Samsunspor'umuz-Kocaelispor(bilyoner kupası)

Başlatan 55.hakan, 30 Aralık 2008, 00:04:07

« önceki - sonraki »

eLLis

ferahkorkut

Maçı tribünden izleyen biri olarak yorumlarımı sizlerle paylaşmak isterim..

Maçın ilk başından itibaren daha derli toplu,ayağa pas yapan oyunuyla Samsunspor rakibine üstünlüğünü kabul ettirdi.Defansın solunda oynayan Can Ulun'un ve sağında görev yapan Veysel'in asli görevleri defans yapmanın dışında hücüma da destek oldular.Ortasahada Murat Yıldırım yine çok koştu,mücadele etti.Fakat Oktay'ın pek gününde olmadığını söyleyebilirim..Bir diğer oyuncu Sefa,bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ama hafif göbek gördüm kendisinde.Bilmiyorum tabii herzamanki halimi değil mi..Maç boyunca da oyuna olumlu şeyler katamadığını söyleyebilirim.
Forvette Hakan akman,ilk golde defansın arkasına çok iyi sarkarak güzel bir vurusla takımı 1-0 öne gecirdi.İkinci yarıda ise oyuna giren Sercan ve Turgut,kanatları canlandırdılar..
Forumdaki siz değerli arkadaslarımın da daha önce bahsettiği gibi Sercan'ın gerekli gereksiz çalım yapma isteği bu maçta da devam etti.Yanında boş arkadaşı varken çalım yaptığı ve topu kaybettiği zamanlar oldu.Bu olumsuz yönü dışında kendisi iyi mücadele etti.Sol kanattan aldığı topla 3.golü kalecinin bacaklarının arasından ağlarla bulusturdu.Turguttan da bahsetmeden edemeyeceğim,yetenekli olduğu ortada umarım kendisini daha da gelistirir.Bu düsüncem Sercan icin de gecerli.