STSL 2011-2012 / 22.Hafta | Manisaspor - SAMSUNSPORUMUZ: 1-1

Başlatan 55_OrHaN_55, 21 Ocak 2012, 15:59:52

« önceki - sonraki »

davidsavage

Allahım ya son dk'larda ne güzel olcaktı 2-1 ya,sağlık olsun. Evimizdeki maçı alacağız inşallah takım çok iyiydi naazar değmesin. Hakan Aslan tam bankasya topçusu yalnız :(

s_uzunkaya

HOCASIZ MAÇ BU KADAR OLUR, 90 DAKKA OYNATTI YA LA HAKAN SIVIRINI HOCA YAA :)...SANKİ BARCELONOYLA OYNUYON GOLDEN SONRA ALSANA ZENKEYİ ANILI. KHUBİTİA ALIYO ADAM YAAA ...AYYY ALLAAMMM ŞU IQ SUZ TOPCULARDAN ANTRÖNÖRLERDEN KURTAR ŞU SAMSUNSPORUMUZUUUUUUUU

samsunluhakan

gitti 2 puan
manisada hiç bişey yok biz iyiydik bugün ama yeterli olmadı ekingo pas atsa maç bizim ya

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: slazenger - 24 Ocak 2012, 20:53:18
HOCASIZ MAÇ BU KADAR OLUR, 90 DAKKA OYNATTI YA LA HAKAN SIVIRINI HOCA YAA :)...SANKİ BARCELONOYLA OYNUYON GOLDEN SONRA ALSANA ZENKEYİ ANILI. KHUBİTİA ALIYO ADAM YAAA ...AYYY ALLAAMMM ŞU IQ SUZ TOPCULARDAN ANTRÖNÖRLERDEN KURTAR ŞU SAMSUNSPORUMUZUUUUUUUU

zenke kafilede yoktu.

GurbetciFanatik

yine gördük bu macta
Hakan
Yenal
bunlarin gercektende yeri yok bu takimda hatda yedek kulübesinde bile yeri yok
Ekigho dedigim gibi bi varmis bir yokmus ayni masallardaki gibi

atakan

ekigho bencilsin.hakan sen yorumsuzsun.turgay senden 10 kaT daha iyi oynardı

Theofanis Gekas

valla 2 puan gitti ama serdar özkan bana çok umut verdi diğer orta sahalara bakarsak messi diyebiliriz

Burak55

oguz_5528

Bu takım iyi top oynadı şanssızlık vardı eldeki kadro çok iyi kullanıldı;fakat Hakan Arslan bu takıma yine yakışmadığını gösterdi

bluegreen55

bir ortasaha oyuncusu sadace savunma yapması için oynatılırmı. Hakan Aslan önde olup skoru korumamız gerekirken ortasahaya dinamizm getirmesi için oynaması gereken bir oyuncu.ofansta eksik oynuyoruz..

55_OrHaN_55

neyse geriden gelip ilk defa puan aldık diye hatırlıyorum. yanılıyor muyum?
bu da iyi gelişme...

55erhan55

yeni yeni takım olmaya başladık bu takım bence düşmez.

Atakumlu

Manisaspor da Teknik Direktor Kemal Özdeş takımdan ayrılcakmış , keşke alabilsek o adamı ben çok beğeniyorum ...

_SoN_

1 PUAN gitti dediğimiz maç için çok iyi bir sonuç,önümüzdeki maçın değerini arttırdı.Tebrikler samsunspor.

Ertuğrul Sağlam

Yürekli oynayacaksın.
Cesur oynayacaksın.
Defansa yatmayacaksın
Becekriksiz olmayacaksın. (Yenal)
Yeteneksiz olmayacaksın. (Hakan)
Egoist olmayacaksın. (Murat)
Bencil olmayacaksın. (Ekigho)

Adamsınız Samsunspor'un Cefakar, Vefakar taraftarı...