PTT 1. LİG 19. HAFTA | Kahramanmaraşspor A.Ş. - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 22 Aralık 2013, 17:17:07

« önceki - sonraki »

Gorkem

Alıntı yapılan: red_white - 28 Aralık 2013, 17:29:40
Karakterli oyunculardan olusuyormusuz bak bak onlarin karakterine .... defol git kalpar adnan saban haluk ekigho arif serkan defolun bunlar gonderilmezse gondermeyenler defolsun

mimar55

Şimdi ilk yarı bitti....
Sayın başkan her insan hata yapabilir ama hata yaptığına inanmıyorum dedin
Adnana tepki gösteren beni karşısında bulur dedin.. Diğelim adnana tepki gösterenler yanlış yaptı sen değilmisin her insan hata yapar diyen.. Onlar insan değilmi neden adnanı diğer taraftarlardan üstün tutuyorsun..?
Adnan sahada mücacele ediyor elinden geleni yapiyor o zaman bu kapasitedi futbolcu samsunsporun topcusu değil...
Maçlar kazanılabilir kaybedilebilir ama hirbir futbolcu bir takımın gerçek sahibi olan taraftardan üstün değildir.
Allah senden razı olsun kimse bu takıma sahip çıkmadığı zaman elini taşın altına koydun takım kümede kaldı bu forma uğruna deplesmana giderken ayaklarını samsunspor uğruna verdin.samsunspor taraftarı yapılanı unutmaz bunu en iyi sen bilmesin başkanım

##kdc##

Biz zaten son 8 9 senedir  bir başarı görmüş taraftar değiliz, takımı da başarı için sevmiyoruz ki yenildikten sonra teknik ekibe futbolcuya sallayalım.

Biz sadece Adnan ve türevleri ruhsuz topçular oynayacağına Doğan Kemal gibi çocuklarımız oynasın yine Maraş'la berabere kalalım bunu istiyoruz.
Bi Akhisar'ın Manisa'nın yaptığını yapmak çok mu zor Allah aşkına, 30 küsür yaşında Adnan'a Musa'ya milyarları vereceğine Doğan'ın Kemal'in oynaması çok mu zor. İki sezondur körler sağırlar anladı bu Serkan Çalık'tan bir şey olmaz, çok mu zor onun yaptığı hataları Halil İbrahim Pekşen yapsın... :(

Biz Emin Kaptan'ı seviyoruz, yarın bıraksa ertesi gün Bizim Kaptanımız olarak anılsın istiyoruz, bundan 10 sene sonra "Başkan olduğunda Dobi'yi kulüpte maaşa bağladı Dobi'nin oğlunu da A takıma aldırdı, yetmedi bi sene sonra da Adnan'ı getirdi" diye anılmasını istemiyoruz.. Bu zamana kadar yaptıklarını kendi elleriyle tek tek yıkması bizim vicdanımızı sızlatıyor kendisi bunları dışarıdan göremiyor ya da başkaları tarafından yaptırım uygulanıyor büyük ihtimalle, Allah aşkına abilerimiz bunları konuşun...

ugrass

Bu adnanda cemilde arifte serkan calıkta göremediğimiz ne var ne bu ısrar. Gecen sene son adana demir macında ne güzel top oynamıstı gençler neden bu karektersizlerde ısrar ediliyo? Sen ne hakla samsunsporu babanın malı gibi görüp taraftarı karsına alıyosun? Bu takımın sahibi taraftar bunun neden farkına varmıyosun.? Kimsenin oyuncuya yönetime asık olmadıgını,armaya taptıgını neden anlamıyosun? Yapamadıgın işte zorlamanın anlamı yok.

seydo55

Sadece Samsunspor

Ligin son haftalarında umarım maraş maçından bedava alabileceğimiz ama topçuların isteksizliği yüzünden kaybettiğimiz 3 puanı aramayız

AllydeenleaR

AlıntıSamsunspor teknik direktörü Hüseyin Kalpar, 1-1 berabere sonuçlanan Kahramanmaraşspor karşılaşmasının ardından düzenlenen basın toplantısında, galip gelmeleri gereken bir maçtan 2 puan kaybederek ayrıldıkları için üzgün olduğunu söyledi.

Elde edilen bir puanın takımı için üzücü bir sonuç olduğunu değerlendiren tecrübeli teknik adam, "Son maçta galip gelmek için iyi hazırlandık. Bu maçı galibiyetle bitirmek bizim için çok önemliydi. İlk yarıda pas yaparak oyunu yönlendirmeye çalıştık. İyi pasları golle de süsledik. Daha sonra net pozisyonları değerlendiremedik. İkinci yarıda ayağımızdaki topu kaybettiğimiz için gol yedik. Golden sonra sakin olamadık. Kabul etmek gerekirse ikinci golü de yiyebilirdik. Ofansif yönden çok etkili olmadığımızı söylemek isterim. Bu gün galip gelmemiz gereken bir maçı 2 puan kaybederek kapatıyoruz. Bu bizim açımızdan üzücü bir olay, üzücü bir netice bunu kabul ediyorum." diye konuştu.
    Samsunsporlu futbolcu Şaban Özel  "Buraya 3 puan için gelmiştik. İlk yarı fena değildi. İkinci yarı yapılan hatadan bir gol yedik. İkinci golü atamayınca maç berabere bitti. Bundan sonraki maçlara daha iyi konsantre olacağız." dedi.
    Samsunsporlu futbolculardan Murat Akyüz de 2 puan kaybettikleri için üzgün olduklarını belirterek, "Söyleyecek bir şey yok. İlk yarı iyi oynadık. Pozisyon bulduk, golü attık. Kaçırdıklarımız da oldu. Yapacak bir şey yok. Böyle olmasını istemezdik. Artık ikinci yarıya daha iyi hazırlanıp, iyi başlamak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak : İHA

furkan5534

bu maçın gidiceği ilk yarıdan belliydi zaten.ve haftaiçi demiştimki iddaa da samsuna yüklenme var patlamayız inşallah demiştim patladık.aynı sekılde ıstanbul beledıyede 1.60 orandan patladı.vede alt bitti.sımdı sıra ankarasporda.karsıyaka macında ankarasporda patlarsa bunun altında bişi ararım.ornegın superlıg 2.cısı kasımpasanında dun patlaması gıbı.her yerde var yanı bahıs zımbırtısı,kendı takımım ama dusunmeden edemıyorum bunları.sonucta sadece arma bızım topcular degıl.. adamlar bahısle dunyaları kazanıyorlar..  >:(

samuray

ulann başta trt sinirlerimi zıplattı ikinci yarı yı seyretmedim iyikide seyretmemişim zira saeyredecek bi bok yokmuş  ne yayın olarak nede futbol olarak şunu üzülerekk ifade ediyorumki bu takımdan bi cacık olmaz bu ne ya bir varsın bir yoksun al sana bi mersin maçı al sana bi ordu maçı ulan kahramanmaraşı yenemiyorsan deplasmanda hangi takımı yeneceksin derler adama ulan kalpar  adnan ı bu takıma getirenler bide onu taraftardanh üstün tutmaya kalkan sayın başkan kar yeter artık bu ne adnan sevdasıdır ya  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

55.hakan

Maça göre oyun düzeni kurmayı beceremiyor Kalpar.Haftalardır en sağlam bölgemiz Murat Akyüz ü kesiyorsun Canberk i  oynatıyorsun.Önceki yazımda demiştim Canberk sağ bek oynayamıyor.Yaptığı hatalar gol pozisyonu olarak dönüyor.Sonunda Canberk hata yaptı ve golü yedik artık yem olarak atabilirsin Canberk i değil mi?Adnan her maç ayağında topla saçma sapan hareketler yapıp topu öyle bir yerde kaptırıyor ki birinde zaten gol yedik.Israrla oynatmaya devam ediyorsun.Serkan Çalık yine kurtarıcı olarak oyuna giriyor.Gel de kafayı yeme.Biz bu kafayla gerçekten çok umutlanmayalım.Oyuncularınız iyi olabilir taraftarınız iyi olabilir ama hocanız çok kötüyse yapacak bir şey yok başarısızlık hüsran kaçınılmaz.Hoca kötü değil çok iyi de değil normal bir hoca olsa en az 7-8 puan fazla almıştık.

jurista

ligin dibine demir atmış maraş ikinci yarı galibiyeti kaçıran taraftı ...eğri oturup doğru konuşalım ,takıma katkısı olmadığı halde ısrarla oynatılan iki üç oyuncu maalesef eksik bırakıyor bizi,bunla beraber kalparın oyun sistemi taktik anlayışı zaten ortada... 

herşeyden öte adnana laf söyleyen karşısında beni bulur söylemi çok yaralayıcı ! bu kulüpten maddi anlamda nemalanan yani para kazanan mı daha samsunsporlu yoksa maçtan sonra ağlayanlar mı ?

yeni bir tartışma başlatmak değil maksadım ,hazır  mağlubiyet sonrası muhalefet yapalım diye de değil ! ama yöneticilerden empati yapmalarını istiyorum ,taraftarken eleştirenler yöneticiyken eleştirildiğinde olayları içselleştirmeden eleştirilerden belki olumlu bir pay çıkar düşüncesiyle hareket etseler sorun kalmayacak ...eleştiri sahiplerini düşman görmek ,kırk yıllık samsunsporlu bizleri tanıdıkları bildikleri halde itibarsızlaştırma amacı gütmek hiç kimseye fayda sağlamaz.

hiç kimsenin başkan başta olmak üzere hiçbir yöneticiye,hocaya futbolcuya küfür etme hakkı yok hakaret etme hakkı yok ,böyle bir şey olduğunda hep beraber karşısında dururuz ama taraftar olarak en tabi hakkımız olan yanlışı söyleme hakkımızı kimse elimizden alamaz ...

sonuç olarak , iyi niyetle ve kıt kaynaklarla takımın başarısı için mücadele eden bir avuç insanın iyi niyeti maalesef bazı pervasızlarca sabote ediliyor .kendisine desteği hak edecek ne yaptılar diye düşünmeden edemeceğim bazıları için bu kulübün asıl sahibi taraftarı karşınızda beni bulursunuz diyerek incitmek hiç adil değil ...

iyi bir devre arası geçirirsek,nıokta bir iki transfer yapabilirsek,takıma katkı sağlamayan ayak bağlarından kurtulabilirsek ben bu takımın bırakın play of u ilk ikiden bile çıkabileceğine inanıyorum ...

fanatik samsunsporlu

28 Aralık 2013, 21:06:06 #311 Son düzenlenme: 28 Aralık 2013, 21:47:57 fanatik samsunsporlu
cemil ve arif cezalı duruma düştüler.cemil sarı kartlarının çoğunu itirazdan gördü.bir insan hırslı olması hakeme sürekli itiraz etmesini gerektirmez.stoper gerçekten şart oldu.fatih çok ağır kalıyor.adam kaçırıyor sürekli.

furkan5534

Alıntı yapılan: furkan5534 - 28 Aralık 2013, 18:54:22
bu maçın gidiceği ilk yarıdan belliydi zaten.ve haftaiçi demiştimki iddaa da samsuna yüklenme var patlamayız inşallah demiştim patladık.aynı sekılde ıstanbul beledıyede 1.60 orandan patladı.vede alt bitti.sımdı sıra ankarasporda.karsıyaka macında ankarasporda patlarsa bunun altında bişi ararım.ornegın superlıg 2.cısı kasımpasanında dun patlaması gıbı.her yerde var yanı bahıs zımbırtısı,kendı takımım ama dusunmeden edemıyorum bunları.sonucta sadece arma bızım topcular degıl.. adamlar bahısle dunyaları kazanıyorlar..  >:(

al dedim işte ankaraspor maçıda patladı millet ankaraspor'a abandı.aynen beklediğim gibi oldu.bu nedir Allah aşkına ya.var işin içinde bir şeyler işte.. al_sana

orhan

Bizler geçmişi çok çabuk unutuyoruz hiç birimizin aklına 22 temmuz gelmiyor Bu takım bunca borç yükünün altında elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığına inananlardanım.İnanın bazen bu takım nasıl sahaya çıkabiliyor şaşırıyorum.Bizim durumumuzdaki takımların şuanda esamesi bile okunmuyor.Elbetteki hatalar oluyor ama bizlerin sabırlı olması gerekiyor.Maç yorumlarına baktığımızda o gitsin bu gitsin peki kimi alacağız Bu şehirde bir kampanya başlatılsa bir futbolcu alacak para bile birikmez mağaza önlerine kurulan kumbaraları unutmayalım ve içindeki bozuk paraları.Lütfen biraz gerçekçi olalım eleştiri yapalım  ama acımasızca eleştiri yapmayalım bu takım bizim ve biz destek olursak olumsuzlukları aşmak daha kolay olur. 

furkan5534

Alıntı yapılan: orhan - 28 Aralık 2013, 23:40:39
Bizler geçmişi çok çabuk unutuyoruz hiç birimizin aklına 22 temmuz gelmiyor Bu takım bunca borç yükünün altında elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığına inananlardanım.İnanın bazen bu takım nasıl sahaya çıkabiliyor şaşırıyorum.Bizim durumumuzdaki takımların şuanda esamesi bile okunmuyor.Elbetteki hatalar oluyor ama bizlerin sabırlı olması gerekiyor.Maç yorumlarına baktığımızda o gitsin bu gitsin peki kimi alacağız Bu şehirde bir kampanya başlatılsa bir futbolcu alacak para bile birikmez mağaza önlerine kurulan kumbaraları unutmayalım ve içindeki bozuk paraları.Lütfen biraz gerçekçi olalım eleştiri yapalım  ama acımasızca eleştiri yapmayalım bu takım bizim ve biz destek olursak olumsuzlukları aşmak daha kolay olur. 

ya kesınlıkle orası oyle orayı kımse utanamaz bu bir gerçek.ama şunu unutmayalım karşımızda ki istersen barcelona olsun istersen real madrid istersen 10 tane yiyelim gol bile atamayalım.ama içten oynayın ya.koş be kardeşim koş.iyi vur.sonuçta 3.lig de değiliz.amatörden kötü oyuncularımız var.kaç tane içten oynayan adam var ki? kaç haftadır bedavadan puan alıyoruz patlıyoruz yanı bir yerde.rakip ya kırmızı yiyor ya sansa bala son sanıye atıyoruz.nereye kadar? oynadıgımız futboldan zevk alan kaç kişiyiz.1 haftamız böyle mutlu geçsin.bir maçımızı böyle yaslanıp rahatça izleyelim.senelerdir başarımı gördük ki hayır.izlediğimiz futboldan zevk alamıyoruz.Öyle bi yeniliyor yada puan kaybediyor ki sevgilimizden nişanlımızdan darbe yemiş gibi oluyoruz.Çünkü hep 1. planımızda Samsunspor var..
Kişisel olarak doldum artık ya.çift takımlı değiliz memleket sevdalısıyız.İnsanlar hangi takımlısın dedıgınde gururla SAMSUNSPOR diyorum.akşama gel maç ver puan ver vs vs. yeter yani,artık bizimde hayallerimiz gerçek olsun neyimiz eksik bizim antepden gençlerden eskişehir bursadan..
Eyyy gidi Serkan Aykut gelmez senin gibileri  :'( :'(