PTT 1.LİG 14.HAFTA SAMSUNSPOR'umuz - Bucaspor

Başlatan samsun 55, 24 Kasım 2012, 17:42:51

« önceki - sonraki »

5trawberry

Bizi içerde kimse yenemeyecek.. Kazanacağız ;)

cembaba

@edmondante

Abi çay büyüsünü yapmadan bu galibiyet gelmeyecek. Hafta içi şu kalelere görünmen lazım...  :-X

2. galibiyetimizi alırız. Artık kırılma maçı...

ngonge

Eskiden alacağımız maçlarda berabere kalıyorduk, şimdi kaybedeceğimiz maçlarda berabere kalıyoruz. Yani ibre iyiye değil kötüye gidiyor.

Besim Hoca'nın devre arasına kadar takıma bir şey eklemesi zor. Oyuncu motivasyonumuz çok kötü, acayip umarsız adamlar var.

Kim kötü oynarsa çıkardı helal olsun ama sakatlardan yerlerine oynayacak adam yok takımda.

Turgay, Kere, Atilla, biraz da Roberts. Takımda en azından ne yaptığını bilen adamlar bu kadar.

En azından Musa Aydın yerine Canberk, Erdem yerine Nsumbu takıma biraz hareket getirir diye düşünüyorum.

kuzey55

Nsumbu ve Musa Sinan oynarsa umut olur yoksa işimiz çok zor.

feticalik

Bucaya da şansımız tutmuyor. Asıl beraberlik beklenecek maç buydu ama :/

furkan5534

Desiqner

Musa Sinan ve Nsumbu farkını gösterir.Musa Aydın artık sahada yürüyüş vaziyeti aldı.Kaç yıllık profesyonel futbolculuğuyla alakasız paslar atıyor,hareketler yapıyor... Yerine bende Canberk gibi hızlı ve genç bir oyuncumuzun denenmesini isterim.Ayrıca Hakan Arslan'ın yerine oynayacak birisi varsa onun bile bir hafta yedek kalmasını isterim adam fena düşüşlerde...

BEŞİKTEN_MEZARA

Hakan Arslan altipastan topa durtse gol adam topu ayaginda ilk kez gören antartikalı gibi topla bogusuyor , defans mudahele edincede yere düşerken hakeme bakıyor , 0 teknik 0 dayanıklılik 0 şut kapasitesi bütün liglerin en az sut çeken takimiyiz girisimide sadece hakan arslan yapıyor seme seme ,yahu bir adam sirf kosuyor diye oynatilmazki ..

binikalamadım

3 - 3 - 4 oynamalyız yoksa işimiz zor  :-X :deli:

cembaba

Bir de siyah formayı giyelim bence. Göztepe maçını siyah forma ile kazanmıştık...

samsunsporlu1994

Beraberliğe abone olduk. Bu maçta berabere biterse şaşırmam. Buca boş takım değil. Zor maç.

lato

Buca çok dengesiz bir takım ne zaman nasıl oynacağı belli olmuyor inşallah şans yanımızda olur da Buca'nın kötü oynayacağı bir hafta olur yoksa beraberliğe bile şükür derim..

samuray

Alıntı yapılan: Stoper - 24 Kasım 2012, 20:58:29
Buca-Göztepe maçı gergin geçiyor. 1-2 kart çıksa bari. Mehmet Batdal atilsa mesala,çok iyi olur.

Besim hocaya güveniyorum. Bu gün yaptığı degisiklerle ve hamleleriyle umut verdi bana. Bazı kişilerinde yedek oturma vakti geldi.

Aylar sonra ilk galibiyetimizi alırız.
bune ya aynı mesajı üst üste atmışın

samuray

üç kez üst üste herhalde yanlışlıkla attınız kısmet ybuca maçına inşallah ikinci üç puanımız olur

isa55

ikinci 3 puanımızı da başka bir İzmir takımından alırız inşallah...