PTT 1.LİG 14.HAFTA SAMSUNSPOR'umuz - Bucaspor

Başlatan samsun 55, 24 Kasım 2012, 17:42:51

« önceki - sonraki »

feticalik

Besim hocanın oyuna yerinde müdahele ettiğini düşünüyorum en azından geç kalınmıyor. Sakat oyuncularımızın da gelmesiyle(Burak, Nsumbu, Musa Sinan) bu maçda baskı kuracağımızı düşünüyorum. Musa Sinan ve nsumbu sakatlandığından beri organize paslarla atağımız yok denecek kadar az. Takım pas yapmaya korkuyor.

Hocanın Adem Sarıyı 90 dakika saha da tutması da Ademle arasında problem olmadığını gösteriyor sanırım. Ama Ademin performansından memnun kalmadığını da düşünüyorum. Çok amaaan amaan alternatifli kadromuz olmasa da geleceği parlak gençlere de yer vermek lazım.

s_uzunkaya

en kötü durum samsunspora karşı oynayan takımların takımızı gözüne artık iyiden iyiye kestirmiş olmalarıdır. dün ankaragüçlü çocuklar bile bu takımı yenemezsek hangi takımı yeneceğiz edasıyla canla başla azimle 90+3 dakka koşturdular. karşı takımlar herhalde şunları söylüyodurlar; " beraberlik zaten garanti arkadaşlar, BASTIRINNNN" (gülimmi ağlimmi üzüntülüce kafamı sallim bilemedim)

Levent ÖCAL

Bu sefer olacak gibi bir his var içimde, 3 puan garanti inşallah  :)

senol

hakan arslan ve lokman her ikiside hakeme oynadılar.birisi gol kaçırdı,diğeride faul diye oyunu bıraktı.lokman ve kere de çoğunluğa uydu
son haftalarda onlarda kayıp.bu takıma eli sopalı hoca lazım.oyun disiplini diye bir şey yok.herkes kafasına göre takılıyor.erdem ,musa ve adem tamamen boşlamışlar.oyuncuların kendilerine gelemsi gerekiyor,yoksa işimiz çok zor.şu an en zayıf takım biziz.umarım düzeliriz...

jean

SametYılmaz55

saçma sapan rüyalar görüyorum.bu maçta öndeyiz bütün maçlar bitmiş bizim maç 2 gün sürüyor en son beraberlik golünü yiyoruz maç bitiyor :rulet: alalım artık şu maçını çok ihtiyacımız var buna

berusa55

27 Kasım 2012, 00:14:08 #36 Son düzenlenme: 27 Kasım 2012, 00:33:16 berusa55
Sakatlar iyileşiyor derken bu sefer de Ozan'la Lokman'ın sakatlıkları var. Lokman'ın en son attığı twite bakarsak ayağının durumu kötü görünüyor; ama hafta sonu sahada olacağım demiş.

https://twitter.com/lokmanGR

samsun 55

samsunsporlu1994

Bu takıma gerekli 2-3 takviye yapılmazsa çok sıkıntılı günler yaşarız diye düşünüyorum. Özellikle forvet hattına mutlak kaliteli bir tane oyuncu alınmalı. Biliyorum lafla bu işler olmuyor para lazım ama Samsunspor'un menfaatleri doğrultusunda bu takıma mutlak takviye gerekiyor. İnşallah transfer tahtası kapanmazda gerekli transferler bir şekilde yapılır.

King Of The North

Neyse iyi ki kimse 3'te 3 yaparız yazmamış, aynen kafana göre Samsunsporum...

cgr

Beklediğim 11;

Atilla

Turgay   Lokman  Kere   Şaban

N'Sumbu   Hakan

Musa                            Musa Sinan
                A.Arı

Roberts

samsunluhakan

ben hocanın yerinde degişikliklerini begendim sakatlarda takıma katılınca daha iyi olacağız bu maç geçmiş maçlara nazaran  dahada iyi bir takım görüntüsü verecegiz inşallah

lato

Buca'da savunmada Onur sakatlanmış galib bir de u20 hocaları Göztepe maçında 5 oyuncularını izlemeye gelmiş gaza gelmesinler de

binikalamadım

3-3-4 denensin

Atilla
Lokman Kere Şaban
NSumbu Turgay Ozan
A.ARI Canberk Roberts M.Sinan  ??? :-X :deli:

3 puanı alında isterseniz 8-1-1 oynayın kafana göre Samsunsporum

jean

gercektende zor mac ne yapip edip alalim artik gercekten hicbir bahanemiz kalmadi