13. Hafta l Diyarbakırspor-Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan Sempatik Bengülü, 16 Kasım 2008, 19:57:37

« önceki - sonraki »

kadifekaleli

yenecez inş.bu üç puan önemli yenersek müthiş moral olur yenilirsekde ümidimizi kaybetmeyelim

SapýnaKadar 55

Ben gene puan alamayız deyim de mahçup olayım inşallah ;)

jean

bende oyle  puan alirsak sahena olur galibiyet bizi tekrar playy off havasina sokar

ugrass

fanatik.samsunlu

haydı samsunum guldur yuzumuzu ..   bu hafta kalecı hasanın performansı cok guzeldı böle devam ederse kalemızde az gol göruruz.. suana kadar en fazla gol yıyen takım konumundayız nerdeyse ..  hasanın performansı onemlı..

ali ihsan

Seriye bağlayalım artık.Bir 3 puanda Diyardan alırsak ilk 6 için umutlarımız yeşerir.

Girdiğimiz pozisyonların kdv sini atsak yeter.Alırız maçı.Hem süper forvetimiz Tusubasa Turgut deplasmanlarda coşuyor ne hikmetse.Diyarada atar olur biter.

55.hakan

diyar da karşıyakayı deplasmanda 1-0 yendi özellikle defansta disiplinli bir takım diyar ama yaşlı oyuncuları var fazla aynı disiplinle onları yenebiliriz

seckin55

ewet diyarı ızleyen arkadaslar yorumlarınızı bekliyoruz.diyarın yenmesi iyi oldu..bizim karşımıza biraz rahat çıkacaklar...

55.hakan

ben maçın tamamını izledim biz bu karşıyakaya kötü dönemimizde oynamışız onu gördüm çünkü bugünkü izlediğim karşıyaka mahalle takımından beterdi,hücum organizasyonu yok yardımlaşma yok diyarbakırsa tecrübeyle aldı maçı defansta çok rahatlar disiplini elden bırakmıyorlar hücum ederken acele etmeden akılcı oynuyorlar tabi bunda erken attıkları golün de etkisi oldu ama biz 11 de öne geçseydik 5-6 pozisyon vermiştik karşyakanın 1 pozisyonu var ona da gol pozisyonu denemez,şunu solemek isterim diyar yenilmesi zor bir takım erken gol bulursak ancak dağılırlar onlar atarsa yenmek çok zor ilk golü kesinlikle biz atmalıyız,ercüment hocanın murat gibi oktay gibi adam eksilten oyuncularla bu maça hazırlanması gerekir çünkü karşıyaka hep kanattan ortayla geldi bi işe yaramadı ortadan adam eksilterek gelip pas çıkaracak oyunculara  ihtiyaç var hadi hayırlısı en zor deplasmanımıza çıkıyoruz bence...ama samsunspor bu ne yapacağımız belli olmaz..

GençKozluklu

Diyarı yenebileceğimize inanıyorum. Bizim takım biraz kendine güvensin yeter. Gol yemeden geçen her dakika favori olan Diyar a ciddi bası yapacaktır. Adamlar 3 haftadır kazanıyorlar. Büyük rehavet içinde ve çanta keklik bir maç olarak göreceklerdir.

Herşeyden önce biz SAMSUNSPOR olduğumuzu biraz hatırlarsak galip gelebiliriz. Burada takımın içinden gelen ve takımı iyi tanıyan Ercüment hocaya büyük iş düşüyor. Takımı mentalite olarak maça hazırlaması yeterli.

Çıkın oynayın, bu maç sizin maçınız diyecek ve çıkıp oynayacaklar. BAŞARABİLİRİZ

Hayırlı geceler

FaT1h

hasanın macta cok hatası vardı sercan herzmnki gibi calım calım başka bişe yok diyardan en az beraberlik alırız ve cıkışa geceriz inşl. allahın izniyle

Mert

Samsunsporun işi belli olmuyor malesef.Kesin yener diyebilme gibi bir lüksümüz yok

mehmet yılmaz

D.Bakırspor-KSK maçı ile bizim maç format oalrak çok farklı oalcaktır. Bu akşamki D.Bakır erken bulduğu golün üzerine kapanan ve kontra deneyen bir ekipti. İleride 55 numaralı Şenol Demirci ( 55 giyeceğim demişti, giyiyor ) ve Coşkun'u bırakıp, onları önce Mutlu sonra da Ufuk'la desteklemeye çalıştılar. KSK, taraftarına layık bir takım değil bence, hiç baskı kuramadılar.

Dolayısıyla bizim maç için net birşey söylemek mümkün değil zira orada roller değişecek. Ama ben umutluyum.

cem 55

samsuni abi yinede bu aksam diyarın kadroya baktım bence süper lige cıkacak ilk takım onlar her mevkide kaliteli adamları var sezon baslamasına 1 hafta kala aglayan puanımız silinecek diyen takım bunlar degilmiydi bu kadar transferi nasıl yapmıslar bu kadroyu nasıl olusturmuslar hayret bizde dikine gidip adam eksilten tek oyuncu oktay onuda bu haftaya kadar kullanamadık diyar orta sahasında ise mutlu gibi şenol gibi ufuk gibi erhan gibi engin öztonga gibi yaratıcı oyucular var ayrıca forvetleri geçen sene erciyeste bize gol atan bu senede gol krallıgında zirvede olan emrah ve bi ara bizdede oynayan coskun birdal yedekler çakma hakan şükür hüseyin kartalla 2.ligin deneyimli golcülerinden ercan agaçe bu maçla ilgili istikrar adına yenilmemek bence çok önemli insallah en azından 1 puanla samsuna döneriz

CeLiL_55

bu zorlu deplasmandan 1 puan alabilirsek bizim için başarıdır Süper Lige çıkıcak takımlardan 1 tanesi D.Bakırspor maddi duruma göre adam gibi kadro kurmasını biliyorlar bu maçta şansımız çok az