PTT 1. LİG 28. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Manisaspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 24 Mart 2013, 16:10:52

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

bu ligde maçlar tamamen kim günündeyse ona göre sonuçlanıyor.. bir hafta çok berbat olan takım bir hafta aslan kesiliyor..
o yüzden çok aldanmamk lazım.. ama sezon başından beri ne kartal nede tavşanlının bir tek parlak maçı yok.. ;)

Sadece Samsunspor

Göztepeyle linyit kazandı. 16.sıraya düştük yenersek 13. olcaz yenilirsek kötü günler bizi bekliyor. Oyuncuların bunu anlayıp oynaması lazım

qunqor55

Sadece Samsunspor

O kadar rahat olmaya gerek yok bence yoksa kötü patlarız

seyf55

almamız lazım gelen bir maç daha aksi halde çok kötü olacak ALLAH yardımcımız olsun

Sol Açık

Öncelikle devre arasında iyi ki bu kadar ciddi transfer yapmışız demek gerek, yoksa şu an halimiz haraptı.

Bu haftaki sonuçlara gelince:
Göztepe kadrosuna bakınca bu sıralarda olması zaten normal değildi. Çok geciktiler, ama sonunda maç almaya başladılar. Bu haftadan sonra düşeceklerini hiç sanmıyorum.
Tavşanlı'nın 2.yarıda 3-4 maçını seyrettim, kadroları dar ama takım olarak fena değiller (forvetlerindeki Murat da etkili olabiliyor). Düşüncem yukarıya tırmanacakları yönündeydi, ama Kartal dışında kimi geçerler kestiremiyordum.
Kartal ise hep kötüydü ve bence artık A.Gücü'ne eşlik edip düştüler. Düşecek son takım ise (bizi saymıyorum bile!) Göztepe olmaz, Tavşanlı son ana kadar direnir diyorum. Geriye Tavşanlı ile kapışacak Ş.Urfa ve Denizli kalıyor. Bu üçlüden birisi gidecek derim ben.

Bu arada biz ise Manisa-Ş.Urfa-A.Gücü serisinden en az 7 puan alıp hem rahatlayacağız, hem de Ş.Urfa'nın başını iyice belaya sokacağız.   :ok

teksas3455

Alıntı yapılan: Sol Açık - 31 Mart 2013, 17:53:27
Düşecek son takım ise (bizi saymıyorum bile!) Göztepe olmaz, Tavşanlı son ana kadar direnir diyorum. Geriye Tavşanlı ile kapışacak Ş.Urfa ve Denizli kalıyor. Bu üçlüden birisi gidecek derim ben.

Denizli'yi birkaç hafta önce biz kurtardık zaten. O maçı alaydık ki pisi pisine gitti maç, Denizli çoktan diğteydi.
İnşallah haftaya Urfa'yı da biz kurtarmayız. Malum deplasmanda dökülen bir Samsunspor var

samuray

manisayı yenymemiz şart oldu ya 3 puan ya 3 puan başka yok

alperen

1   Soner Şahin            
   3   Cemil Adıcan       
   53   Lokman Gör       
   7   Musa Aydın       
   11   Musa Sinan Yılmazer       
   35   Fatih Şen       
   55   Turgay Gölbaşı       
   88   Mustafa Kayabaşı       
   9   Abdülkadir Özgen       
   19   Darryl Roberts       
   87   Nikolai Dimitrov       
YEDEKLER:
   16   Atilla Özmen       
   21   Canberk Aydın       
   6   Erdem Şen       
   94   Ercan Yazıcı       
   30   Serkan Çalık       
   39   Haluk Türkeri       
   25   Kemal Sabri Bayraktar       

seyf55

Shane_Falco

Abdülkadir direk forvet olarak çıkıyor maça iyi oldu.2 gol bekliyorum Abdülkadir'den bu akşam...

jean

yenemezssek sakat olacak bismillah diyelim bakalim

evolution55

kareografi 10 numara,erdoğan arıkan taraftarımızı övüyor  samsunspor_x

evolution55

YIKAR MI SANDIN BİZİ,BU YALANCI AYRILIK!!! samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

teksas3455

Kareografi yaparsın, milli marşta açarsın, tv gider 3 tane manisa taraftarını gösterir küfür etmeyecem  :kafa: