SAMSUNSPOR'umuz - Alanyaspor (EĞİRDİR CUP 5.MAÇ)

Başlatan Sadece Samsunspor, 16 Ağustos 2008, 18:40:58

« önceki - sonraki »

tolga

yazık falan değil arkadaşlar ucuz etin yahnisi demiş atalarımız bu takım transfer yapmasın işler kötü ben yazarken bazı şeyleri bazı arkadaşlar  tolga bu herzamanaki gibi muhalefet falan muhalefet değil gerçekleri yazdık hazırlıkmaçı deyip geçmeyin bunlar lig öncesi hem taktik hemde fizik açıdan bir takımın hazır olup olmadığını gösterir demekki hazır değiliz Alanya kim ya oa yenilecen bu hoca hem bizi hende yönetimi resmen kandırıyor bu adamla olacak iş değil burası lig A adama külahı ters giydirirler maçlara 15 gün var Allah yardımcımız olsun başka bir şey demiyorum
bugün gazetelerde imza şov vardı kime attırdık ya hangi futbolcu bunlaramı şaka gibi

eLLis

Alıntı yapılan: tolga - 17 Ağustos 2008, 18:13:10
yazık falan değil arkadaşlar ucuz etin yahnisi demiş atalarımız bu takım transfer yapmasın işler kötü ben yazarken bazı şeyleri bazı arkadaşlar  tolga bu herzamanaki gibi muhalefet falan muhalefet değil gerçekleri yazdık hazırlıkmaçı deyip geçmeyin bunlar lig öncesi hem taktik hemde fizik açıdan bir takımın hazır olup olmadığını gösterir demekki hazır değiliz Alanya kim ya oa yenilecen bu hoca hem bizi hende yönetimi resmen kandırıyor bu adamla olacak iş değil burası lig A adama külahı ters giydirirler maçlara 15 gün var Allah yardımcımız olsun başka bir şey demiyorum
bugün gazetelerde imza şov vardı kime attırdık ya hangi futbolcu bunlaramı şaka gibi

Para vardıda almadılarmı? Neden bahsediyorsun halen senin kafanda biri var sanırım o gelene kadar böyle yazacaksın yönetim gayet iyi zamanla para sıkıntımız azalacaktır o zamanda transfer yapacaktırız fakat destek olunursa yoksa her sene başkan değişir.

tolga

17 Ağustos 2008, 18:18:23 #17 Son düzenlenme: 17 Ağustos 2008, 18:21:58 tolga
Alıntı yapılan: eLLis - 17 Ağustos 2008, 18:14:55
Para vardıda almadılarmı? Neden bahsediyorsun halen senin kafanda biri var sanırım o gelene kadar böyle yazacaksın yönetim gayet iyi zamanla para sıkıntımız azalacaktır o zamanda transfer yapacaktırız fakat destek olunursa yoksa her sene başkan değişir.

yabiz yönetimden bahsediyoruz kardeşim bilip bilmeden ne yazıyorsun beni ilgilendiren takımın durumu memnunmusun şu takımdan boş boş konuşuyosun
bir hocaın elinde futbolcu portföyi olur yönetime sunar adamın aldığı topçulara bakarmısın 2 si kamp boyunca sakat diğerlerinin nerede oynadığı meçhul bunda yönetimin ne suçu var  hoca dedide almadılarmı bunları biliyoruz ama hoca pasif adam bana göre yetersiz kardeşim  bu gemiyi yüzdüremez nerede çalışmış ne yapmış her maçtan sonra verdiğidemeçlerle kandırılmaya mecbur değilim o kadar

Kais

tolga ya olumlu seyler yaz yada hıc yazma blmıorm samsunlumusun ama tek olmsz konusan sensın bırakda lıgA da kalalım bızım bı hedefımız yok 1 2 sene ztn bosa moral bozma burda

tolga

yani siz bu takımın halinden memnunsunuz öylemi yetiyor size ligte kalmak bu takımla kalamzsın biz bunu söylüyoruz ya sizin anlayışınız zayıf ya ben anlatamıyorum olumlu ne istiyorsun ylan mı yazalım yalandanmı hoşlanıyorsun gerçekler zormu geliyor bırakınya sapına kadarda samsunlu ve samsunsporluyum

berusa55

17 Ağustos 2008, 18:58:39 #20 Son düzenlenme: 17 Ağustos 2008, 19:00:11 berusa55
Üyelerin karşılıklı atışmaları devam ederse başlığa kilit vurmak zorunda kalacağım arkadaşlar. Kaç defa dedik, bir başka üyenin ismini vermeden herkes kendi görüşünü yazsın diye ama anlatamadık sanırım. Biribirimizin görüşüne saygılı olalım. Eğer karşılıklı atışmalarınız veya tartışmalarınız olacaksa, rica ediyorum özel mesaj yolunu kullanınız!

Sadece Samsunspor

17 Ağustos 2008, 18:59:21 #21 Son düzenlenme: 17 Ağustos 2008, 19:02:41 berusa55
ya defansımız iyi diyoruz kenan,can ulun, gökhan kolomoç her maçta 2 gol yiyoruz. forvette serkan,turgut,burhan,veysel,volkan çekiç var gol atamıyoruz. orta sahada takımı atağa kaldıracak saldıracak adam yok. acilen 3-4 transfer lazım. ve artık celille anlaşılsın o olmadan olmuyor. celil sen de artık sadece futbolla uğraş paranı da alırsın yönetimden

harbisamsunsporlu5517

17 Ağustos 2008, 20:02:33 #22 Son düzenlenme: 17 Ağustos 2008, 20:04:12 harbisamsunsporlu5517
ben lıge bakarım ilk uç macta bellı olur hersey karsıyakada yenıldı ama yınede ortasahayı guclendırmemız lazım inş celıl döner adam gıbı futbolunu oynar

Sercan

Alıntı yapılan: tuqberk - 17 Ağustos 2008, 17:51:11
Yedik ve maç bitti 2-1 yenildik son maçımız

Eğirdir Cup'ta 7 takımdan 4.cü olduk

Hocaaaa yeter artık tamam hazırlık maçları önemli değil diyoruz ama elin alanyasına karadenizporuna,ıspartasporuna puan vereceksen şimdiden git bu ne ya bizim bu takımlara normalde 4-5 atmamız lazım - ya adam gibi oynat yada şimdiden git

sabır sabır dicem ama buna sabır dayanmaz

Kais

jean

red_white

kim ne derse desin celil takımı oynatıo şu anda parası wericen oynuyacak onun ayarında bir tane oyuncu yok şu anda kadromuzda karakterde çıktı bu olay arkadaşlar wericeksin oynatıcaksın

alperen_55

maalesef şuan ki kadromuz ile ligde kalmamız bile güç.acilen iki tane tecrübeli futbolcu transferi gerekir diye düşünüyorum.

samsun155

ozkan17

herkez rahat olsun şura iki dakka yahu..bu hazırlık macı adı üstünde ama futboldanmı anlamıyoruz ne hemen bı panik bi panik..felaket tellalı gibi tolga her mağlubiyetten sonra yine yorumu patlatmışsın..Gidip sen cakma türk gazetelerınde yalan haber yapsana he?

Rahat olun..Bu hazırlık macı..Keske on tane yeseydıkde tolga daha mutlu olsaydı..Helal Samsunspor'uma kampdaki macların sonucları cokda fifiydi bizim için.Lige bakarız biz.!!!