PTT 1. LİG 7. HAFTA Torku Konyaspor- Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 07 Ekim 2012, 23:30:57

« önceki - sonraki »

King Of The North

Maç özetlerini izledim, Konya deli goller kaçırmış, 1 puana yatıp kalkıp dua edelim bence, kendimizi kandırmayalım daha zaman lazım takıma ve hocaya. Bundan sonra formda bir Erciyesle oynayacağız, çok zor işimiz ama yenersek önümüz açık...

mimar55

Macin tek guzel yani 2-0 olduktan sonra puan almakti heyecanli zevkli mucadeleci bir oyun yoktu ortada hakemde oynatmadi avantajlari kesti sacma sapan fauller verdi ve vermedi iki hocada oyunu okuyamadi ama bu kadar kotu sartlarda puan alan takimimiz kutlarim bu cocuklar super lige geri cikaracak bizi kesin birazcik sansimiz olsa suan liderdik ama nasip

FaTiH_HaN

Yediğimiz goller özellikle ilk gol kabul edilebilir gibi değil. Aslında defans oyuncularımıza tek tek baktığımızda hepsi kaliteli oyuncular ama alışkanlık oldu ceza sahası içinde ortalarda dolaşan toplarda lokman ve kere birbirine bakıyor bi iletişim bozukluğu var gibi top 3 defa havada sekti 4. dokunuşta gol oldu.

alperen

Maçtan şimdi geldim,2 farklı yenilgiden beraberliği yakalamak iyidir hep biz maç vermicezya öne geçipte..Çok rahat bi deplasman oldu en ufak bi sürtüşme yaşanmadı çok şükür,hatta Konyaspor'lu taraftarlar takımımızı çağırdı alkışladı,karşılıklı tezahürat yapıldı,atkı değiştirenler oldu,bu kadar abartılı bi ilgi beklemezdim açıkcası..Samsun'da da aynı şekilde ağırlayacağımızdan şüphem yok..Bir de maçtan önce takım otobüsümüz stat bahçesine girerken polislerin aralarında konuşmalarına kulak misafiri oldum,la Samsun sen bu konyaya kadar düşcek takımmıydın dedi sonra yanındaki polise dönüp bunlar eskiden ne top oynardı be hep takip ederdim Samsunspor'u dedi,insanın içi bi hoş oluyo  :)

GökhanÇağlar

Konyaspor taraftarı çok centilmence yaklaştı gerçekten.2 farklı geriye düşüp 1 puan almak iyi fakat savunmada çok hata yapıyoruz.Özellikle bekler Şaban ve Ozan çok top kaptırdılar.Bir de kaleciye çok geri pas veriyoruz.İki pozisyonda yüregim agzıma geldi Soner az kalsın kaptırıyordu topu.Orta sahada Erdem olmuyor,Şenol oynamalı artık yerinde.Musa Aydın eski günlerini anımsattı.Çok güzel asist yaptı.Bir de Erhan Hoca oyuna çok geç müdahale ediyor,2-2 den sonra erken hamle yapsa maçı çevirebilirdik...

jean

birkerede biz yakalayalim beraberligi guzel skor sayilir

target_t.t.b

abi bi kurban kestik gerideyken beraberliği yakalamaya başladık.kurban bayramından sonra tamamdır bu iş :)

King Of The North

Az önce maç özetlerini genişce verdi TRT Spor, 3 tane net gol pozisyonumuz kaçmış 2.devre, 3 tane de Konya kaçırmış, maçın hakkı beraberlikmiş doğrusu, daha iyi olacağız inşallah...

55.hakan

Maçın en kötüleri Ozan ve Erdem'di. Sürekli top kaybettiler.Özellikle Erdem'in yavaşlığına önündeki topa yetişememesine tahammülüm yok artık.Üzerimize biraz gelen takıma kanatlardan yeterince basmıyoruz.Bu sebeple çok rahat içeri giriyorlar.Hoca bu noktayı atlıyor.Ceza alanı ön bölgesinde yeterince basmıyoruz.O bölgede pas yaptırıyoruz.Göz açtırmamamız lazım.Maçın en iyileri de Musa Sinan ve bitmek bilmeyen enerjisiyle Hakan Arslan'dı.Savunma yönünden ilk haftalardaki performansı yakalarsak gerisi gelecek.

HoliganSamSunLu

iki maçı 2-0 dan 2-2 ye verince tecrübe kazandık sanırım bukez biz başardık

ErkÇay55

14 Ekim 2012, 22:46:51 #325 Son düzenlenme: 14 Ekim 2012, 23:05:08 ErkÇay55
Sitemizdeki organizasyonun gerçekleşememesinden dolayı daha önce şahsen tanıdığım Terme Genç Samsunsporlular ile Konyaya çok güzel bir deplasman yaptım.Konyaya vardığımızda Samsunspor taraftarına bir ilk gerçekleştirilmiş oldu.Konya Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürü Termeli olan hemşerimizin refaransıyla polis eskortuyla maç öncesi şehri gezme fırsatımız oldu.Mevlana,Şehitlik,Konyayı tepeden gören Ayyokuşunu gezip topluca yemek yedik.Maç öncesi yaşanan bu güzellikler karşılaşma süresince devam etti.Konya ve Samsunspor taraftarı birbirine karşı güzel tezarahutlarda bulundu.Tek olumsuzluk ise bu kadar güzelliğe karşın maç çıkışı bir kişinin otobümüze taş atması hiç hoş olmadı.Tribünde yaklaşık olarak yüzelli kişi kadardık.Az olmamıza rağmen takımımızı gönülden destekledik.Şirinler ve Şehzadelerin sadece tribün liderleri ordaydı.Maça gelince çok zevkli ve heyecanlı bir karşılaşma izledik.İki sıfırdan iki ikiye maçı çevirmek açıkçası bizleri mutlu etti.İleriye dönük umutlarımızın artmasına sebep oldu.Bu arada aralarına ilk defa katılmama rağmen ilgi ve alakasını esirgemeyen Ali kardeşimize ve arkadaşlarına zevkli bir deplasman yaşattıkları için teşekkür ederim.

mehmet yılmaz

0-2'den maçı çevirmek, demoralize olmamak bizim için önemli bir kazanç. Rakibin özelikle hava toplarıyla bulduğu pozisyonlar varsa da biz de goller kaçırdık. Galip gelsek çok iyi olacakti ancak 1 puan da iyidir. Maçın en iyisi bizim adımıza musa aydın'di. Daha da iyi olacaktır. 150 kadar taraftarimiz vardı, konya taraftarı çok iyi karşıladı bizleri. Guzel görüntülerdi.

Sol Açık

Maçı netteki sorundan doğru dürüst seyredemedim, ondan maç hakkında yorum yapmam çok doğru olmaz.

Ama bu takımı yukarılara çekecek bir isim varsa, o da Musa Aydın'dır. Musa'nın birisi penaltı olacak şekilde 2 asist yapması çok önemli. İyi yolda olduğumuza inanıyorum. Zor yenilen bir takımız. Şimdi artık galibiyet zamanı!  ;)

samuray

ee artık galibiyet zamanıdır evimizdeki iki maçı iyi değerlendirmemiz gerek