimimizin sistemi de buna uygun degil malesef...

Neredeyse butun ataklarimiz sol kanatta Musa Sinan tarafindan gerceklestiriliyor. Bundan dolayi 60-70.dk dan sonra oyundan dusuyor yorgunluktan... Acilen Musa Aydin'in hazir hale gelip sag tarafida etkili kullanmamiz gerekir diye dusunuyorum...

Ilk defa yenik dustugumuz bir mac oldu. Hep merak ediyordum, acaba yenik duruma dustugumuzde reaksiyon alabilirmiyiz diye ama maalesef beklentim bosa cikti. Golu yedikten sonra takimin daha agresif olmasini beklerdim...

Mucadelemizin karsiligi bu olmamaliydi...

kalptenþimþek

@cgr
kimsin bilmiyorum ama bu, yazdıklarının çok yerinde tesbitler olduğunu belirtmeme engel değil.. :ok

RT55

rizede nasıl bir siyasi destek var öyle..maçtaki reklamlar dikkat çekiçiydi..thy reklamı bile vardı..

Desiqner

Alıntı yapılan: RT55 - 29 Eylül 2012, 23:23:08
rizede nasıl bir siyasi destek var öyle..maçtaki reklamlar dikkat çekiçiydi..thy reklamı bile vardı..

Kardeşim sorunda o zaten.Taraftardan çok sponsor var :)

berusa55

29 Eylül 2012, 23:45:06 #295 Son düzenlenme: 30 Eylül 2012, 00:02:06 berusa55
Maç içinde dönem dönem çok iyiydik; güzel sinyaller aldık ama olmadı. Sağlık olsun...

Oyunda nerde aksaklıklar var; nerde eksik yönler, nerde olumlu yönler var bunların hepsini söyleyeceğiz ama asla kırıcı olmamalıyız ve desteğimizi her sonuçta sonuna kadar sürdürmeliyiz.

Şu anki yönetimimizin hangi şartlarda kulübü devraldığını, nasıl şartlarda bu çarkı döndürmeye gayret ettiklerini hiçbir zaman aklımızdan çıkarmayalım. Onların da hevesini kırarsak işte o zaman sorun başlar. İnşallah güzel günler de göreceğiz; çok uzakta değildir elbet. Denizli maçında staddayız  :ok

celebi

Artik yenilgiler beni cok etkilemeye basladi. Bunyem kaldirmiyor. Bir muddet offum ben. Skor taraftari olaya karar verdim

GökhanÇağlar

Yenilmeyi haketmedik,atanın kazanacağı bir maçtı ve öyle oldu.Adem Sarı bitmiş,yedeğe çekilmeli artık.Burak Çalık'a çok ihtiyacımız var.Nsumbu çok iyiydi.Musa Sinan da elinden geleni yapıyor.

Erhan hoca iyi hoş da yenik durumdayken Hakan Arslanın yerine Turgayı alırken ne düşündü acaba çok merak ediyorum...

radikal-fma

ilk yarı iyi oynadı takım özellikle Nsumbu yu çok beğendim. İkinci yarı Rize baskılı oynadı yordu dağıtdı bizi. hoca adem dışındaki forvetlerine güvenmiyor keza bende öyle düşünüyorum Roberts dahi Amerikadan emekli dönmüş. canberk konusundaki fikrim daha çok erken hala kendini mahalle maçı yapıyor zannediyor. sağ kanatta ozan bu işi götüremeyecek gibi yaptığı veya yapmaya çalıştığı ortalar bu ligin topcusu olmadığını gösteriyor. acilen musa bu takıma monte olmalı fakat bu gün musayı istekli görmedim bu gün herhalde aldığı parayı az buluyo

55.hakan

En büyük sorunu forvette yaşıyoruz transfer zamanı 5 vasat forvet yerine bir tane adam gibi forvet alalım yeter.